Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na maj 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 30.04.2017

 

 

 

 

Świat w maju
Czekają nas w maju dwie ważne figury astrologiczne: trójkąt dynamiczny, oraz trójkąt syntetyczny, zwany inaczej klinem. Obie figury – trójkąty – kojarzą się raczej pozytywnie. Jednak mają one pewną ostrość i napięcie, gdyż trójkąt dynamiczny składa się z dwóch nieharmonijnych aspektów, oraz jednego harmonijnego, a trójkąt syntetyczny z jednego nieharmonijnego i dwóch harmonijnych. Ich pozytywne, twórcze działanie będzie łączyć się ze sporym napięciem, a nawet pewnego rodzaju konfliktami. Interesujący jest jednak rezultat. A będzie on pomyślny, rozwojowy, optymistyczny dla ludzkości. Być może zatem w maju będą mieć miejsce pewne procesy, które przyniosą światu sporo optymizmu lub przynajmniej uspokojenia i ulgi po tych dziwacznych, dramatycznych chwilach z ostatnich miesięcy i ostatnich lat.

Jednak czeka nas w maju mnóstwo ważnych układów w licznych horoskopach. W tradycyjnym horoskopie Anglii z 1066 roku progresywny Księżyc przejdzie przez Urana, co zapowiada jakąś dużą i trudną dla Brytyjczyków niespodziankę w ramach negocjacji dotyczących Brexitu.

W horoskopie Grecji Uran wędruje przez ascendent, co będzie mieć wstrząsowy charakter dla tego mocno dotkniętego kryzysem kraju. Oznacza to jakiś przełom, no i jak to z Uranem bywa – może on być dla Grecji powrotem na ścieżkę kryzysu. Jednak rewolucyjny wpływ Urana przynieść może jakiś znaczący polityczny zwrot, który pomoże Grekom wyjść z tej beznadziejnej sytuacji. Jednakże dziać się będzie to w dość gorącej, burzliwej atmosferze protestów i konfliktów społecznych.

W horoskopie Gruzji Pluton znajdzie się w kwadraturze ze Słońcem, co przyniesie gwałtowne pogorszenie sytuacji politycznej, społecznej i ekonomicznej w tym kraju, na co duży wpływ będzie mieć Rosja, która nie chce zrezygnować z ingerencji na obszarze swojej „dalszej zagranicy”.  

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Nakieruj się na Prawdę

Na Dalekim Wschodzie mówi się: śmierć jest najlepszym doradcą. My na Zachodzie, w kulturze zdominowanej przez religie dogmatyczne oraz przez naukowy światopogląd możemy poczuć się niewygodnie, gdy usłyszymy takie słowa. Dlaczego? Ponieważ na poziomie poznania jesteśmy bardzo mocno uzależnieni. Uzależnieni od autorytetów. Nie czujemy swobody poznawania świata, siebie, życia i śmierci, ale presję instytucji naukowych i religijnych, które wiedzą lepiej jaka jest prawda i które wszelkie samodzielnie próby jej odkrywania uważają za naukową, obyczajową, wyznaniową herezję. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »