Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński Horoskop - Koń 2018

Autor Krystyna Kwiecinski, 03.01.2018
                                         Chiński Horoskop – Koń 2018


Z reguły rok Psa dla Konia jest pozytywnym czasem, jednak rok 2018 wymaga od Konia dużo zaangażowania i pracy. Jeżeli Koń zaangażuje się odpowiednio w swoją pracę, będzie ją odpowiednio planował i pracował zgodnie ze swoim schematem, do tego będzie pracowity, to może liczyć w roku 2018 na duże sukcesy i zadowolenie z siebie, jak i jego otoczenia. W roku Psa trzeba działać i jeżeli tego nie zrozumie Koń, to w roku 2018 nic nie osiągnie. Jednym słowem aktywność Konia popłaca, będzie zadowolony z siebie i w żadnym wypadku nie będzie się nudził. Warto zaznaczyć, że w roku Psa Koń powinien preferować prace zespołową, gdyż fakt ten zwiększy jego wydajność.

W roku Psa pod względem miłości, Koń będzie miał dobry dla siebie czas, gdyż pozna ciekawą dla siebie, godną jego uwagi osobę. Samotny Koń będzie czul się w nowym towarzystwie spełnionym, zainwestuje wiele czasu w ten piękny dla niego czas. Podobnie będzie z Koniem znajdującym się w tym momencie w związku. To może być dla niego czas łatwy do zdrady swojego partnera. Nie ma nic piękniejszego dla Konia nowa / nowy, niecodzienna / niecodzienny kochanka / kochanek. Pod każdym względem Koń powinien się zastanowić jakie ryzyko niesie ta niecodzienna dla niego sytuacja. Można dużo zyskać, ale stracić również można…  

Finanse dla Konia w roku Psa nie są z reguły stabilne.  Na początku roku, mogą się nawet zmniejszyć, by pod koniec roku stały się bardzo dla Konia satysfakcjonujące. Z tego względu Koń powinien dobrze swoje finanse kontrolować, by rok zamknąć pozytywnie. Rok 2018, to czas dla Konia, na długoterminowe inwestycje – przedsięwzięcia. Warto też zaznaczyć, że inwestycje związane z pasjami Konia będą profitowały w przyszłości jego bezpieczeństwem i zadowoleniem. W pracy Koń będzie miał bezproblemowe życie, wszystko będzie się układało raczej po jego myśli. Koń zawsze musi dużo pracować na swoje sukcesy, lenistwo jest dla niego niewskazane. W roku 2018 może pojawić się dla Konia zmiana pracy, zmiana wykonywanego zawodu, co da mu szanse na prace w mniej nudnych warunkach, jak było do tej pory. W roku Psa poszukiwania Konia skupią się na atrakcyjnej przygodzie, satysfakcjonującej pracy oraz nowym partnerem. Dzięki temu Koń odczuje wreszcie, że żyje.  

Rok 2018 jest czasem, w którym Koń bardzo interesuje się swoją rodziną. Będzie zapewniać członkom swojej rodziny pomoc i wsparcie, a także zatroszczy się o najmniejsze detale, by uszczęśliwić swoich najbliższych. Jednocześnie jest to czas poważnych konfliktów rodzinnych, dlatego Koń powinien uważać w jakie dyskusje się angażuje i jakich argumentów używa.

Dla Konia, pod względem zdrowia, rok 2018, będzie rokiem pozytywnym. Czasami mogą wystąpić małe niedomagania, ale te są tylko skutkiem przepracowania. Koń ma przecież dużo czynności zaplanowanych, a odpoczynku jest mało. W roku Psa, Koń powinien zadbać o swoją sprawność fizyczną i w ten sposób zapobiegnie ewentualnym niedomaganiom zdrowotnym.  

W miesiącu lutym Koń powinien uważać na ewentualne wypadki na ulicy, jak na nieżyczliwych dla siebie ludzi. W maju jest czas niebezpieczny dla finansów Konia, w lipcu, sierpniu i wrześniu może pojawić się wiele blokad, brak uznania szefa, a to uprzykrzy Koniowi życie. W listopadzie, Koń nie powinien próbować zwiększyć swoje dochody, np. poprzez inwestowanie pieniędzy w biznes. 

Dobrym miesiącem dla Konia jest miesiąc marzec, kwiecień, czerwiec. W październiku zaczną pojawiać się sukcesy, dlatego należy uważać na zazdrosnych o sukces ludzi. Grudzień będzie dla Konia bardzo szczęśliwym czasem, tak samo jak styczeń 2019 roku. Pojawić się może nawet perspektywa poprawy dochodów. 

© 2017 Krystyna Kwiecinski

ekspert Huny, nauczyciel Ho´oponopono
autor, bioenergoterapeuta
www.hooponopono.com.pl
www.hooponoponokursy.pl

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Przekroczenie bramy

Zapowiadali, że przyjdzie taki czas, czas Wielkiego Przejścia - Przekroczenie Bramy, trudny czas. Mówili o tym filozofowie, mówili prorocy, mówili wizjonerzy, mówiły religie, mówili posłańcy starych kultur, starych cywilizacji, mówili i mówią o tym przedstawiciele różnych światów.. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2020

Czy grozi nam kryzys epidemiczny, jak na południu Europy? Co ze światową i krajową gospodarką. Czy będą wybory prezydenckie w maju? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na kwiecień.
więcej »