Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Poradnik Mistrzowskiego Życia

Autor Adam Kin, 05.08.2017

                                    Poradnik Mistrzowskiego Życia


„Poradnik Mistrzowskiego Życia” jest poradnikiem szczególnym. Innym niż wszystkie, choć bardzo podobnym gdyż z pozoru powiela bardzo wiele znanych już prawd życiowych i rozwojowych dotyczących szczęśliwego i spełnionego życia. Jednak tu widoczna jest jedna zasadnicza różnica. Uwzględnia on pewne osobowe zmienne cechy, sposób widzenia świata, czy też energetyki a dzięki bardzo szczegółowym wskazówkom, każdy adept rozwoju może skutecznie dopasować i wdrożyć w swoje życie narzędzia, które mogą stać się jego główną drogą rozwoju lub wspaniale uzupełnić tą, którą aktualnie podąża.
Zasadniczą częścią mojej osobistej rozwojowej drogi były Medytacje Mistrzowskiego Życia. To one powstały jako pierwsze a w ich oparciu urodził się pomysł by stworzyć narzędzie pomocne do pracy z nimi. Tym sposobem poradnik staje się przewodnikiem i uzupełnieniem 
Medytacji, z których osobiście korzystałem i nadal czasem korzystam. Zauważyłem też, że świetnie sprawdzały się w indywidualnej pracy moich podopiecznych, którzy zmagali się z podobnymi zagadnieniami, poruszanymi w medytacjach.
To medytacje mają „robić główną robotę” a poradnik jest próbą usystematyzowania wiedzy, przekazów duchowych, oraz nauk znanych od tysiącleci. Wszystko zebrane w taką formę, aby czy to  największy laik, czy też naukowiec potrzebujący wszystko zbadać, mógł zrozumieć i odnieść to do siebie oraz znaleźć uzasadnienie, tego „jak to wszystko działa i dlaczego warto”.
Poradnik sam w sobie stał się też formą biblioterapii – zawiera wiele cennych inspiracji, które bezpośrednio użyte już oddziałują na czytelnika podczas samego czytania. Bowiem jego treści pisane były jakby „ręką Boga”. Co to oznacza? Gdy piszę, mam wrażenie, że to nie ja piszę, tylko pisze Bóg (Wyższe „Ja”, Jahwe, Mahomet, Wszechświat, Matka Ziemia) cokolwiek uznasz za siłę, która jest większa od Ciebie i która stworzyła świat i nas.
Wiem, że brzmi to bardzo górnolotnie. Ale tak było. Często siadałem do pisania tuż po medytacji, w którą wchodząc z określonym problemem lub dylematem przychodziła odpowiedź, która dawała mi poczucie lekkości i uzdrawiania jakby mojej duszy. 
To były te momenty, po których bez chwili namysłu powstawały kolejne karty poradnika. 
Czasem były to tylko 2-3 zdania a czasem całe strony.
Niestety nie wszystko zostało zamieszczone, gdyż poradnik zatracił by swoją przejrzystość i kieszonkowy charakter jaki z założenia ma spełniać aby wygodnie było z nim pracować zawsze i w każdym miejscu.
Dlatego właśnie już w trakcie procesu twórczego jest moja druga książka o roboczym tytule „Bądź Mistrzem Własnego Życia”. 
Inną przesłanką dla której powstał poradnik było założenie, by treści zawarte w nim budziły świadomość, że rozwój osobisty to tylko początek, że tak naprawdę to jest on tylko pomostem do głębszej pracy terapeutycznej i rozwoju duchowego. Większość społeczeństwa tzw. „rozwojowego” rozpoczyna przygodę z rozwojem „szukając szczęścia” na zewnątrz (ale to tylko ułuda). Niezależnie od wyników poszukiwań ludzie uświadamiają sobie, że to nie to, i że musi być „coś więcej”. I Tutaj właśnie rozpoczyna swoją rolę mój poradnik i warsztaty rozwojowo terapeutyczne, które prowadzimy wraz z żoną.  Ten poradnik to taki mini podręcznik, który ma wyrównać szansę, i wiedzę na starcie tak, aby treści po których się poruszamy nie były dla adepta obce.
Jak się  okazuje, moje założenia były bardzo trafne, o czym świadczą cenne dla mnie rekomendacje oraz wrażenia pierwszych czytelników. 
Zachęcam do odwiedzenia strony http://adamkin.pl/poradnik_druk_wysylka_ezo/, gdzie sami możecie z tymi opiniami się zapoznać.

Wychodzę z założenia, że najlepszym sposobem doboru treści rozwojowych jest poczucie, że „to coś dla mnie” albo autor jest dla mnie kimś godnym uwagi i poświęcenia czasu, albo nie.
Jeśli czuję, że coś jest dla mnie i w danym momencie mnie „woła” wówczas kupuję.
Zachęcam więc – wejdź na w/w stronę i sprawdź czy ta książka Ciebie woła. A jest ku temu świetna okazja by to sprawdzić, gdyż tam można również pobrać darmowy fragment.
.
Warto jednak pamiętać, że poradnik to tylko 1/2 całego narzędzia. Jego nieodłączną częścią są pliki audio do pobrania z medytacjami.
Medytacje są częścią mojej osobistej drogi i jest to zbiór inspiracji  na takie tematy jak:  Moje prawo do szczęścia, Radość i lekkość życia, Obfitość i bogactwo, Poczucie bezpieczeństwa w byciu Sobą, Moja droga do sukcesu, Zmiana na lepsze i Zakończenie medytacji – podziękowanie.
Żeby przybliżyć te tematy, po krótce opowiem czego kolejne medytacje dotyczą.

