Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński Horoskop - Koń 2018

Autor Krystyna Kwiecinski, 03.01.2018
                                         Chiński Horoskop – Koń 2018


Z reguły rok Psa dla Konia jest pozytywnym czasem, jednak rok 2018 wymaga od Konia dużo zaangażowania i pracy. Jeżeli Koń zaangażuje się odpowiednio w swoją pracę, będzie ją odpowiednio planował i pracował zgodnie ze swoim schematem, do tego będzie pracowity, to może liczyć w roku 2018 na duże sukcesy i zadowolenie z siebie, jak i jego otoczenia. W roku Psa trzeba działać i jeżeli tego nie zrozumie Koń, to w roku 2018 nic nie osiągnie. Jednym słowem aktywność Konia popłaca, będzie zadowolony z siebie i w żadnym wypadku nie będzie się nudził. Warto zaznaczyć, że w roku Psa Koń powinien preferować prace zespołową, gdyż fakt ten zwiększy jego wydajność.

W roku Psa pod względem miłości, Koń będzie miał dobry dla siebie czas, gdyż pozna ciekawą dla siebie, godną jego uwagi osobę. Samotny Koń będzie czul się w nowym towarzystwie spełnionym, zainwestuje wiele czasu w ten piękny dla niego czas. Podobnie będzie z Koniem znajdującym się w tym momencie w związku. To może być dla niego czas łatwy do zdrady swojego partnera. Nie ma nic piękniejszego dla Konia nowa / nowy, niecodzienna / niecodzienny kochanka / kochanek. Pod każdym względem Koń powinien się zastanowić jakie ryzyko niesie ta niecodzienna dla niego sytuacja. Można dużo zyskać, ale stracić również można…  

Finanse dla Konia w roku Psa nie są z reguły stabilne.  Na początku roku, mogą się nawet zmniejszyć, by pod koniec roku stały się bardzo dla Konia satysfakcjonujące. Z tego względu Koń powinien dobrze swoje finanse kontrolować, by rok zamknąć pozytywnie. Rok 2018, to czas dla Konia, na długoterminowe inwestycje – przedsięwzięcia. Warto też zaznaczyć, że inwestycje związane z pasjami Konia będą profitowały w przyszłości jego bezpieczeństwem i zadowoleniem. W pracy Koń będzie miał bezproblemowe życie, wszystko będzie się układało raczej po jego myśli. Koń zawsze musi dużo pracować na swoje sukcesy, lenistwo jest dla niego niewskazane. W roku 2018 może pojawić się dla Konia zmiana pracy, zmiana wykonywanego zawodu, co da mu szanse na prace w mniej nudnych warunkach, jak było do tej pory. W roku Psa poszukiwania Konia skupią się na atrakcyjnej przygodzie, satysfakcjonującej pracy oraz nowym partnerem. Dzięki temu Koń odczuje wreszcie, że żyje.  

Rok 2018 jest czasem, w którym Koń bardzo interesuje się swoją rodziną. Będzie zapewniać członkom swojej rodziny pomoc i wsparcie, a także zatroszczy się o najmniejsze detale, by uszczęśliwić swoich najbliższych. Jednocześnie jest to czas poważnych konfliktów rodzinnych, dlatego Koń powinien uważać w jakie dyskusje się angażuje i jakich argumentów używa.

Dla Konia, pod względem zdrowia, rok 2018, będzie rokiem pozytywnym. Czasami mogą wystąpić małe niedomagania, ale te są tylko skutkiem przepracowania. Koń ma przecież dużo czynności zaplanowanych, a odpoczynku jest mało. W roku Psa, Koń powinien zadbać o swoją sprawność fizyczną i w ten sposób zapobiegnie ewentualnym niedomaganiom zdrowotnym.  

W miesiącu lutym Koń powinien uważać na ewentualne wypadki na ulicy, jak na nieżyczliwych dla siebie ludzi. W maju jest czas niebezpieczny dla finansów Konia, w lipcu, sierpniu i wrześniu może pojawić się wiele blokad, brak uznania szefa, a to uprzykrzy Koniowi życie. W listopadzie, Koń nie powinien próbować zwiększyć swoje dochody, np. poprzez inwestowanie pieniędzy w biznes. 

Dobrym miesiącem dla Konia jest miesiąc marzec, kwiecień, czerwiec. W październiku zaczną pojawiać się sukcesy, dlatego należy uważać na zazdrosnych o sukces ludzi. Grudzień będzie dla Konia bardzo szczęśliwym czasem, tak samo jak styczeń 2019 roku. Pojawić się może nawet perspektywa poprawy dochodów. 

© 2017 Krystyna Kwiecinski

ekspert Huny, nauczyciel Ho´oponopono
autor, bioenergoterapeuta
www.hooponopono.com.pl
www.hooponoponokursy.pl

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Naturalne olejki czyli aromaterapia w praktyce

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pt. Naturalne olejki, czyli aromaterapia w praktyce, które odbędą się 14 stycznia o godz. 18 w Krakowie (ul. Dajwór 20, Kazimierz). W programie: sporo wiedzy na temat olejków eterycznych, tworzenie własnej oryginalnej kompozycji zapachowej oraz mnóstwo zabawy z zapachem. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »