Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na październik 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 01.10.2017

 
 
 
 
 

Sukces kanclerz Niemiec Angeli Merkel w wyborach do Bundestagu był gorzkim zwycięstwem, gdyż rządzona przez nią CDU osiągnęła słaby wynik. Jednak jej zwycięstwo jest faktem i po raz czwarty będzie kanclerzem. Co sprawiło, że mimo niemal samobójczej politycznie decyzji o otwarciu granic na uchodźców, bez konsultacji z przywódcami innych państw UE, wygrała wybory? Jeszcze na wiosnę analitycy postawili na niej kreskę zakładając, że Angela się już od porażki nie wywinie. Niespodziewanie w wakacje jej notowania zaczęły rosnąć i się utrzymały aż do wyborów. Przyczyną jej sukcesu – pomimo dramatycznych okoliczności wewnętrznych – jest wędrujący jej od wakacji Jowisz przez Medium Coeli, a teraz X dom (kariera, sukces, powodzenie). Jednak kanclerz Niemiec z trudem dokończy (o ile w ogóle) czwartą kadencję na stanowisku kanclerza. Od roku 2019 dostaje się bowiem pod niezwykle trudną opozycję Plutona do Słońca, co może ją wysadzić z siodła, podobnie jak stało się to z kanclerzem Adenauerem i Helmutem Kohlem, którzy też nie dokończyli swoich ostatnich kadencji.

Znaczący dla świata jest również ingres Jowisza w znak Skorpiona. Jego wejście w Skorpiona przyniesie wzmożenie zainteresowania spiskowymi teoriami, falę fałszywych newsów na Internecie, ostrą rywalizację służb specjalnych, jakieś skandale lub sensacje związane z aferami finansowymi, ujawnienie tajemnic wywiadów, nakręcanie się baniek spekulacyjnych na rynkach finansowych, nową falę seksu i erotyzmu w mediach, kulturze i sztuce, wzrost zainteresowania erotyzmem w mediach i Internecie.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Musi się w Tobie palić to co chcesz rozpalać w innych - wywiad z Adą Stolarczyk!

Ada Stolarczyk - twórczyni i osoba numer jeden portalu Ezoter. Z zawodu dziennikarka, właścicielka firmy Wysokie Wibracje, nauczycielka i inicjatorka plenerowych warsztatów Vedic Art, stażystka Psychoterapii Gestalt, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Obecnie prowadzi sesje indywidualne z ramienia Stowarzyszenia Nowej Psychologii, sesje terapii czaszkowo-krzyżowej i pracy z ciałem oraz realizuje szereg warsztatów m.n. Wyrażając siebie, Gra Satori, Taniec sensualny, Mapa marzeń. Jest autorką relaksacyjnej płyty z wizualizacjami Twoje ciało zna odpowiedź. Dodatkowo organizuje rozwojowe wyprawy na Bali pt. Wracam do raju oraz trekkingi po polskich górach. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2018

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe ciekawe figury astrologiczne. Zaczynamy rok z przytupem. W styczniu czeka nas jedna z najważniejszych figur roku 2018 - latawiec. W prognozie również horoskop nowego rządu premiera Morawieckiego. Zapraszam do lektury.
więcej »