Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na październik 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 01.10.2017

 
 
 
 
 

Świat w październiku
Lęków i niepokojów nie brakuje nam ostatnio, ale październik może okazać się całkiem niezły, a nawet spokojny. Jeśli więc odsuniemy na bok ostrą retorykę politycznych konfliktów i sporów, październikowe wydarzenia przyniosą sporo optymizmu. Głównym wydarzeniem miesiąca jest ingres Jowisza w znak Skorpiona, a na październikowym niebie ujrzymy figurę trójkąta dynamicznego. Jest ona złożona z harmonijnego trygona Urana w Baranie do Saturna w Strzelcu, oraz z dwóch nieharmonijnych aspektów – kwadratury Saturna z Marsem w Pannie, oraz kwinkunksa Marsa z Uranem.

Trójkąt dynamiczny łącząc harmonijny kształt z energetycznymi, ostrymi aspektami (kwadratura i kwinkunks) często niesie mobilizację tworzącą pozytywne, konstruktywne rozwiązania. Wynik wyborów w Niemczech może być taką – z jednej strony stabilizującą informacją, gdyż czwarte zwycięstwo Merkel (zapowiadane przeze mnie w prognozie rocznej) to dobra wiadomość dla Niemiec, Europy i całego świata. Z drugiej zaś strony nie wszystko poszło dobrze. CDU straciło 10 % na rzecz antyimigranckiej, faszyzującej AfD, więc wyborcy ukarali Merkel za jej nadmiernie otwartą na uchodźców politykę. Mimo wejścia populistów do Bundestagu, Niemcy mogą odetchnąć. Jowisz na Medium Coeli RFN przynosi Niemcom szansę na kontynuację dobrej koniunktury ekonomicznej, oraz chroni Niemcy przed szaleństwem populistycznej władzy, która mogłaby wywrócić znany nam porządek europejski do góry nogami. Zwycięstwo Merkel dopełnia cykl innych ważnych wyborów, które zatrzymywały pochód populistów (Holandia, Austria, Francja). I choć w powojennej historii Niemiec to pierwszy raz, gdy w Bundestagu pojawia się skrajna, radykalna siła polityczna, to przynajmniej na razie nie stanowi ona jakiegoś wielkiego zagrożenia. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Oczyszczanie nerek. Prosty bezpieczny i skuteczny sposób detoksykacji organizmu.

Dzięki tej książce zrozumiesz, jak ważne dla stanu naszego zdrowia są nerki. Nauczysz się rozpoznawać stopień zanieczyszczenia toksynami zarówno tego organu, jak i całego organizmu... »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »