Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

Kartki



Wyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na sierpień 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 01.08.2017

 
 
 
 
 

Nie możemy jednak zapomnieć o głównym widowisku, które będzie mieć miejsce w sierpniu – o dwóch zaćmieniach – częściowego zaćmienia Księżyca na pełni 07.08, oraz zdecydowanie ważniejszego i mocniejszego – całkowitego zaćmienia Słońca – które będzie mieć miejsce na nowiu 21.08. Cień zaćmienia będzie wędrował przez USA. Pewne obserwacje zaćmień sugerują, że cień który wędruje przez kraje nim dotknięte, niesie złowróżbne dla tych krajów prognozy. Po zaćmieniu Słońca z 1999 roku, które wędrowało m.in. przez Węgry, Turcję i Iran, w tych krajach wiele się wydarzyło. Turcję i Iran nawiedziły w kolejnych miesiącach potężne trzęsienia ziemi, w których zginęło tysiące ludzi. Długofalowo kraje te stały się obszarem manifestacji radykalnych tendencji politycznych. W Turcji – nastąpił stopniowy odwrót od laickiego modelu państwa, które wprowadził Atatürk, co zaś zostało przypieczętowane dyktaturą Erdogana. Iran rozkręcał nuklearne zbrojenia, a niewiele brakowało, by doszło do wojny między Iranem i Izraelem. Na Węgrzech zaś demokrata i antysowiecki dysydent Orban rozmontował demokrację i wszedł w koligację z Putinem. USA zatem odczują mocno to zaćmienie, na co duży wpływ ma również niedawna pierwsza w dziejach tego państwa opozycja Plutona do jego „urodzeniowego” Słońca. Żeby jeszcze tego wszystkiego było mało, zaćmienie przypada na ascendencie prezydenta Donalda Trumpa. Przy bolesnych konsekwencjach opozycji Saturna do jego Słońca, oraz koniunkcji z Księżycem, jest to zapowiedź potężnych problemów, które czekają prezydenta. Czy grozi mu impeachment? Niekoniecznie. Bardziej prawdopodobne są problemy zdrowotne lub emocjonalne, które mogą go wyeliminować z urzędu, ale dochodzenia związane z kontaktem jego sztabu wyborczego z rosyjskimi służbami specjalnymi mogą też stać się bolesnym tematem, który media będą roztrząsać – tym bardziej, że Rosja może się zacząć mścić za niedawno uchwalone sankcje, które są potężnym ciosem dla Putina i jego mocarstwowych planów.

Mimo wakacji sporo się będzie działo w unijnych gabinetach. W horoskopie Angeli Merkel Jowisz wędruje przez Medium Coeli, co daje jej wysoką szansę na sukces w jesiennych wyborach do Bundestagu. Aktywny czas czeka również przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska, gdzie w jego zrelokowanym na Brukselę horoskopie Jowisz również wkracza na MC.  Uwaga mediów skupi się na Daleki Wschód. W horoskopie Pakistanu Saturn wejdzie na Słońce, co jest zapowiedzią potężnego wstrząsu w tym kraju, politycznego kryzysu, nowej odsłony wojny z terroryzmem lub konfliktu z sąsiadami – przede wszystkim Indiami. Brzękający atmomowo-rakietową szabelką Kim Dzong Un nie ustaje w prowokacjach, na co duży wpływ ma opozycja Urana do jego Marsa. Nie jest wykluczone, że przelicytuje i USA go czymś postraszą.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  






Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni



Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Naturalne olejki czyli aromaterapia w praktyce

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pt. Naturalne olejki, czyli aromaterapia w praktyce, które odbędą się 14 stycznia o godz. 18 w Krakowie (ul. Dajwór 20, Kazimierz). W programie: sporo wiedzy na temat olejków eterycznych, tworzenie własnej oryginalnej kompozycji zapachowej oraz mnóstwo zabawy z zapachem. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »