Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński Horoskop - Kogut 2018

Autor Krystyna Kwiecinski, 03.01.2018


                              Chiński Horoskop – Kogut 2018

Rok Psa jest dla Koguta dość dobrym rokiem. To czas, w którym Kogut może dużo podróżować, praktycznie po całym świecie i to nie tylko turystycznie. Podczas tych podróży nawiąże Kogut dużo nowych znajomości, które, jak się później okaże, będą wręcz niezbędne w jego działalności biznesowej. W porównaniu z poprzednim rokiem, rok Psa będzie dla Koguta czasem powolnego działania, to czas na relaks, książkę i naukę. W roku Psa, Kogut ma możliwość osiągniecia wielu sukcesów, ale będą one zależne od rodzaju stosunku Koguta do innych ludzi.

Na poziomie miłości rok 2018 jest dla Koguta bardzo dobrym rokiem. Wszelkiego rodzaju zwady z ukochaną osobą nie będą miały w tym czasie żadnego znaczenia. Będzie próbował naprawić wszystko co się da naprawić, gdyż jest to czas, w którym Kogut dążąc do partnerskiej harmonii. Zbyt duże trudności i przeszkody w osiągnieciu celu mogą sprowokować u Koguta podjęcie decyzji o rozstaniu się z dotychczasowym swoim partnerem. Rok 2018 jest dla wszystkich Kogutów rokiem działania. Jeżeli sami nie zadbają o siebie w relacjach partnerskich, nikt za nich tej pracy nie zrobi.

Rok 2018 jest dla Koguta dobrym rokiem również pod względem finansowym. Kogut ma szanse zarobić duże pieniądze, ale też duże pieniądze stracić, co na koniec roku może dawać mu zerowy bilans finansowy. Jeżeli Kogut będzie dokładnie planował swoje wydatki i zrobi to rozsądnie, to na koniec roku może zostać mu całkiem niezła sumka. W tym czasie, Kogut zwróci tez uwagę na dobre relacje ze swoimi szefami i dobrymi klientami. Będzie te kontakty pielęgnował, dbał o osoby wpływowe, aż w efekcie końcowym, sytuacja, w której znajdzie się Kogut, pozwoli mu na osiągniecie niecodziennych sukcesów zawodowych. Jeżeli Kogut będzie chciał innym pokazać, jaki to jest on wspaniały, okazja do odniesienia sukcesów może się drastycznie od niego oddalić.

Na poziomie rodziny Kogut będzie bardziej, jak do tej pory zaangażowanym. Będzie inwestować czas w swoją rodzinę. Kogut powinien pamiętać, że szczególnie w roku Psa powinien okazywać swoim bliskim, jak ich kocha. Powinien tez zdawać sobie sprawę, że jeżeli zacznie „udowadniać” swojej rodzinie swoją wyższość, to może się dla niego to źle skończyć. Urażone osoby będzie mu trudno zjednać w swoim kierunku.

Kogut w roku Psa będzie się cieszył fantastycznym zdrowiem, będzie posiadał dużą ilość energii twórczej, będzie gonić za swoimi sukcesami, będzie się zachwycać swoją doskonałością, co w efekcie może przesłonić mu odczuwanie zmęczenia, które nakładając się, może doprowadzić u Koguta, do różnego rodzaju niedomagań. Dlatego i Kogut powinien zadbać o siebie, pilnować czasów odpoczynku, relaksować się, a czasami nawet medytować. Aktywność fizyczna tez nikomu jeszcze nie zaszkodziła, ale Kogut jako osoba, która uwielbia wygrywać, może ze sportem przeholować i popaść w typowe schorzenia dla sportowców.

W miesiącach luty, marzec, maj, październik, powinien Kogut zachować dużą ostrożność na poziomach zawodowo – partnerskim. Pozytywnym miesiącem będzie dla Koguta miesiąc kwiecień, czerwiec, lipiec, sierpień, listopad. We wrześniu, grudniu i styczniu 2019 roku będzie miał Kogut możliwość zarobienia dużej ilości pieniędzy.                  

 
© 2017 Krystyna Kwiecinski

ekspert Huny, nauczyciel Ho´oponopono
autor, bioenergoterapeuta
www.hooponopono.com.pl
www.hooponoponokursy.pl

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Zrób coś dla siebie!

Do napisania tego tekstu zainspirowała mnie opowieść znajomej. Rozmawiałyśmy o zmianach w naszym życiu, o tym jak bardzo się ich boimy, jak lubimy stabilizację, to co znamy, nawet jeśli nas ten stan nie satysfakcjonuje. Mówiłyśmy też o tym, że czasami samo życie zmusza nas do zmian i że często po trudnych doświadczeniach stwierdzamy, że wyszły nam one na dobre. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2020

Czy grozi nam kryzys epidemiczny, jak na południu Europy? Co ze światową i krajową gospodarką. Czy będą wybory prezydenckie w maju? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na kwiecień.
więcej »