Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Magia Anioły

Pomocne Anioły i Archanioły

Autor Finetka, 29.04.2010(21) NELKHAEL, czyli boska jedność - anioł, który odpowiada za dotrzymywanie danego słowa, naprawę wyrządzonych szkód, filozofię zyciową, chroni przed męczącymi osobami, zawiścią.

(22) IEIAIEL, czyli prawa ręka Boga - anioł, ktory odpowiada za dotrzymanie tajemnicy, uniknięcie nieszczęścia, chroni przy transakcjach handlowych, przed kradzieżami, opiekuje się podróżnymi.

(23) MELAHEL, czyli boskie wyzwolnie - anioł, który odpowiada za zdrowie, podróże dla przyjemności, chroni przed katastrofami żywiołowymi (powódź, pożar itp.), jest opiekunem botaników i lekarzy.

(24) HAHUIAH, czyli boska dobroć - anioł, który odpowiada za wolność, niezależność i prawdomówność, chroni przed uwięzieniem, niesłusznym oskarżeniem i niegodnymi zaufania przyjaciółmi.

  (25) NITHHAIAH, czyli boska mądrość - anioł, który odpowiada za dom, bezpieczeństwo rodzinne, odbudowę, kontrolowanie sytuacji, zapewnia słuszną rekompensatę, jest opiekunem magów i spraw magicznych.

(26) HAAIAH, czyli boska tajemnica - anioł, który odpowiada za uczuciowe zwycięstwo, osiąganie ambitnych celów, powstrzymuje przed zdradą, jest opiekunem osób publicznych.

(27) IERATHEL, czyli boska sprawiedliwość - anioł, który odpowiada za elokwencję, komunikację, zrealizowanie marzeń i nadzieii, poamga przy rozwiązywaniu problemów, jest opiekunem uczonych i pisarzy.

(28) SEEHIAH, czyli boskie uzdrowienie - anioł, który odpowiada za korektę sposobu i kierunku działania, chroni przed wypadkami, załamaniem psychicznym, niebezpieczeństwami i uzależnieniem.

(29) REUIEL, czyli boski pomocnik - anioł, który odpowiada za spotknie życzliwych osób, popularność i rekompensatę poniesionych strat, chroni przed rozczarowaniem i sekretnymi wrogami.

(30) OMAEL, czyli boska cierpliwość - anioł, który odpowiada za satysfakcję, idealne zjednocznie bliskich osób, powodzenie materialne i dobre relacje z matką, chroni dzieci i zwierzęta. 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Shilajit Mumijo - UZDRAWIAJĄCY BALSAM W PŁYNIE

Mumio - ceniony już w starożytności leczniczy preparat jest teraz dostępny jest w nowej formie - płynnej. Shilajit Mumijo - kirgiskie mumijo w płynie opracowano na podstawie jedynej na świecie publikacji o mumijo wydanej w Kirgizji we Frunze(dziś Biszkek) w 1989 roku. Poniżej prezentujemy wywiad z dyrektorem Gabinetów Shilajit Mumijo w Polsce rozpowszechniających preparaty mumijo w płynie i nie tylko Panem Piotrem Maksymilianem Makowskim »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »