Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na listopad 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 02.11.2017

 
 
 
 
 

Od wielu miesięcy zapowiadam twarde, kryzysowe aspekty w horoskopach Jarosława Kaczyńskiego, oraz Prawa i Sprawiedliwości – opozycja Saturna do Słońca. To trudne układy, które przynoszą często kryzys lub osłabienie. Jednak notowania PiS są rekordowe, a Jarosław Kaczyński przenosi pionki na szachownicy, jak tylko ma na to ochotę, więc o co chodzi? Działanie Saturna nie musi mieć spektakularnego wymiaru, a notowania poparcia nie są w tej materii czymś do końca wiarygodnym. Bronisław Komorowski dwa miesiące przed wyborami miał 75 % poparcia, a wybory przegrał sromotnie. Uważam zatem, że PiS i Jarosław Kaczyński w połowie kadencji doszli już do ściany od której od tej pory zaczną się wyłącznie odbijać. Mimo to nie jest wykluczone, że Kaczyński zdominuje prezydenta Dudę ogrywając go w kwestii reformy sądownictwa. Tak czy inaczej, obaj panowie mimo, że nie chcą konflikty, są na niego skazani.

Kłopoty rodzimej władzy widać również w horoskopie polskiej akcesji do Unii Europejskiej. Saturn na ascendencie wejścia Polski do UE sprawia, że z Brukseli przyjdą jakieś niepomyślne, przykre dla rządu informacje – np. obcięcie funduszy w przyszłym rozdaniu, krytyka za likwidację trójpodziału władzy i niezależności sądownictwa.

Listopad przynosi wyraźny początek kampanii wyborczej do samorządów. To być może ostatnia szansa demokratycznej opozycji by się przeciwstawić pisowskiemu walcowi, który rozjeżdża kolejne instytucje i demokratyczny ład. W horoskopie tzw. „trzech tenorów”, czyli horoskopie spotkania założycieli Platformy Obywatelskiej pojawia się pierwsze światełko po dramatycznym upadku notowań tej partii. Jowisz na Marsie sprawił, że zgłoszenie kandydatury Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Warszawy obudziło energię w pogrążonej w marazmie partii, a zarazem wywołało ferment na łonie całej opozycji.

Pogoda w listopadzie nie będzie jakoś szczególnie odbiegać od normy. Czeka nas dość typowy, raczej mokry, mglisty, ale niezbyt zimny listopad. Pogoda może się skomplikować między 17 a 22 listopada, gdy może dojść do jakiegoś poważniejszego załamania i być może nawet krótkiego ataku zimy.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Jak wiedzieć co dalej?

Jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Wiemy, że stąd odejdziemy. Tu jest nam dobrze, więc możemy czuć z tego powodu żal. W końcu, pewnego dnia trzeba będzie opuścić to dobre miejsce. Może nie jest tu idealnie, ale dobrze. Dobrze na tyle, by woleć zostać tutaj zamiast odchodzić w nieznane. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2018

Czy dzieło artysty może zmienić sytuację w kraju? Czy film Wojciecha Smarzowskiego "Kler" wstrząśnie emocjami Polaków? Jak to wydarzenie artystyczne nakłada się na przeobrażenia i astrologiczne wpływy? O sytuacji w kraju, wyborach i nadciągającym kryzysie gospodarczym piszę w swojej prognozie na październik 2018. Zapraszam. Piotr Gibaszewski
więcej »