Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na maj 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 30.04.2017

 

 

 

 

Świat w maju
Czekają nas w maju dwie ważne figury astrologiczne: trójkąt dynamiczny, oraz trójkąt syntetyczny, zwany inaczej klinem. Obie figury – trójkąty – kojarzą się raczej pozytywnie. Jednak mają one pewną ostrość i napięcie, gdyż trójkąt dynamiczny składa się z dwóch nieharmonijnych aspektów, oraz jednego harmonijnego, a trójkąt syntetyczny z jednego nieharmonijnego i dwóch harmonijnych. Ich pozytywne, twórcze działanie będzie łączyć się ze sporym napięciem, a nawet pewnego rodzaju konfliktami. Interesujący jest jednak rezultat. A będzie on pomyślny, rozwojowy, optymistyczny dla ludzkości. Być może zatem w maju będą mieć miejsce pewne procesy, które przyniosą światu sporo optymizmu lub przynajmniej uspokojenia i ulgi po tych dziwacznych, dramatycznych chwilach z ostatnich miesięcy i ostatnich lat.

Jednak czeka nas w maju mnóstwo ważnych układów w licznych horoskopach. W tradycyjnym horoskopie Anglii z 1066 roku progresywny Księżyc przejdzie przez Urana, co zapowiada jakąś dużą i trudną dla Brytyjczyków niespodziankę w ramach negocjacji dotyczących Brexitu.

W horoskopie Grecji Uran wędruje przez ascendent, co będzie mieć wstrząsowy charakter dla tego mocno dotkniętego kryzysem kraju. Oznacza to jakiś przełom, no i jak to z Uranem bywa – może on być dla Grecji powrotem na ścieżkę kryzysu. Jednak rewolucyjny wpływ Urana przynieść może jakiś znaczący polityczny zwrot, który pomoże Grekom wyjść z tej beznadziejnej sytuacji. Jednakże dziać się będzie to w dość gorącej, burzliwej atmosferze protestów i konfliktów społecznych.

W horoskopie Gruzji Pluton znajdzie się w kwadraturze ze Słońcem, co przyniesie gwałtowne pogorszenie sytuacji politycznej, społecznej i ekonomicznej w tym kraju, na co duży wpływ będzie mieć Rosja, która nie chce zrezygnować z ingerencji na obszarze swojej „dalszej zagranicy”.  

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Ciało umysł dom

Dom to twoja oaza spokoju, bo gdy przekraczasz jego próg, zostawiasz za sobą trudy dnia codziennego, problemy związane z życiem zawodowym, znajomymi czy dalszą rodziną. Łączy cię z nim silna energetyczna więź. Kiedy dokonasz w nim świadomych, pozytywnych zmian, zmienisz swoje życie na lepsze. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na lipiec 2017

Mocny, ostry. radykalny półkrzyż na pełni Księżyca kończy względnie spokojny czas na świecie. Jaki będzie mieć to wpływ na globalną sytuację, problem z uchodźcami, oraz nasze krajowe sprawy? Zapraszam do lektury prognozy na lipiec 2017.
więcej »