Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie

Oczyszczanie dla każdego

Autor Studio Astropsychologii, 29.06.2017

   
                                    Oczyszczanie dla każdego.
                        Kuracje na dzień, weekend, dwa tygodnie.
                                            Barbara Heiner


Zanieczyszczenie środowiska, nieprawidłowa dieta czy używki powodują, że w naszyc
h organizmach wciąż odkładają się toksyny. Nawet 90% wszystkich chorób i złego samopoczucia spowodowanych jest zanieczyszczeniem organizmu. Dzięki tej książce z łatwością rozpoznasz czy Twoje ciało wymaga detoksu. Możesz wybrać kurację jednodniową, weekendową lub taką, która trwa dwa tygodnie. Poznasz szczegółowy opis diety w trakcie detoksu, odpowiednie ćwiczenia oddechowe i rozluźniające, które nie tylko wesprą i przyspieszą proces oczyszczania, ale też poprawią Twoją kondycję fizyczną. Bardzo ważne są również medytacje i trening umysłowy. Po każdej kuracji wiele dolegliwości , jak wzdęcia, gazy, odbijanie się czy zgaga, pójdzie w niepamięć. Poczuj się dobrze we własnym ciele.

Więcej na:
http://www.studioastro.pl/
http://wydawnictwovital.pl/
http://vitalni24.pl


Od Redakcji:

Detoks! Ale jak to zrobić? Gdzie szukać sposobów, które można szybko wdrożyć w życie? Oczyszczanie dla każdego. Książka Kuracje na dzień, weekend, dwa tygodnie Barbary Heiner pomoże Ci w tym. Książka składa sie z trzech części. W  pierwszej, oprócz podstawowych zasad oczyszczania, autorka kładzie nacisk na sposobie żywienia podczas procesu kuracji, opisuje produkty i podaje gotowe przepisy. Następnie przedstawione są ćwiczenia fizyczne (na siedząco, na stojąco, na plecach). Auroka nie zapomina także o naturalnych kosmetykach dla oczyszczenia skóry i jamy ustnej oraz o oczyszczeniu mentalnym.
Natomiast na końcu publikacji znajdziemy szeroki wybór przykładowych kuracji i planów np. jednodniowych, weekendowych, 14-dniowych.

Polecamy!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wyobraź sobie co by było...- dr David Hawkins

WYOBRAŹ SOBIE CO BY BYŁO gdybyś miał dostęp do pro­stych odpowiedzi tak?lub?nie na każde pytanie które chciałbyś zadać? Uderzająco prawdziwe odpowiedzi. Na każde pytanie. Zastanów się nad tym. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »