Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Magia Anioły

Pomocne Anioły i Archanioły

Autor Finetka, 29.04.2010


Niektórzy uważają je za bardzo dobrego przyjaciela, inni za niewidzialnego opiekuna, cennego przewodnika lub nawet za gwiazdę przewodnią, świetlną i bezosobową energię, bezposrednie połączenie z Wyższa Siłą do której możemy odwoływać się w trudnych chwilach. Oto spis Aniołów i Archaniołów, oraz metody ich przywoływania.

Każdy z aniołów posiada własną osobowość, usposobienie oraz możliwości. Nie jest obojętne na jakim etapie rozwoju się znajdujemy oraz co w danym momencie mamy do zrobienia. W określonej sytuacji zwykle potrzebna jest nam pomoc konkretnego anioła, który zajmuje się daną dziedziną.

*
Przywołanie Anioła
Anioła można przyzywać głośnym glosem,
powtarzając jego imię,
jak w różańcu,
lub szeptem
w zacisznym ustronnym miejscu.
Spróbuj go sobie wyobrazić,
napisz jego imię wielkimi literami
i
zobacz go oczami swej duszy.
Poproś o pomoc
i rozwiń swój potencjał do maksimum,
usuń swoje wady i zyj w harmonii z innymi,
jak i naturalnie z samym sobą.
***
Pomocne Anioły

  (1) VEHUIAH, czyli boska szlachetność - anioł, który odpowiada za niespodziewane skucesy, miłość od pierwszego wejrzenia, szczęście, przezwyciężenie klopotów, zapewnia otrzymanie pomocy, gdy o nią prosimy. 

(2) IELEL, czyli boski pomocnik - anioł, który odpowiada za spokój i pogodę ducha, wzmacnianie się, lojalne więzi, odbudowę oraz za rozpoczynanie nowych spraw.

  (3) SITAEL, czyli boska nadzieja dla kożdej istoty - anioł, który odpowiada za ochronę przed przeszkodami, niewdzięcznością, naiwnością i hipokryzją, zapewnia pomoc w niewielkich trudnościach, opiekun idealistów.

(4) ELEMIAH, czyli ukryta boskość - anioł, który odpowiada za sukcesy artystyczne, wojowniczość ducha, słuszną dumę, zapewnia ochronę przy podejmowaniu ryzyka, hamuje impulsywność, ułatwia naprawienie błędów.

(5) MAHASIAH, czyli boskie zbawienie - anioł, który odpowiada za realizację konkretnych marzeń, takt, zmianę dotychczasowego spojrzenia na życie, zapewnia opiekę przy szukaniu pracy, podczas nauki, ułatwia ujawnienie nieuczciwych intencji.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Ho oponopono wg Morranah Simeony

Ho'oponopono to petycja do Miłości, aby wypełniła sobą wszystko to, co nią nie jest. Na kursie nauczysz się oryginalniej metody Morrnah Simeony. Sprawdź terminy w swoim mieście »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2020

Wielkie stellum w znaku Koziorożca, koniunkcja Saturna z Plutonem, półkrzyż znaków kardynalnych i zaćmienie Księżyca. Rok zaczyna się imponującą serią astrologicznych wydarzeń. Co nas zatem czeka wraz z początkiem roku? Zapraszam do lektury mojej prognozy na styczeń 2020.
więcej »