Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na październik 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 01.10.2017

 
 
 
 
 

Świat w październiku
Lęków i niepokojów nie brakuje nam ostatnio, ale październik może okazać się całkiem niezły, a nawet spokojny. Jeśli więc odsuniemy na bok ostrą retorykę politycznych konfliktów i sporów, październikowe wydarzenia przyniosą sporo optymizmu. Głównym wydarzeniem miesiąca jest ingres Jowisza w znak Skorpiona, a na październikowym niebie ujrzymy figurę trójkąta dynamicznego. Jest ona złożona z harmonijnego trygona Urana w Baranie do Saturna w Strzelcu, oraz z dwóch nieharmonijnych aspektów – kwadratury Saturna z Marsem w Pannie, oraz kwinkunksa Marsa z Uranem.

Trójkąt dynamiczny łącząc harmonijny kształt z energetycznymi, ostrymi aspektami (kwadratura i kwinkunks) często niesie mobilizację tworzącą pozytywne, konstruktywne rozwiązania. Wynik wyborów w Niemczech może być taką – z jednej strony stabilizującą informacją, gdyż czwarte zwycięstwo Merkel (zapowiadane przeze mnie w prognozie rocznej) to dobra wiadomość dla Niemiec, Europy i całego świata. Z drugiej zaś strony nie wszystko poszło dobrze. CDU straciło 10 % na rzecz antyimigranckiej, faszyzującej AfD, więc wyborcy ukarali Merkel za jej nadmiernie otwartą na uchodźców politykę. Mimo wejścia populistów do Bundestagu, Niemcy mogą odetchnąć. Jowisz na Medium Coeli RFN przynosi Niemcom szansę na kontynuację dobrej koniunktury ekonomicznej, oraz chroni Niemcy przed szaleństwem populistycznej władzy, która mogłaby wywrócić znany nam porządek europejski do góry nogami. Zwycięstwo Merkel dopełnia cykl innych ważnych wyborów, które zatrzymywały pochód populistów (Holandia, Austria, Francja). I choć w powojennej historii Niemiec to pierwszy raz, gdy w Bundestagu pojawia się skrajna, radykalna siła polityczna, to przynajmniej na razie nie stanowi ona jakiegoś wielkiego zagrożenia. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Dusza Twojego domu

Każdy z nas chce mieć dom z duszą ? dom, w którym czujemy się naprawdę dobrze, spokojnie, radośnie i harmonijnie; dom, który jest pełen energii miłości, dobrobytu oraz zdrowia jego mieszkańców. Któż nie chciałby żyć w takim domu? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2018

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe ciekawe figury astrologiczne. Zaczynamy rok z przytupem. W styczniu czeka nas jedna z najważniejszych figur roku 2018 - latawiec. W prognozie również horoskop nowego rządu premiera Morawieckiego. Zapraszam do lektury.
więcej »