1. Moje prawo do szczęścia – to pozytywne sformułowania, które pomagają uświadomić nam własne negatywne programy umysłu i przekonania na temat szczęścia w naszym życiu. Bo to jak nam się żyje, ile powodzenia przyciągamy zależy w głównej mierze od tego czy czujemy, że zasługujemy, czy czujemy, że jesteśmy niewinni i w porządku, czy czujemy, że szczęście jest naszym naturalnym stanem. Ta medytacja pokazuje nam, jak DAĆ SOBIE PRAWO DO SZCZĘŚCIA.

2. Radość i lekkość – jest kolejnym krokiem. Bo kiedy już damy sobie prawo do szczęścia, to jeszcze trzeba POZWOLIĆ sobie to szczęście TWORZYĆ. Pozytywne treści tej medytacji pomogą nam dostroić się na wyższy poziom wibracji. A co za tym idzie pomogą zmienić nastawienie, na takie, dzięki któremu będziemy dostrzegać radość dnia codziennego i w ten sposób zaczniemy przyciągać do siebie więcej pozytywnych i radosnych wydarzeń.

3.Obfitość i Bogactwo – obfitość to stan świadomości, że wszystko czego potrzebuję mam zawsze, właśnie wtedy, kiedy tego  potrzebuję. I zawsze mam tego wystarczająco dużo. Tutaj uwagę odbiorcy kieruję na te aspekty obfitości, która otacza nas każdego dnia. Bo jak zaczniesz na co dzień dostrzegać więcej obfitości, i prawdziwie to doceniać oraz cieszyć się tym, tym więcej jej przyciągasz do swojego życia. 
 
4. Bezpiecznie być sobą – aby w pełni prawdziwie i bez ograniczeń przejawiać się w świecie tj. działać, tworzyć biznesy, tworzyć relacje z ludźmi, pokazywać się światu, bezwzględnie trzeba czuć się BEZPIECZNIE.  Ta medytacja zawiera zbiór afirmacji i inspiracji, które pomogą jej odbiorcy zauważyć iluzje i projekcje, które przenosi na świat zewnętrzny. A również pomaga zmienić jego nastawienie względem siebie i innych. To z kolei pozwala mu czuć się coraz bardziej bezpiecznie. Kiedy taki stan osiągamy świat i ludzie zaczynają nam sprzyjać, a wtedy łatwiej i chętniej podejmujemy twórcze i radosne działania. 

5. Moja droga do sukcesu – kiedy czujemy się bezpiecznie, kiedy mamy poczucie, że to co robimy jest wspaniałe i wartościowe, i czujemy, że to działanie ma sens wówczas jesteśmy otwarci na sukces. Ta medytacja ma pozwolić ci poczuć, że możesz osiągnąć więcej w swoim życiu. Pozwala przekonać umysł, że możesz Zaufać sobie i swoim możliwością! Że możesz działać i osiągać cele z łatwością, ze już teraz JESTEŚ WYSTARCZAJĄCO DOBRY W TYM CO ROBISZ, że od nikogo nie zależysz – tylko od siebie! Kiedy taki stan umysłu osiągniesz i poczujesz to całym sobą będziesz działać i osiągać cele z łatwością i lekkością.

6. Witaj zmiano na lepsze – inspiracje zawarte w tej części medytacji pozwalają krok po kroku budować pozytywną i radosną wizję zmiany. Dzięki zawartym tu treścią stajesz się prawdziwie optymistą, bo budujesz w sobie wiarę w Boskie prowadzenie. Wówczas wierzysz, że to co cię czeka jest radosne, bezpieczne, przyjemne a takie uczucie zachęca cię do wchodzenia z lekkością i bez lęku w nowe i nieznane. 

7. Zakończenie – zakończenie medytacji jest ważnym aspektem, bo pomaga ugruntować pozytywne treści, które umysł usłyszał podczas medytacji. Służy również budowaniu poczucia głębokiej, serdecznej wdzięczności za to co już jest, za każdą najdrobniejszą zmianę, za „tu i teraz” a to powoduje, że łatwiej i bez napięć potrafimy kreować dalsze zmiany w naszym życiu.

Zbiór Medytacji Mistrzowskiego Życia oraz Poradnik, który pełni rolę przewodnika jest dla mnie ukoronowaniem moich przemian, mojej metamorfozy i mojej pracy rozwojowej. Wierzę, że każdy czytelnik w tej niewielkiej książeczce znajdzie potrzebne wskazówki  na swoją wędrówkę – by odnaleźć jedną z najwspanialszych dróg – Drogę do Samego Siebie, drogę ku Spełnieniu.
Wspaniale byłoby móc opowiedzieć więcej i inspirować ludzi na żywo. Stąd zapraszam serdecznie na wieczory autorskie. Więcej informacji można znaleźć na moim FanPage f: Uniwersytet Szczęśliwości.

Adam Kin
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Rewolucja w postrzeganiu rzeczywistości

Chociaż żyjemy w erze informacyjnej, ludzkość bardzo szybko zmierza w kierunku ery intuicyjnej. W rezultacie tej transformacji rzeczywistość będzie funkcjonowała według innych zasad. Nauczysz się żyć w chwili obecnej i z niej będziesz czerpał radość życia. Wraz ze wzrastającą częstotliwością świata, otworzysz się na radykalną poprawę swojego życia. Autorka prezentuje proste ćwiczenia, które umożliwią pracę z energią i intuicją. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2019

Nowy rok zaczynamy dwoma ważnymi zaćmieniami - Słońca i Księżyca oraz ciężkim półkrzyżem na pełni. Wygląda na to, że czekają nas duże i niezbyt przyjemne zawirowania. O tym, co nas czeka w styczniu pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na styczeń 2019.
więcej »