Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na maj 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 30.04.2017

 

 

 

 

Prezydent Rosji Władymir Putin ma ostatnio trochę powodów do bólu głowy, na skutek koniunkcji Saturna z Marsem. Ostatnie liczne i zaskakująco dynamiczne protesty społeczne mogły go zaniepokoić. Putin jednak jest na fali. Koniunkcja Jowisza ze Słońcem sprawia, że mógł sobie pogratulować po jego niezwykle ofensywnych akcjach propagandowych dotyczących różnych krajów, ich rządów, wyborów i procesów politycznych. Wszakże w horoskopie jego aktualnej kadencji Uran przewędruje przez Medium Coeli, co może sprawić, że Putin w okresie swojej największej chwały zacznie powoli obserwować zmierzch swoich rządów. Nie mniej wstrząsowy aspekt czeka dyktatora Białorusi Aleksandra Łukaszenkę, któremu Uran zacznie wędrówkę przez Imum Coeli, co zaś przyniesie drastyczne pogorszenie się sytuacji politycznej i ekonomicznej na Białorusi, a zarazem podważy jego legitymację do władania białoruskim ludem. Nie jest wykluczone, że w skali niezbyt odległej przyszłości straci władzę, ale bardziej na skutek decyzji na Kremlu, niż przez jakiś autentyczny ruch sprzeciwu. A zatem w Mińsku nie będzie Majdanu.

Kolejne po Francji strategicznie ważne wybory czekają nas w Niemczech, gdzie jesienią kanclerz Niemiec będzie startować po raz kolejny po zwycięstwo. Czy jej się to uda? Maj będzie dla niej niezwykle trudny i kryzysowy, być może najbardziej w całym okresie jej kanclerstwa. Saturn w opozycji do Księżyca, oraz na jej Słońcu, zmusi ją do bolesnych, twardych i niepopularnych decyzji. Albo Niemcy czekają jakieś poważne wstrząsy, albo notowania pani kanclerz mocno spadną. Jednak jej partia raczej wygra jesienne wybory.

Ciężki czas czeka również papieża Franciszka. Saturn na jego Słońcu przyniesie mu jakieś osłabienie – zdrowotne lub prestiżowe. Być może wrogowie jego pontyfikatu mocno się odezwą.  

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Vademecum numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu

Liczby towarzyszą nam przez całe życie. Każda rzecz czy litera ma przyporządkowaną swoją liczbę. Ten kompletny przewodnik wprowadzi Cię w świat, gdzie poznasz ich ukryte znaczenie i symbolikę. Dzięki nim w logiczny sposób wyjaśnisz charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje każdego człowieka. W tej książce znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o numerologii. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na wrzesień 2017

Czy pochód "dobrej zmiany" zostanie zatrzymany? O kolejnym etapie rewolucji w Polsce, o międzynarodowych konsekwencjach konfliktu Polski z Unią Europejską, a także o gorącej sytuacji międzynarodowej. Zapraszamy do lektury astrologicznej prognozy na wrzesień naszego astrologa Piotra Gibaszewskiego.
więcej »