Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Tajemnica śmierci czy raczej anachronizm?

Autor Paweł Karwat, 20.04.2017

 

 
                        Tajemnica śmierci czy raczej anachronizm?


Mamy w życiu całą masę problemów, ale jeden zdaje się przebijać je wszystkie, to oczywiście śmierć. Wolimy o niej nie myśleć, nie mówić, ponieważ wprowadza nas to w stan depresyjny, budzi lęk i odbiera poczucie równowagi psychofizycznej.
Bez względu na to jednak, jak daleko zdecydujemy się uciekać, nie uda nam się. Natura zmusza nas do oddania jej ciała fizycznego, kiedy nadchodzi jego czas.
Nie pomylę się, sądzę, twierdząc, że dla większości ludzi śmierć jest końcem istnienia, a w każdym razie pogląd ten łatwiej im przyjąć niż przeciwny. Budując tożsamość własną na ciele nie sposób o inny. Identyfikując swoje ja, jak i ja innych z ciałem, naturalną i logiczną konsekwencją tego będzie uznanie śmierci za ostateczny kres.
Problem pojawia się jednak, kiedy bierzemy pod uwagę odkrycia, jakie poczynili psychotronicy. Otóż poza ciałem fizycznym, dostrzegają jeszcze bardziej subtelne narzędzia, zwane najczęściej ciałem energetycznym, emocjonalnym (astralnym) i mentalnym.
Wyćwiczony psychotronik postrzega te ciała i jeśli jest terapeutą, to pomaga innym za sprawą oddziaływania uzdrowicielskiego na ich poziomie. Efekty tego potrafią być zdumiewające (np. odchodzenie nawet tzw. nieuleczalnych przypadłości).
Istnienie ciała energetycznego i bardziej subtelnych ciał podważa pospolity przesąd, że śmierć jest unicestwieniem. Poprzez ciała subtelne można postrzegać wymiar, w którym życie trwa dalej, pomimo rozpadu grubej powłoki.
To nie doświadczenia innych mogą jednak przekonać większość żyjącą w lęku, niepewności i niewiedzy odnośnie do dalszego trwania po śmierci. Takie pośrednie poznanie nie ma mocy. Musimy sami stać się ludźmi rozwiniętymi. Potrzebujemy edukacji.
Ciało energetyczne musi stać się dla nas codziennym ośrodkiem działania. Potrzebujemy zaangażować je i używać go tak, jak robimy to z ciałem zwanym fizycznym (choć wszystkie ciała subtelne zbudowane są z materii, używamy określenia konwencjonalnego).
Dzięki współpracy z doświadczonym nauczycielem uda nam się wejść na ścieżkę psychotroniki i potem ezoteryki. Wiedza o ciałach subtelnych zawsze przekazywana była z osoby na osobę, jako pewna tradycja, w której uczestniczy wielu. Nie jest ona wytworem objawienia i pojedynczego geniuszu.
Czy śmierć jest – w świetle odkryć psychotroników – naprawdę „tajemnicą”? Czy może anachronizmem, który oznacza tylko nasze lęki i poziom niewiedzy?
Każdy człowiek dysponuje ciałami subtelnymi i każdy ma pełne prawo do ich rozpoznania i eksploatowania. Problem w tym, że przez to, że nadmiernie przywiązujemy się do ciała fizycznego, aż do utożsamiania się z nim, nie mamy uwagi dla innych ciał, które dosłownie „leżą odłogiem”.
Do poznawania psychotroniki nie potrzeba wielkiego talentu, wystarczą chęci, samodyscyplina i odpowiednie instrukcje, uzyskiwane od rzetelnych instruktorów.


==
Zapraszamy na usługi psychotroniczne na odległość (uzdrawianie, jasnowidzenie), e-kursy (huna, uzdrawianie, jasnowidzenie): www.Psychotronet.pl


 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Zdrowe kości. Jak samodzielnie zapobiec osteoporozie i cofnąć jej skutki

Co czwarta kobieta po pięćdziesiątym roku życia ma objawy osteoporozy. Choroba ta nie omija również mężczyzn. Autorka miała problemy z kośćmi, a teraz cieszy się wspaniałym zdrowiem i dzieli się z Tobą swoim doświadczeniem. Książka ta jest wynikiem jej wieloletnich badań nad przyczynami powstawania oraz sposobami leczenia tej choroby. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »