Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza astrologiczna na kwiecień 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 04.04.2017

 

 

Bolesne aspekty, jakie dopadły w styczniu Donalda Trumpa – Saturn na Księżycu, oraz opozycja Saturna do Słońca, zamieniają jego prezydenturę w serię gaf, wpadek, porażek, oraz skandali. Okazuje się, że członkowie jego sztabu wyborczego utrzymywali długotrwałe, stałe i wielokrotne kontakty z rosyjskimi politykami, w tym z przedstawicielami służb specjalnych, oraz byli opłacani przez zaprzyjaźnionych z Putinem biznesmenów. Kładzie się to poważnym cieniem na jego prezydenturze, a seria senackich przesłuchań ludzi Trumpa będzie bolesnym ciosem w jego prezydenturę. Gdy dołożymy do tego sierpniowe zaćmienie Słońca na ascendencie Trumpa, jego polityczna przyszłość nie zapowiada się w różowych barwach. I choć może nie dojdzie do impeachmentu Trumpa, to jednak coś może się wydarzyć, co sprawi, że albo Trump nie doczeka do końca na tym urzędzie, albo coś mu się przytrafi, co przedwcześnie zakończy jego rządy.

Uwaga komentatorów będzie skupiona na europejskiej polityce, oraz trzech kolosalnie kluczowych procesach. Pierwszym z nich jest Brexit, którego początek nastąpił 29.03. Więcej napiszę o tym za miesiąc. W skrócie dodam jednak, że nie ma wcale pewności, że Brexit pójdzie tak, jak to sobie wyobraża Londyn. Masa ciężkich, kryzysowych układów w tym horoskopie jest zapowiedzią tego, że Brytyjczyków czekają duże i bolesne problemy związane z całym procesem. Może się więc okazać, że konsekwencją negocjacji Londynu z Brukselą będzie znana zasada, że „wiele się musi zmienić, żeby się nic nie zmieniło”, czyli Brexit będzie dużo łagodniejszy, niż w tej chwili to wygląda, gdy okaże się, jak niezmiernie jest to skomplikowany proces, oraz jak bardzo będzie on kosztowny i wstrząsający dla Wielkiej Brytanii. Drugim – kluczowym procesem politycznym – który skupiać będzie uwagę, to wiosenne wybory parlamentarne i prezydenckie we Francji. Uran na Księżycu horoskopu chrztu Chlodwiga z 500 roku, oraz Saturn na MC horoskopu V Republiki, sprawia, że rosyjskie służby będą stawać na głowie, by ich protegowana – Marine Le Pen – zdobyła prezydenturę. Jej szanse na sukces nie są wcale takie małe, jakby się mogło wydawać. Prawdopodobnie jednak Marine Le Pen popełni błąd, który pogrąży jej kandydaturę. Jej progresywne Słońce właśnie wkroczyło w Wagę, co sprawia, że kandydatka na stanowisko prezydenta Francji postawi na bardziej umiarkowaną, niemal proeuropejską, mniej radykalną kampanię i przekaz z niej płynący. Stępienie pazurów sprawi, że radykalni wyborcy zrażą się do jej kandydatury, co przesądzi o zwycięstwie Emmanuela Macrona. Trzecim wydarzeniem, które będzie przyciągać uwagę, będą jesienne wybory w Niemczech. I choć jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że czas Angeli Merkel mija, gdyż jej notowania mocno spadały, to jednak Jowisz na MC jej horoskopu, oraz Saturn na MC horoskopu jej II kadencji, dają jej dużą szansę na kolejne rządy.

  

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Z miłością patrz w każde serce!

Zuzanna Ostafin Mistrz Bioenergoterapii, Reiki, Instruktor Uzdrawiania Energią Praniczną oraz masażystka. Prowadzi w Krakowie kursy Uzdrawiania Energią Praniczną (Podstawowy, Zaawansowany), warsztat Jogi dla Potęgi Umysłu, Medytacje Pokoju dla Świata oraz wykłady tematyczne w różnych ośrodkach duchowych. Poniżej prezentujemy wywiad, w którym Pani Zuzanna przedstawia nam tajniki wspaniałej metody jaką jest Uzdrawianie Energią Praniczną wg Mistrza Choa Kok Sui. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »