Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na listopad 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 02.11.2017

 
 
 
 
 

Czeka nas również w listopadzie (oraz w grudniu) inna – przyjazna, stabilna i harmonijna figura, jaką jest tzw. bisekstyl. Jest to trójkąt złożony z trygona oraz dwóch sekstylów. Jego wpływ łagodzić będzie napięcia i zawirowania. I choć półkrzyż może ostrzegać przed kryzysem, to bisekstyl pozwoli utrzymać, a nawet wzmocnić, tempo wzrostu globalnej gospodarki, oraz przyniesie sygnały pozytywnych zmian społecznych, przede wszystkim obronę świata zachodniego przed zalewem propagandy, oraz fałszywych wiadomości, które są masowo produkowane przez rosyjskie fabryki trolli, a tak naprawdę przez rosyjskie służby specjalne, wywiad i kremlowską propagandę.

W listopadzie mamy kilka ważnych aspektów w ważnych horoskopach. Koniunkcja Jowisza ze Słońcem Traktatu z Maastricht sprawia, że Bruksela może ogłaszać koniec europejskiego kryzysu, który niemal wywalił w powietrze wspólnotę europejską. W horoskopie Szwecji Saturn na Słońcu przynieść może kolejny zamach terrorystyczny. W horoskopie Grecji Uran przejdzie przez ascendent, więc w tym kraju, w którym ostatnio się nieco uspokoiło, znów może być gorąco i prawdopodobnie dojdzie tam do politycznego przesilenia. W horoskopie Rosji Saturn na Słońcu obnaży słabości kremlowskiej propagandy, która za wszelką cenę chce pokazać, że Rosja to wielkie imperium. Prawdopodobnie zdarzy się coś, co będzie prestiżową porażką putinowskiej propagandy. Podobnie widowiskowy aspekt widać w horoskopie prezydentury Aleksandra Łukaszenki. Uran na Imum Coeli sprawia, że czeka go być może najtrudniejszy czas w całej jego pięciokrotnej kadencji na stanowisku prezydenta Białorusi. Potężne zamieszanie w Hiszpanii związane z próbą secesji Katalonii ma też pewien rosyjski wątek. Putinowskie służby lubią się kręcić wszędzie tam, gdzie dochodzi do wewnętrznych sporów i konfliktów o charakterze nacjonalistycznym. Wygląda jednak na to, że Hiszpania uniknie dramatu, jakim byłaby secesja Katalonii, co by również zadało cios całej UE. W przyszłym roku Jowisz będzie tranzytować Słońce i MC horoskopu Hiszpanii, więc kwestia Katalonii rozejdzie się po kościach, a kremlowskie służby zaliczą kolejną po Francji, Niemczech i Holandii porażkę. Jowisz na Medium Coeli, oraz Saturn na ascendencie Donalda Tuska, sprawi, że przewodniczący Rady Unii Europejskiej odegra jakąś niezwykle ważną rolę w tworzeniu się zrębów nowej unijnej polityki, ale być może będzie to miało też jakiś polski akcent.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Skontaktuj się ze swoim duchem

Mówiąc o duchu mam na myśli naszą własną jaźń. Duch to ty i duch to ja. Zapomnij na chwilę o religijnym czy parapsychologicznym pojęciu. Nie mówię ani o bycie niematerialnym, ani o stukających poltergeistach. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2018

Czy dzieło artysty może zmienić sytuację w kraju? Czy film Wojciecha Smarzowskiego "Kler" wstrząśnie emocjami Polaków? Jak to wydarzenie artystyczne nakłada się na przeobrażenia i astrologiczne wpływy? O sytuacji w kraju, wyborach i nadciągającym kryzysie gospodarczym piszę w swojej prognozie na październik 2018. Zapraszam. Piotr Gibaszewski
więcej »