Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński Horoskop - Szczur 2018

Autor Krystyna Kwiecinski, 03.01.2018


                                Chiński Horoskop – Szczur 2018


Dla szczurów rok 2018 będzie rokiem raczej spokojnym. Przejawiać się będzie niskim poziomem energii twórczej, co w konsekwencji może odbić się na negatywnych osiągnieciach Szczura. Rok Psa nie jest najlepszym czasem, to na pewno nie będzie on stał w miejscu. Jeżeli Szczur będzie utrzymywał dobre stosunki międzyludzkie, będzie przyjmować od nich pomoc, to może bardzo dużo zyskać, o wiele więcej niż jakby był w samotności.

Rok Psa jest dla Szczura czasem relaksu, odpoczynku i koncentracji na swoich pasjach. W tym roku może Szczur próbować nadrobić czas z poprzednich lat, w których nie miał czasu dla siebie i swoich pasji. Szczur przestanie się zamartwiać niespełnioną gonitwą za wyimaginowanym sukcesem, zwolni tempo i zacznie cieszyć się swoim życiem. To jest dobry czas dla Szczura by zwrócić się w stronę rozwoju duchowego, by znaleźć odpowiedzi najskrytsze swoje pytania. Duchowość i Filozofia dla Szczura będą ciekawym tematem, natomiast Religia może dla niego w ogóle nie istnieć.

W miłości rok Psa będzie pozytywnym czasem dla Szczura. Natrafi on na osobę godną jego miłości i dlatego tez zmieni on swoje poglądy w temacie partnerstwa i miłości. Jednak mimo wszystko, to nie jest zbyt dobry czas dla samotnego Szczura na małżeństwo.

W roku Psa finanse dla Szczura będą w ciągłym ruchu, a czasami nawet w turbulencji. Będzie on miał okazje do dużych dochodów, jak i dużych wydatków. Finansowo rok Psa nie jest dobrym rokiem dla Szczura, dlatego wszelkiego rodzaju inwestycje finansowe powinny być przeprowadzane z podwojoną ostrożnością. Lepiej kilka razy pomyśleć, jak raz za szybko podziałać. Rodzina szczura powinna uważać na wydatki rodzinne, gdyż brak ich kontroli może narazić całą rodzinę na poważne problemy finansowe. Podobnie może dziać się na poziomie zawodowym Szczura. Może być on autorem kilku pięknych sukcesów, jak i konkretnych porażek. W efekcie, w rozliczeniu rocznym może być Szczur bardzo mało z siebie zadowolonym. Dlatego Szczur w tym czasie powinien bardziej otwarcie współpracować ze swoją grupą, a tym samym zapobiegnie porażkom i może zwiększyć swoje sukcesy. Natomiast jeżeli jednocześnie Szczur skupi się na swoich pasjach, to z tego może narodzić się pomysł na zarabianie pieniędzy.

W roku Psa, Szczur powinien szczególnie dbać o swoich członków rodziny, gdyż będąc zajętym w pracy swoimi nowymi projektami lub skoncentrowany na swoich pasjach, może nie zauważyć lub przeoczyć problematykę występującą w jego rodzinie. Szczur powinien pamiętać, ze zawsze pracuje dużo, ponieważ to lubi, natomiast może się to rodzinie nie zawsze podobać. Ten problem może szczur rozwiązać zmniejszeniem ilości godzin pracy, gdyż przecież rodzina jest najważniejsza. 

W roku 2018 zdrowie Szczura będzie w miarę dobre, gdyż Szczur skupiony na swojej pracy nie będzie miał czasu chorować. Natomiast skupienie się na swoich pasjach da mu odprężenie i utrzymanie swojego zdrowia w dobrej kondycji.

Trudnymi miesiącami pod względem finansowym będą luty, kwiecień, październik. Nieciekawym czasem zawodowym jest miesiąc marzec, sierpień, pozytywnym miesiącem dla Szczura są miesiące maj, czerwiec, lipiec, wrzesień, listopad i grudzień.

© 2017 Krystyna Kwiecinski

ekspert Huny, nauczyciel Ho´oponopono
autor, bioenergoterapeuta
www.hooponopono.com.pl
www.hooponoponokursy.pl

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Vademecum numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu

Liczby towarzyszą nam przez całe życie. Każda rzecz czy litera ma przyporządkowaną swoją liczbę. Ten kompletny przewodnik wprowadzi Cię w świat, gdzie poznasz ich ukryte znaczenie i symbolikę. Dzięki nim w logiczny sposób wyjaśnisz charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje każdego człowieka. W tej książce znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o numerologii. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2019

Trzecie przejście Urana przez Medium Coeli i Słońce horoskopu chrztu Polski z 966 roku jest zapowiedzią widowiskowych zmian w kraju. Co nas jeszcze czeka w marcu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na najbliższy miesiąc.
więcej »