Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na maj 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 30.04.2017

 

 

 

 

Świat w maju
Czekają nas w maju dwie ważne figury astrologiczne: trójkąt dynamiczny, oraz trójkąt syntetyczny, zwany inaczej klinem. Obie figury – trójkąty – kojarzą się raczej pozytywnie. Jednak mają one pewną ostrość i napięcie, gdyż trójkąt dynamiczny składa się z dwóch nieharmonijnych aspektów, oraz jednego harmonijnego, a trójkąt syntetyczny z jednego nieharmonijnego i dwóch harmonijnych. Ich pozytywne, twórcze działanie będzie łączyć się ze sporym napięciem, a nawet pewnego rodzaju konfliktami. Interesujący jest jednak rezultat. A będzie on pomyślny, rozwojowy, optymistyczny dla ludzkości. Być może zatem w maju będą mieć miejsce pewne procesy, które przyniosą światu sporo optymizmu lub przynajmniej uspokojenia i ulgi po tych dziwacznych, dramatycznych chwilach z ostatnich miesięcy i ostatnich lat.

Jednak czeka nas w maju mnóstwo ważnych układów w licznych horoskopach. W tradycyjnym horoskopie Anglii z 1066 roku progresywny Księżyc przejdzie przez Urana, co zapowiada jakąś dużą i trudną dla Brytyjczyków niespodziankę w ramach negocjacji dotyczących Brexitu.

W horoskopie Grecji Uran wędruje przez ascendent, co będzie mieć wstrząsowy charakter dla tego mocno dotkniętego kryzysem kraju. Oznacza to jakiś przełom, no i jak to z Uranem bywa – może on być dla Grecji powrotem na ścieżkę kryzysu. Jednak rewolucyjny wpływ Urana przynieść może jakiś znaczący polityczny zwrot, który pomoże Grekom wyjść z tej beznadziejnej sytuacji. Jednakże dziać się będzie to w dość gorącej, burzliwej atmosferze protestów i konfliktów społecznych.

W horoskopie Gruzji Pluton znajdzie się w kwadraturze ze Słońcem, co przyniesie gwałtowne pogorszenie sytuacji politycznej, społecznej i ekonomicznej w tym kraju, na co duży wpływ będzie mieć Rosja, która nie chce zrezygnować z ingerencji na obszarze swojej „dalszej zagranicy”.  

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                                   


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Radiestezja w praktyce

Autorka znana m.in. z publikacji w miesięcznikach Nieznany Świat i Czwarty Wymiar opisuje arkana radiestezji opierając się przy tym na osobistych doświadczeniach. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »