Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na sierpień 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 01.08.2017

 
 
 
 
 

Świat w sierpniu
Zwykle druga połowa wakacji jest spokojniejsza – w polityce, gospodarce, mediach. To sierpniowe uspokojenie będzie zauważalne, na co zasadniczy wpływ będzie mieć wielki trygon ognisty, którzy utworzą Słońce z Marsem w Lwie, Uran w Baranie, oraz Saturn w Strzelcu. To wyjątkowo pomyślna, szczęśliwa, energetyczna, dynamiczna figura, które może przynieść światu sporą porcję nadziei i optymizmu. Musimy jednak zrozumieć, że tego typu procesy nie przebiegają taka do końca, jak by się nam wydawało. Wielki trygon ognia może przynieść bowiem jakiś duży wstrząs, zmianę, a nawet konflikt. Kluczem jest to, jak się to potem przełoży na następstwa zdarzeń i procesy. Dlatego upadki dyktatorów i zaostrzające się kryzysy w rezultacie zaowocować mogą uwolnieniem kreatywności, pozytywnej energii, buntem, sprzeciwem wobec dyktatur i despotów. A zatem tenże trygon sprzyja wolnościowym, buntowniczym, prorozwojowym inicjatywom i przedsięwzięciom, co dobrze wróży np. targanej dramatycznym konfliktem Wenezueli. Trygon ognia może obudzić takie rewolucyjne zrywy w wielu miejscach na świecie. Jego działanie to okres między 20 a 31 sierpnia.

Drugą ważną figurą, jaka utworzy się w sierpniu, to tzw. palec boży utworzony przez Słońce z Marsem w Lwie, Neptuna w Rybach, oraz Plutona w Koziorożcu. Figura ta należy do „trudnych”, gdyż tworzą go dwa nieharmonijne kwinkunksy – aspekty symbolizujące niemożność komunikacyjną, relacyjną, niekompatybilność i niedopasowanie. Figura ta ujawni sprzeczne interesy wielkich mocarstw – Rosji, Chin i USA, gdyż reprezentują one całkowicie odmienną wizję, kulturę, cywilizacyjny fundament. Palec boży zostanie wzmocniony na pełni, co sprawi, że między Neptuna i Plutona „wciśnie się” Księżyc w Wodniku, na co nałoży się zaćmienie Księżyca. To jest tzw. bumerang. Układ ten będzie mieć duży wpływ na pierwszą połowę miesiąca niosąc duży zamęt, niepewność i niepokoje – nawet w tym stosunkowo spokojnym wakacyjnym miesiącu.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

FIZYKA CUDÓW

Myśl jest energią a wszechświat rezonuje z naszymi myślami i pragnieniami. To właśnie na tym opiera się fenomen modlitwy, pozytywnych afirmacji czy skupionej intencji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »