Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Magia Anioły

Pomocne Anioły i Archanioły

Autor Finetka, 29.04.2010Poszczególne grupy aniołów zajmują się konkretnymi dziedzinami i w takim zakresie są w stanie snam pomagać. Przy ich pomocy łatwiej zdobywamy wiedzę, potrzebne nam umiejętności i cnoty, czyli dobre cechy.

Występują więc anioły: pomyślności, radości, mądrości, odwagi czy służby innym...
Liczne zastępy aniołów krążą nad Ziemią, czekając na znak, że są potrzebne i prosimy je o pomoc.

Często zdarza się, że czegoś bardzo pragniemy, lecz mimo to nasze życzenia nie są zaspokajane. Dzieje się tak, ponieważ nie jesteśmy przygotowani na przyjęcie tego, o co prosimy. W tym mechaniźmie tkwi wielka mądrość, gdyż chroni człowieka przed złymi skutkami posiadani niepotrzebnej mu rzeczy.

Największą tajemnicą pomyślności i bogactwa jest nauczenie się otrzymywania tego wszystkiego, co nam potrzebne. Można to osiągnąć poprzez szczere i żarliwe prośby, które kierujemy do swoich aniołów. Bądźmy wobec siebie uczciwi i prośmy o to, co nam rzeczywiście potrzebne oraz pracujmy nad swoim wizerunkiem we własnych oczach. Aby nasze prośby były wysłuchane i spełnione, musimy mieć przekonanie, że dary, które chcemy otrzymać, przyjmiemy z wdzięcznością, czując się ich godnymi. Możemy być pewni, że wszystko, czym zostajemy obdarzeni nie narusza porządku świata, ani nikogo nie zubaża. Prośmy zatem swoje anioły tak często, jak tylko mamy na to ochotę, a one będą pracować, abyśmy otrzymywali coraz więcej.

Z aniołami możemy rozmawiać modląc się do nich, ale możemy wybrać inny sposób, np mówić do anioła własnymi słowami, rozmawiać z nim jak z przyjacielem. Ważne by te słowa rozumieć, dlatego warto kierować prośby, które sami układamy, które są z głębi naszego serca. Prośmy tak, jakbyśmy już otrzymali. Po wypowiedzeniu prośby, nie zapomnijcie podziękować.

Świat anielskich istot, jest niezwykle różnorodny i bogaty. Anioły mogą mieć lśniące, przypominające płomień szaty albo świetliste, mieniące się różnymi odcieniami barw ubrania, lub też występować w bieli, bądź w innych kolorach. Spotkania i rozmowy z nimi były już udziałem wielu ludzi.

ask-angels.blogspot.com

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Harmonizacja półkul mózgowych

Ogólnie wiemy, że prawa półkula mózgu wiąże się z intuicją, emocjonalnością skłonnościami artystycznymi i duchowością, a lewa z działaniem w materii, radzeniem sobie w społeczeństwie i z logicznym ścisłym myśleniem. Bywa, że mamy bardziej rozwiniętą i aktywną jedną z nich, podczas gdy druga jest uśpiona. Przeczytaj i dowiedz się jak synchronizować ich pracę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »