Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Nowe Astrocalendarium na 2018!

Autor Studio Astropsychologii, 04.01.2018
                                            Astrocalendarium 2018
                            Profesjonalny horoskop na każdy dzień roku
                              dr Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz


Astrologia na co dzień

Codziennie podejmujemy decyzje, które mogą zaważyć na naszym życiu. Odpowiednie wyznaczenie wizyty u lekarza, ważnego zabiegu dentystycznego czy nawet wizyta u fryzjera, mogą mieć kolosalne znaczenie dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzięki znajomości astrologii możemy uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji złych wyborów.
Autorytet, któremu możesz zaufać

Jeden z najznamienitszych astrologów w Polsce prezentuje kolejną odsłonę AstroCalendarium. W znanej czytelnikom formie przedstawia horoskop na cały rok wraz z informacjami, które pomogą Ci podjąć działania każdego dnia. Pozycja ukazująca się od ponad 20 lat na rynku pomogła już wielu osobom w codziennym życiu. Teraz Ty również możesz z tego skorzystać.
Nie tylko dla zaawansowanych

Z AstroCalendarium mogą skorzystać również osoby, dla których astrologia jest całkowicie obcą dziedziną. Autorka w klarowny, zrozumiały dla każdego sposób wyjaśnia wszystkie aspekty oddziaływania na siebie ciał niebieskich. Zainteresowani znajdą tu objaśnienia czym są koniunkcje, sekstyle, kwadratury, trygony i opozycje. Jeśli już znasz te pojęcia i chciałbyś zgłębić swoją wiedzę niezastąpiony okaże się wykres przebiegów planet, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie wyznaczyć poszczególne aspekty.
To będzie dobry rok!

Z pewnością gratką dla każdego okaże się horoskop na cały rok dla każdego znaku zodiaku, dzięki któremu dowiesz się co przyniesie Tobie nadchodzące 12 miesięcy. Dowiesz się, kiedy czeka Cię cięższy okres w pracy i zawczasu będziesz na to przygotowany. Zaplanujesz wypoczynek dla siebie i rodziny w najlepszym do tego okresie. Poznasz najlepszy czas na zmianę sytuacji zawodowej, niezależnie czy będzie to perspektywa awansu, rozmowa w sprawie podwyżki, czy zmiana miejsca pracy.
Zawsze pod ręką

Dzięki niewielkiemu formatowi AstroCalendarium możesz zabrać ze sobą wszędzie. Przydatne też może okazać się miejsce na własne notatki. Ta poręczna publikacja stanie się Twoim nieodłącznym towarzyszem na cały rok. I jak każdy dobry towarzysz, w każdej sytuacji będzie Ci służyła pomocą.
Wykorzystaj swój czas!

                                                  


Więcej na: http://studioastro.pl/

Od Redakcji:


Czy chcesz na bieżąco wiedzieć jaki wpływ na Twoje życie ma rozkład planet na nieboskłonie? W nowym Astrocalendarium nie tylko dowiemy się co może nam przynieść nowy dzień.  Znajdziemy tu także szereg praktycznych informacji m.in. prognoza dla danego znaku zodiaku na 2018,  ingres planet, charakterystykę aspektów, omówienie faz księżyca itp.  Kieszonkowy format kalendarza pozwala na noszenie go blisko siebie.

Polecamy!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Wybór terapeuty

Część z was być może myśli o skorzystaniu z terapii. Tym artykułem chciałabym wam polecić sprawdzenie terapii i terapeuty zanim się na coś zdecydujecie, mam nadzieje że to będzie pomocne w wyborze. Wybór jest bardzo duży, np. terapie które są stosowane na poziomie fizycznym, mentalnym, lub energetycznym. Sprawdź z którą z nich czujesz się komfortowo. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »