Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na czerwiec 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 03.06.2017

 

 

 

Wielkim „sukcesem” Rosji było wykorzystanie fake newsów w ramach referendum brytyjskiego dotyczącego Brexitu. Jednak największym zwycięstwem internetowych wojsk Putina stał się wynik wyborów w USA, gdy ich protegowany Donald Trump został prezydentem. Co sprawiło, że Putinowi tak dobrze szło na tych militarno-internetowych frontach? Jego największy sukces – wybór Trumpa – nałożył się na tranzyt Jowisza przez Słońce. Jeszcze bardziej pomyślny układ widzimy w horoskopie jego III kadencji, gdzie progresywne Słońce wędruje przez Jowisza. Ale coś w tym doskonałym mechanizmie zaczęło się zacinać. Tranzyt Saturna przez Marsa horoskopu Putina, oraz Uran na MC horoskopu III prezydencji sprawiły, że dobra passa się Putinowi skończyła. Najpierw w Austrii wybory wygrał kandydat proeuropejski, potem w Holandii klęskę zaliczyli populiści Geerta Wildersa. Kluczowe jednak były wybory we Francji, gdzie putinowskie brygady internetowe stawały na głowie, by wybory te wygrała Marine Lepen. Wygrana Macrona to duży i bolesny cios dla Putina. I choć kremlowska propaganda stawała na głowie, by zminimalizować konsekwencje sankcji po tym, jak zostały one nałożone na Rosję za agresję na Ukrainę, to jednak dane ekonomiczne są bolesne. PKB Rosji spadł dramatycznie, ale jeszcze bardziej spadły dochody społeczeństwa, zwłaszcza klasy średniej. Tu spadek wyniósł ponad 10%. Putin wprawdzie dostał bolesny cios, ale na pewno jeszcze nie przegrywa. Jesienią Jowisz przewędruje mu przez ascendent, co bardzo go wzmocni, ale wstrząsowy tranzyt Urana przez MC horoskopu III kadencji sprawi, że pod koniec roku jego gwiazda zacznie słabnąć, a w przyszłym roku czekają go duże problemy. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Medytacja dla początkujących Stephanie Clement

Czy wiesz, jak w łatwy sposób sprawić, aby twój umysł był bardziej skoncentrowany? Jak nauczyć się skupiać uwagę i widzieć wyraźniej cele, które chcesz osiągnąć? Czy istnieje metoda na skuteczne obniżenie poziomu stresu? Odpowiedź na te i podobne pytania mieści się w jednym słowie: medytacja. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na październik 2020

Potężny półkrzyż znaków kardynalnych na nowiu i superopozycja na pełni. Przed nami kolejny wstrząsowy i dramatyczny miesiąc pod znakiem II fali covid-19 i zawirowań na rynkach gospodarczych. Co nas czeka w październiku? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na październik 2020.
więcej »