Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na czerwiec 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 03.06.2017

 

 

 

Kraj
Odkąd Pluton przewędrował przez Słońce (rok 2013), oraz Imum Coeli horoskopu III Rzeczpospolitej (2015), było wiadomo, że czeka nas coś niezwykle mocnego, trudnego, dramatycznego, wstrząsającego. Pierwszy tranzyt zmobilizował wszelkie ultra radykalne siły polityczne, zarówno z lewej, jak i z prawej strony. Te z lewej zaczęły nakręcać roszczeniowe żądania, te z prawej nacjonalistyczne, faszyzujące, radykalne nastroje. Część prawicy również postawiła na twardy konserwatyzm religijny i obyczajowy. Oba nurty mają jednak wiele ze sobą wspólnego. Odwołały się do czystego populizmu. Ponura plutoniczna energia wyraźnie sygnalizowała, że ten radykalizm podgrzewają kremlowskie służby propagandowe, które mają jeden cel. W każdym kraju, który jest w zasięgu ich zainteresowania, należy aktywizować wszelkie skrajne siły i nurty polityczne, by doprowadzić do destabilizacji społecznej i politycznej. Celem Rosji jest bowiem już od dawna rozbicie europejskiej jedności i solidarności, gdyż Rosja niszcząc Unię Europejską chce doprowadzić do sytuacji, gdy – jak przed laty – dogadywała się z poszczególnymi rządami, korporacjami i przywódcami, przy użyciu potężnych lobbystów, łapówek, korupcji, szantaży i propagandy. W zasadzie metody te nie zmieniły się od blisko trzystu lat. Destabilizacja sytuacji w Polsce jest również dla Rosji niezwykle ważna, stąd jej wsparcie dla wszelkich radykałów, watażków, fanatyków, nacjonalistów (Tymiński, Rydzyk, Lepper, ONR, Zmiana, Samoobrona). Ciosem w demokrację, liberalizm, państwo prawa stały się tak naprawdę konsekwencje wygranych wyborów prezydenckich i parlamentarnych w roku 2015 przez Prawo i Sprawiedliwość. W ciągu kilku miesięcy dokonały się zmiany, które w zasadzie można określić upadkiem liberalnej demokracji. Pluton wędrując przez Słońce i IC horoskopu III RP wypuścił najbardziej parszywe i plugawe emocje, jakie drzemały w polskim narodzie: szowinizm, nacjonalizm, antysemityzm, zawiść, nienawiść do elit i inteligencji, prymitywne folwarczne resentymenty, ciemnotę, agresję. Emocje te były w Polakach od bardzo dawna, ale władza ich nie budziła. Ostatni raz stało się to w 1968 roku, gdy uczynił to Gomułka i Moczar przy pomocy narodowych katolików, nacjonalistycznych nurtów PZPR (natolińczycy), potem jeszcze przez chwilę w stanie wojennym obudziło się zjednoczenie Grunwald najbardziej betonowych komunistów. Polski syndrom folwarczny, hodowane od wieków urazy, traumy i nienawiść do elit, władzy, „panów” – to demony ludu. Szlachta i inteligencja zaś pielęgnowały sarmackie przesądy, mity, megalomanię, narcyzm, pseudoromantyczne, mesjanistyczne wizje. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie holistyczne. Technika nadi dla ciała i umysłu - Billy Roberts

Idealne zdrowie to marzenia każdego z nas. Oto szansa, aby to pragnienie się zrealizowało. Poznaj prosty i skuteczny system uzdrawiania holistycznego za pomocą techniki nadi. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na październik 2020

Potężny półkrzyż znaków kardynalnych na nowiu i superopozycja na pełni. Przed nami kolejny wstrząsowy i dramatyczny miesiąc pod znakiem II fali covid-19 i zawirowań na rynkach gospodarczych. Co nas czeka w październiku? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na październik 2020.
więcej »