Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na lipiec 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 03.07.2017

 
 
 
 
 
Głównym, kluczowym, na swój sposób zwrotnym układem lipca, będzie ostry i twardy półkrzyż na pełni Księżyca, w który będzie zaangażowanych aż pięć planet. Słońcu w znaku Raka towarzyszyć będzie Mars. Naprzeciw nich znajdzie się Księżyc w Koziorożcu, któremu towarzyszyć będzie Pluton. Czyli na pełnię Księżyca nakłada się opozycja Mars – Pluton tworząc swoistą wielką opozycję, zwaną huśtawką. Do tejże właśnie opozycji kwadraturę utworzy Jowisz w Wadze konstruując układ półkrzyża. Zestaw ten jest w swojej sile niezwykle mocny, ostry, aktywny i agresywny. Pełnia sama w sobie ma silną energię, a jeśli towarzyszy jej jeszcze mocniejsza opozycja dwóch maleficznych planet – Marsa i Plutona – wydarzenie to jest niebagatelne. Wybuchowa konstrukcja tego półkrzyża zwiastuje radykalne podniesienie się poziomu napięcia na świecie, więc nie odczujemy wakacyjnego, zwykle nieco bardziej leniwego biegu zdarzeń. Pierwsza połowa lipca będzie zatem mocno kryzysowa. Przyniesie duże wstrząsy, napięcia i konflikty, militarne operacje, co odbije się na globalnych rynkach finansowych i w polityce. Demony niepewności, lęki i obsesje znów się odezwą.
W horoskopie rozszerzenia Unii Europejskiej z 2004 roku Jowisz wkracza na MC tegoż horoskopu, co oznacza jakiś nowy początek w relacjach Europy Środkowej z Brukselą i raczej nie wróży Polsce sukcesu w budowie antyunijnej koalicji wokół idei Trójmorza. Saturn na MC Litwy, oraz na IC Łotwy, a także Jowisz na Słońcu Władymira Putina, zapowiada nową kampanię Rosji wobec swojego otoczenia. Putin rozpocznie jakieś zaczepne i prowokacyjne działania po przedłużeniu unijnych i amerykańskich sankcji na Rosję. A jego spotkanie z Donaldem Trumpem na szczycie G20 może być zwycięskie dla Putina. Niezwykle ważny tranzyt Plutona przez ascendent prezydenta Turcji Recepa Erdogana sygnalizuje, że w Turcji może dojść do poważnego zaostrzenia sytuacji politycznej, a sam Erdogan zacznie ujawniać coraz twardsze i bardziej radykalne tendencję zmierzając w stronę regularnej dyktatury. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Oczyszczanie nerek. Prosty bezpieczny i skuteczny sposób detoksykacji organizmu.

Dzięki tej książce zrozumiesz, jak ważne dla stanu naszego zdrowia są nerki. Nauczysz się rozpoznawać stopień zanieczyszczenia toksynami zarówno tego organu, jak i całego organizmu... »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »