Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.01

Autor Piotr Gibaszewski, 13.01.2018

 

 

 

Zaczęły się ferie, a śniegu niewiele. Niektórzy się z tego powodu martwią, ale nie brakuje też tych, którzy nie tęsknią specjalnie za odśnieżaniem chodników i samochodu, zmaganiem się z zaspami i mrozem. W poniedziałek media skrupulatnie nam przypomną, że to najsmutniejszy dzień roku. No i może się okazać, że rzeczywiście nie będzie to jakiś nadzwyczajnie wesoły dzień. Koniunkcja Księżyca z Saturnem sprawia, że zderzenie z twardą rzeczywistością i codziennymi problemami może być dla wielu z nas mocno nieprzyjemne. Nie będzie jednak tak źle. Koniunkcja Księżyca z Merkurym sprawia, że natłok spraw, oraz intensywne tempo wydarzeń, nie pozwolą nam nadmiernie roztkliwiać się nad sobą. Wtorek może przynieść jakąś niezbyt miłą informację, którą zapowiada koniunkcja Księżyca z Plutonem. Jednak bardzo przyjemny sekstyl Jowisza z Plutonem sprawi, że w nieoczekiwany i zaskakujący sposób pojawią się w naszej głowie fantastyczne rozwiązania i świetne pomysły, dzięki którym zamienimy kłopoty na błyskotliwy sukces. Nów Księżyca w znaku Koziorożca we środę to szansa na domknięcie czegoś, co już nie działa, a zarazem dobra okazja do tego, by uruchomić nowe przedsięwzięcia i inicjatywy. Księżyc wkraczając w znak Wodnika natchnie nas inspiracją i optymizmem. We czwartek Wenus wkraczając w znak Wodnika obdarzy nas nadzieją na miłość. Kto zatem wie, co nas spotka na karnawałowych balach i prywatkach. W piątek Księżyc wkracza w znak Ryb, więc zatęsknimy za spokojnym, leniwym i relaksującym weekendem. Jest na to szansa, gdyż w sobotę Księżyc przechodząc przez Neptuna zdecydowanie zniechęci nas do walki, zmagań i gonitwy za ulotnymi i niewartymi zachodu sprawami i rzeczami. Ale to także dzień, w którym Słońce wkracza w znak niosącego nadzieję na lepsze czasy Wodnika, więc wielu z nas już zacznie tworzyć wakacyjne plany. Merkury w sekstylu z Neptunem pomoże te marzenia i wizje skonkretyzować, poprzez podejmowanie decyzji, gdzie chcemy się w tym roku wybrać, co będziemy zwiedzać i gdzie odpoczywać. 

Zapraszam na indywidualne konsultacje, oraz kurs astrologii
www.solarius.pl
astrolog@solarius.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

»


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2018

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe ciekawe figury astrologiczne. Zaczynamy rok z przytupem. W styczniu czeka nas jedna z najważniejszych figur roku 2018 - latawiec. W prognozie również horoskop nowego rządu premiera Morawieckiego. Zapraszam do lektury.
więcej »