Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Ogłoszenia

Odczyt jasnowidzenia dla konfliktu politycznego USA - Korea Północna

Autor Paweł Karwat, 18.08.2017


                                   Odczyt jasnowidzenia dla
                   konfliktu politycznego USA - Korea Północna


Każdy z nas ma możliwość dokonywania odczytów, także dotyczących tzw. przyszłości. Nie ma czegoś takiego, jak przyszłość, w świecie realnym, ale istnieją pewne niewidoczne przyczyny, uwarunkowania, zjawiska energetyczne.
Coś lub ktoś ma na coś energię, albo nie. To da się odczytać. Gdy brakuje siły, to widać to jak na dłoni - ciało energetyczne jest wyczerpane, czakry słabo działają. Tak da się wiele rzeczy opisać i w ten sposób przewidzieć.
Tak np. bioenergoterapeuci diagnozując stan chorego mogą wskazać na miejsca, które jeszcze nie zaburzyły się fizycznie, w tzw. fazie przedklinicznej, co umożliwia skuteczniejszą profilaktykę (lepiej zapobiegać niż leczyć).
Nie jestem za twierdzeniem stanowczym, że dziać się będzie tak, a nie inaczej. Sytuacja jednak jest napięta i angażuje mnie samego do tego stopnia, że zdecydowałem się użyć technik pozyskiwania wiedzy drogą jasnowidzenia. Dzielę się krótką notatką (bo i wgląd był krótki) na temat obecnego konfliktu pomiędzy USA i Koreą Północą, pełnego pogróżek i jądrowych argumentów.
“Nie widzę ataku Korei Północnej, nuklearnego. Dyktator pełen złości na Trumpa, nawiązuje do swoich przodków, szuka siły w nich, ale słabnie. Trump też nie zaatakuje, nie ma tego w planach, ale widzę dobranie się do dyktatora. W inny sposób go osłabi. Wyraźny wpływ, zgaśnięcie światła (jeśli można tak to nazwać) Kim Dzong Una. Mógłbym to zinterpretować jako początek końca dyktatury w Korei Północnej”.
==
Osoby, które chciałyby poznać techniki huny związane z jasnowidzeniem zapraszam do nabycia mojego nowego ebooka “Huna dla jasnowidzów”, a zainteresowanych nauką huny online do Akademii Huny - start najbliższej grupy od września 2017.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Śmiejecie się ze mnie bo jestem inna...

...a ja się uśmiecham do Was, bo wszyscy jesteście tacy sami. To słowa śp. Violetty Villas, które zapadły w moją pamięć. Nieodwracalnie. Zapewne stąd, że są mi tak bliskie, stale dotyczące mojej osoby, ale patrząc na to, co widzę, obserwuję każdego dnia, to sądzę, że mogą stać się bliskie również Wam... Inność zawsze była wytykana palcami i to w sposób dosadny, bezpośredni. Dopiero wraz z czasem, "przełamaniem" konwenansów, stała się atutem, a nawet powodem do zazdrości. Osoby, które były uznawane za inne, były nazywane odrzutkami, aczkolwiek mogły mieć też takie właśnie poczucie. Poczucie bycia kimś gorszym. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2019

Nowy rok zaczynamy dwoma ważnymi zaćmieniami - Słońca i Księżyca oraz ciężkim półkrzyżem na pełni. Wygląda na to, że czekają nas duże i niezbyt przyjemne zawirowania. O tym, co nas czeka w styczniu pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na styczeń 2019.
więcej »