Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Co w eterze piszczy o roku 2018?

Autor Paweł Karwat, 04.01.2018                                        Co w eterze piszczy o roku 2018?

Czy istnieje przeznaczenie? Jeśli tak, to czym ono jest?
Zakładając, że przeznaczenie rozumie się jako przymus wystąpienia różnych wydarzeń, to z przymusem takim przecież spotykamy się na co dzień. Kiedy odpalamy samochód, przymusowo będzie on umożliwiał nam poruszanie się. Siejemy i będziemy żąć.
Oczywiście coś może przeszkodzić naszym pojazdom i plonom. Niemniej coś, co da się nazwać przeznaczeniem, istnieje. Przeznaczeniem każdego z nas jest choćby jedno - śmierć.
Sądzę, że warto odejść od tego rodzaju pojmowania przeznaczenia, także gdy mamy do czynienia z jasnowidzeniem. Czy nasze losy zapisane są w górze? Czy coś lub ktoś przesądza o tym, dokąd pojedziemy uruchomionym samochodem lub co zrobimy ze zbiorami, kiedy ziarno stanie się rośliną, poza nami samymi?
Jest jeszcze inne pojęcie przeznaczenia, jako bycie przeznaczonym do czegoś, tak jak ołówek ma pisać a kot łapać myszy.
Odczyty przyszłości są bardzo trudne do wykonywania i analizowania. Niekiedy mamy wrażenia, i tymi wrażeniami, tylko nimi, nie zaś orzeczeniem, że “tak na pewno będzie” chcę podzielić się z Czytelnikami Ezotera.
Pewne rzeczy kumulują się na poziomie energii i informacji i na tej podstawie można stworzyć sen, obraz, wizję, która ukaże różne możliwości zdarzeń.
Powiem o tylko czterech:
1. W tle pokazuje się wulkan, coś takiego - sprawa z tym związana, tylko napomykam.
2. Odgraniczenie się od ludzi o ciemnych włosach, twarzach, widziałbym w tym uchodźców, jakaś forma polityki rozwiązująca mocno ich problem.
3. Jakiś jakby wybuch na kontynencie, eksplozja, blisko woda, trudno powiedzieć mi coś więcej.
Czwarta dotyczy relacji USA - Korea Północna, wgląd specjalnie dedykowany tej sprawie:
     3. Duży gniew, gotowość USA do zniszczenia Korei Płn, D. Trump nie blefuje, ale nie widzę by coś takiego miało miejsce, złagodzenie konfliktu, jakaś forma komunikacji.
Do odczytów, w które specjalnie się nie zagłębiałem, jako że, przyznaję, nie lubię zajmować się wizjami przyszłości, użyłem metody nalu z Huny. Czasami jednak potrzeba sprawdzić, co w eterze piszczy. Nie warto jednak rezygnować z teraźniejszości dla przyszłości, z tego, co jest, dla tego, czego nie ma.

Klinika Huny - sesje uzdrawiania na odległość metodami Huny (zdrowie, sfery życia, związki), bezpłatna diagnoza ze zdjęcia - www.klinikahuny.pl
Naturonet - zapraszam na portal o zdrowiu - www.naturonet.pl
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie (cz. 2)

Odróżniamy uzdrawianie od leczenia. Uzdrawianie to kwestia używania energii życiowej i uzdrawianiem rządzą inne prawa, niż leczeniem. Wiele osób może mieć problem z dostrzeżeniem tej odmienności. Oczekuje się po uzdrowicielu wyleczenia choroby, podczas gdy nie zajmuje się leczeniem. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »