Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na lipiec 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 03.07.2017

 

 

 

Wędrówki ludu

W latach siedemdziesiątych XX wieku wybitny polski jasnowidz i zielarz ksiądz Klimuszko ujawnił serię proroctw i przepowiedni. Jedną z nich była wizja tysięcy ludzi płynących na okrągłych łódeczkach w stronę Europy. Wizja ta sprawdza się na naszych oczach. Z tym, że Klimuszko mówił o inwazji zagrażającej Europie…
 
Nie ma w tej chwili bardziej kontrowersyjnego i drażliwego tematu w Europie, ale i w globalnej skali, niż kwestia szeroko rozumianych uchodźców. To uciekinierzy z ogarniętych wojnami lub kataklizmami naturalnymi miejsc. Wielu z nich pojawiło się w Europie – przede wszystkim z pogrążonej w wojnie domowej Syrii, ale też z Iraku, Afganistanu, Sudanu, Somalii. Nie o to jednak toczy się polityczny spór w Europie. Wraz z falą wojennych uchodźców zaczęli się masowo pojawiać migranci ekonomiczni dążący do poprawy swojej sytuacji bytowej. Większość z nich to muzułmanie, co jest kolejnym istotnym elementem tej opowieści. Fala uchodźców po arabskiej rewolucji, która od kilku lat płynie do Europy, otworzyła się szerokim strumieniem w roku 2015, gdy kanclerz Angela Merkel zaprosiła ich do Niemiec. Wcześniej byliśmy świadkami dantejskich scen, gdy imigranci zaczęli się masowo pojawiać w Grecji i Włoszech, potem gdy zaczęli podążać bałkańskim szlakiem, co wywołało gigantyczny konflikt na łonie UE między protestującymi przed przyjmowaniem uchodźców krajami Europy Środkowej a Brukselą. To niezwykle polityczny, mocno kontrowersyjny – etycznie, społecznie, ekonomicznie i militarnie temat na który nie ma prostych odpowiedzi. W apogeum kwadratury Urana z Plutonem ruszyła ludzka fala nieszczęśników, desperatów, ale też cwaniaków i niebezpiecznych fanatyków z biednych rejonów świata do bogatej, starej, mocno przestraszonej i bezradnej Europy.
W tym ostrym, zażartym sporze, który rozpalił emocje, nie ma prostych konkluzji. Dyskusja spolaryzowała się między twardo mówiących „nie” komukolwiek, kto chciałby się osiedlić w Unii Europejskiej, po idealistów z otwartymi rękami bezrefleksyjnie zapraszających wszystkich, którzy chcą uciec od wojen, prześladowań religijnych, ale też od biedy. Z jednej strony mamy do czynienia z chrześcijańskim ewangelicznym otwarciem na szukających pomocy ludzi, do czego apelował Chrystus. Z drugiej – z trzeźwą, chłodną refleksją związaną z zagrożeniem kulturową ekspansją milionów muzułmanów, a zarazem końcem zachodniej cywilizacji. Po której stronie leży racja?  

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Gra Palenie Czarownic

Skoro jesteśmy już przy czarownicach,przedstawiam historię i zasadę gry Palenie Czarownic. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »