Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Magia Anioły

Pomocne Anioły i Archanioły

Autor Finetka, 29.04.2010


Niektórzy uważają je za bardzo dobrego przyjaciela, inni za niewidzialnego opiekuna, cennego przewodnika lub nawet za gwiazdę przewodnią, świetlną i bezosobową energię, bezposrednie połączenie z Wyższa Siłą do której możemy odwoływać się w trudnych chwilach. Oto spis Aniołów i Archaniołów, oraz metody ich przywoływania.

Każdy z aniołów posiada własną osobowość, usposobienie oraz możliwości. Nie jest obojętne na jakim etapie rozwoju się znajdujemy oraz co w danym momencie mamy do zrobienia. W określonej sytuacji zwykle potrzebna jest nam pomoc konkretnego anioła, który zajmuje się daną dziedziną.

*
Przywołanie Anioła
Anioła można przyzywać głośnym glosem,
powtarzając jego imię,
jak w różańcu,
lub szeptem
w zacisznym ustronnym miejscu.
Spróbuj go sobie wyobrazić,
napisz jego imię wielkimi literami
i
zobacz go oczami swej duszy.
Poproś o pomoc
i rozwiń swój potencjał do maksimum,
usuń swoje wady i zyj w harmonii z innymi,
jak i naturalnie z samym sobą.
***
Pomocne Anioły

  (1) VEHUIAH, czyli boska szlachetność - anioł, który odpowiada za niespodziewane skucesy, miłość od pierwszego wejrzenia, szczęście, przezwyciężenie klopotów, zapewnia otrzymanie pomocy, gdy o nią prosimy. 

(2) IELEL, czyli boski pomocnik - anioł, który odpowiada za spokój i pogodę ducha, wzmacnianie się, lojalne więzi, odbudowę oraz za rozpoczynanie nowych spraw.

  (3) SITAEL, czyli boska nadzieja dla kożdej istoty - anioł, który odpowiada za ochronę przed przeszkodami, niewdzięcznością, naiwnością i hipokryzją, zapewnia pomoc w niewielkich trudnościach, opiekun idealistów.

(4) ELEMIAH, czyli ukryta boskość - anioł, który odpowiada za sukcesy artystyczne, wojowniczość ducha, słuszną dumę, zapewnia ochronę przy podejmowaniu ryzyka, hamuje impulsywność, ułatwia naprawienie błędów.

(5) MAHASIAH, czyli boskie zbawienie - anioł, który odpowiada za realizację konkretnych marzeń, takt, zmianę dotychczasowego spojrzenia na życie, zapewnia opiekę przy szukaniu pracy, podczas nauki, ułatwia ujawnienie nieuczciwych intencji.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Gra Palenie Czarownic

Skoro jesteśmy przy czarownicach,przedstawię Wam historię i zasadę Gry "Palenie Czarownic" »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »