Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na maj 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 30.04.2017

 

 

 

 

Prezydent Rosji Władymir Putin ma ostatnio trochę powodów do bólu głowy, na skutek koniunkcji Saturna z Marsem. Ostatnie liczne i zaskakująco dynamiczne protesty społeczne mogły go zaniepokoić. Putin jednak jest na fali. Koniunkcja Jowisza ze Słońcem sprawia, że mógł sobie pogratulować po jego niezwykle ofensywnych akcjach propagandowych dotyczących różnych krajów, ich rządów, wyborów i procesów politycznych. Wszakże w horoskopie jego aktualnej kadencji Uran przewędruje przez Medium Coeli, co może sprawić, że Putin w okresie swojej największej chwały zacznie powoli obserwować zmierzch swoich rządów. Nie mniej wstrząsowy aspekt czeka dyktatora Białorusi Aleksandra Łukaszenkę, któremu Uran zacznie wędrówkę przez Imum Coeli, co zaś przyniesie drastyczne pogorszenie się sytuacji politycznej i ekonomicznej na Białorusi, a zarazem podważy jego legitymację do władania białoruskim ludem. Nie jest wykluczone, że w skali niezbyt odległej przyszłości straci władzę, ale bardziej na skutek decyzji na Kremlu, niż przez jakiś autentyczny ruch sprzeciwu. A zatem w Mińsku nie będzie Majdanu.

Kolejne po Francji strategicznie ważne wybory czekają nas w Niemczech, gdzie jesienią kanclerz Niemiec będzie startować po raz kolejny po zwycięstwo. Czy jej się to uda? Maj będzie dla niej niezwykle trudny i kryzysowy, być może najbardziej w całym okresie jej kanclerstwa. Saturn w opozycji do Księżyca, oraz na jej Słońcu, zmusi ją do bolesnych, twardych i niepopularnych decyzji. Albo Niemcy czekają jakieś poważne wstrząsy, albo notowania pani kanclerz mocno spadną. Jednak jej partia raczej wygra jesienne wybory.

Ciężki czas czeka również papieża Franciszka. Saturn na jego Słońcu przyniesie mu jakieś osłabienie – zdrowotne lub prestiżowe. Być może wrogowie jego pontyfikatu mocno się odezwą.  

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

8 prostych kroków do szczęścia według Buddy

Wiele rzeczy, które powinny nas czynić szczęśliwymi, w rzeczywistości stanowi źródło cierpienia. Autor Medytacji buddyjskich tym razem wskazuje najprostszą drogę do szczęścia, którą można osiągnąć dzięki 8 prostym krokom. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »