Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na październik 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 01.10.2017

 
 
 
 
 

W horoskopie Korei Północnej mają miejsce niezwykle mocne i ważne dyrekcje. Dyrekcyjne (a zarazem progresywne) Słońce po 25 latach wychodzi z XII domu i przekracza ascendent. Świat nagle doznał szoku, że w tym biednym, zacofanym kraju ze stalinowską dyktaturą, rozwija się zaawansowany przemysł jądrowy, rakietowy i kosmiczny. Jakim cudem w kraju, w którym ludzie umierali z głodu stworzono takie technologie? Wyjście Słońca z lękowego XII domu w wizerunkowy I dom sygnalizuje, że Korea Północna – niestety – staje się ważnym, liczącym się graczem na światowej scenie politycznej. W tymże samym horoskopie dyrekcyjny Uran wkracza na Medium Coeli tegoż horoskopu. Buntownicza, wybuchowa, wstrząsowa, rewolucyjna natura Urana na oznaczającym prestiż, pozycję, władzę i pozycję Medium Coeli wyzwala w północnokoreańskim reżymie entuzjazm i bojowego ducha, który każe im wierzyć, że są wyjątkowi, ważni, że zmieniają historię – co w pewnym sensie stało się prawdą. Podobnie mocne układy mają miejsce w horoskopie Kim Dzong Una (nie znamy jego godziny urodzenia), gdzie tranzytujący Pluton wkroczył mu na Słońce. To właśnie spowodowało, że Kim gra tak ostro, tak zdecydowanie, agresywnie i nie boi się iść na całość, jeśli nawet oznaczałoby to atomową zagładę.

Dramaturgię sytuacji wzmacniają astrologiczne wydarzenia u amerykańskiego adwersarza reżymu Kima. Plutoniczny, radykalny aspekt miał całkiem niedawno miejsce w horoskopie USA – opozycja Plutona do Słońca Niepodległości. Ostatnie zaś zaćmienie Słońca, które się przejechało przez USA, oraz ascendent Donalda Trumpa, niesie groźny, mroczny potencjał konfrontacji, oraz radykalizm, który sprawia, że Donald Trump może zdecydować się na drastyczne rozwiązania lub ostrą odpowiedź na koreańskie prowokacje. Czy zatem dojdzie do wojny? Niepokój pojawia się w listopadzie i grudniu, gdy słabnącą – ale jeszcze aktywną – kwadraturę Urana z Plutonem wzmocni Mars. Najprawdopodobniej jednak nie dojdzie do atomowej wojny, ale do jakichś potyczek, działań zaczepnych. Konwencjonalnych starć zatem wykluczyć nie można.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Ezo-humor

A może Wy macie śmieszne ezo-przygody? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »