Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na październik 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 01.10.2017

 
 
 
 
 

W horoskopie głównych graczy politycznych mamy do czynienia z wyraźnym przesileniem. Jarosławowi Kaczyńskiemu po raz trzeci Saturn przechodzi opozycją w stosunku do Słońca, przy trwającej progresji Słońca do Saturna. Kończy się też powoli spokojny – dwuletni czas u prezydenta Andrzeja Dudy, który wprawdzie miał teraz nieco zawirowań (kwadratura Urana do Marsa horoskopu zaprzysiężenia). Aspekt ten wyzwolił w nim bunt, który się przerodził w weto dwóch ustaw związanych z reformą sądownictwa. Od nowego roku zaczyna się zdecydowanie bardziej dynamiczny czas. W styczniu Saturn zacznie opozycję do Marsa, a w kolejnych miesiącach Saturn wkracza mu na Imum Coeli horoskopu zaprzysiężenia. I choć Duda nie chce wojny z Kaczyńskim, najchętniej by się z nim jakoś ułożył (co próbuje) to jednak obaj są skazani na konflikt. Opozycję Saturna do Słońca widzimy w październiku również w horoskopie Prawa i Sprawiedliwości, a także koniunkcję Saturna z Marsem, co zapowiada zasadniczy zwrot sytuacji politycznej w kraju. I choć wydawało się, że Kaczyński skutecznie pokonał opozycję, spacyfikował protesty, wykiwał wszystkich tych, którzy wzywali do buntu, to jesień już dla obecnie rządzących nie będzie pomyślna. Zaczną się ujawniać silne napięcia w obozie prawicy, którą wstrząsną konflikty, waśnie i spory. PiS może się pośliznąć na tzw. repolonizacji mediów, oraz na kombinacjach przy zmianach w ordynacji do wyborów samorządowych. To szansa dla niemal rozbitej i zmarginalizowanej opozycji, która się zacznie powoli podnosić z upadku. Nie jest wykluczone, że na ulicę wrócą protesty i marsze. Tym razem – mimo jesieni – głośniejsze, gorętsze i bardziej radykalne.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Tradycyjna Medycyna Chińska. Przewodnik holistycznego uzdrawiania

Tradycyjna Medycyna Chińska (TMC) to w 80 procentach tryb życia, w 10 procentach akupunktura oraz w 10 procentach ziołolecznictwo. Jest ona łatwa w zastosowaniu zarówno dla pasjonatów tematu, jak i kompletnych laików, co skutkuje ogromnym wzrostem zainteresowania tą sztuką dbania o zdrowie człowieka. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »