Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Miłość zapisana w gwiazdach

Autor Wydawnictwo Kobiece, Illuminatio, 03.01.2018

                                                       Brad Kronen
                                          Miłość zapisana w gwiazdach


Co sprawia, że w niektórych związkach nieustannie czujemy motyle w brzuchu, a inne bardzo szybko się rozpadają?  Przyczyny mogą być ukryte w gwiazdach, dlatego aby trafnie odpowiedzieć na to pytanie, wystarczy skorzystać horoskopu partnerskiego spisanego w książce Miłość zapisana w gwiazdach.
To unikalny poradnik stworzony przez guru astrologii Brada Kronena. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się, z kim najlepiej budować dobre relacje, a kogo omijać szerokim łukiem. Książka odkrywa wszelkie możliwe kombinacje znaków zodiaku i to, w jaki sposób one na siebie oddziałują. Z nią z łatwością zaczniemy dobierać sobie odpowiednich partnerów i przyjaciół.
Dla przykładu: czy wiesz, że Lew i Strzelec tworzą zwykle dobraną parę, związek Wodnika i Ryb to na ogół relacja ludzi z dwóch różnych światów, a Pannę i Ryby łączy magnetyczne przyciągnie?
Mówi się, że ludzie są jak dwie połówki jabłka, które wcześniej czy później się połączą. Niezależnie jednak od tego, czy nadal szukacie tej przeznaczonej wam osoby, czy jesteście w związku i zastanawiacie się, czy to właśnie „TA” osoba, sięgnijcie do tej książki. To najlepiej przygotowany horoskop partnerski, który podpowiada, czy jesteście sobie przeznaczeni.
Single znajdą tu niezawodne podpowiedzi, z którym znakiem zodiaku połączy ich szczególna więź, z którym ogromna namiętność, a kto stanie się ich najlepszym przyjacielem.
Osoby będące w stałych w związkach odnajdą w nim niezastąpioną „instrukcją obsługi”  partnera i cenne wskazówki, jaką drogę najlepiej obrać, aby wpłynąć pozytywnie na życie partnerskie.
Miłość zapisana w gwiazdach sprawdzi, kto będzie dla ciebie świetnym partnerem!

Idealny pomysł na prezent!
----
Poniekąd każda kombinacja znaków jest w stanie stworzyć związek w kontekście romantycznym. Część przypadków będzie wymagała trochę więcej wysiłku, aby dało się osiągnąć stan równowagi. Jak można się domyślić, niektóre połączenia znaków z natury pasują do siebie, a inne trochę mniej.

Jeśli pragniesz stworzyć z związek z osobą urodzoną pod znakiem, który jest sprzeczny z twoim (…) spróbuj nadal budować romantyczną relację, ale z większą świadomością naturalnych różnic osobowości między wami, (…) albo  po prostu przemyśl sprawę jeszcze raz i zrezygnuj z tej znajomości W każdym wypadku, powinieneś najpierw sięgnąć do tej książki, aby mogła cię ona oświecić.
– Brad Kronen

O autorze:

Brad Kronen to profesjonalny astrolog i specjalista od Tarota, wykorzystujący swój talent od ponad 25 lat. Astrologią po raz pierwszy zainteresował się, studiując psychologię na Fairfield Univeristy w Connecticut. Brad Kronen publikował artykuły na Scandalist.com oraz Examiner.com. Obecnie mieszka w Los Angeles w Kalifornii.

                                           

Więcej na:
http://illuminatio.pl/Od redakcji:
Nowy Rok, Nowa energia! A może by tak sięgnąć po wiedzę astrologiczną w książce Miłość zapisana w gwiazdach Brada Kronena! Znajdziemy w niej szereg informacji na temat działania znaków zodiaku w relacji partnerskiej, przyjacielskiej lub koleżeńskiej.  Jakie mają one cechy wspólne, czym się różnią, gdzie mogą działać wspólnie, a gdzie współpracy należy unikać. To nie tylko wyrocznia..autor często podaje możliwe porady jak uniknąć kłótni czy walki a wprowadzić w związek harmonię i radość. Każdy ma potrzebę bycia akceptowanym i kochanym! Polecamy na nowy rok!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Muzyka która harmonizuje - utwory Lucjana Wesołowskiego

Słyszeliście o połączeniu muzyki orientalnej i jazzowej (tzw. ORIENT ? JAZZ)? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »