Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój Książki

Hooponopono. 23 modlitwy służące do oczyszczania problemów życiowych!

Autor Krystyna Kwiecinski, 01.04.2017
                                                      Ho`oponopono.
                  23 modlitwy służące do oczyszczania problemów życiowych


Kolejna, już trzecia książka Krystyny Kwiecinski pod tytułem „Ho`oponopono. 23 modlitwy służące do oczyszczania problemów życiowych” będzie miała swoją premierę na targach medycyny naturalnej w Katowicach. 
Pozycja ta jest odpowiedzią na prośby wielu czytelników oraz kursantów, którzy prosili by powstały nowe, następne materiały na temat uzdrawiania technikami Huny i Ho`oponopono. Książka ta, jest jakby kierunkowskazem, który pomaga wybrać nam drogę, którą możemy iść przez życie z pełną świadomością tego, co się dzieje dookoła nas, z pozytywnym przeświadczeniem sensu własnego istnienia i własnej indywidualności.
Autorka proponuje nam w swojej nowej książce nie tylko fascynujący tekst dotyczący metody znanej już od wieków, ale również praktyczne jej zastosowanie, nie wymagające od nas niczego, jak troszeczkę dobrej woli i zainwestowania troszeczkę czasu, który chcemy przeznaczyć na pracę nad sobą.
Ze względu na to, że Ho`oponopono jest jednym z narzędzi Huny, nie zabrakło w tej książce również zasad Huny oraz wskazania sytuacji, w których Huna pomaga. Czytelnicy znajdą tu również informacje na temat transformacji energetycznych, czyli przeprogramowania negatywnych programów, które odbierają nam energię.
Z książki dowiadujemy się jak można postępować w przypadku odczuwania negatywnych emocji, takich jak poczucie winy, poczucie niezasługiwania, odrzucenia i temu podobnymi. Oprócz tego autorka dokładnie opisuje dyskomfort ciała fizycznego wynikający jako skutek przeprowadzenia pozytywnych działań oczyszczających. Ona nazywa to zjawisko, „negatywnymi skutki, pozytywnego uzdrawiania”. Zjawisko to jest znane w zasadzie w medycynie chińskiej, jak i kręgach medycyny alternatywnej, ale mało kto mówi o tym. Z książki dowiadujemy się też, że istnieją trzy fazy uzdrawiania i jedna z nich to wlasnie jest dyskomfort ciała fizycznego.
Książka jest zakończona zbiorem tematycznie ułożonych dwudziestu trzech modlitw, afirmacji Ho´oponopono. W zbiorze tym każdy może znaleźć treść afirmacji potrzebnej do oczyszczenia swojego problemu zdrowotnego, jak i egzystencyjnego. 
Książka ta jest do kupienia podczas Targów w Katowicach (31.03-2.04) na stronach www.hooponopono.com.pl lub www.magiauzdrawiania.pl  

Serdecznie zapraszam!

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Subosobowości - role jakie przyszło nam grać

Nasze ego nie jest monolitem - oznacza to, że zamieszkują w Nas różne części, fragmenty, postacie. Część z nich sobie uświadamiamy. Jestem inna w pracy, inna w relacjach z przyjaciółmi. Zależnie od sytuacji zmienia się mój nastrój i zachowanie, podejmuje inne decyzje. Pewne części nas, pojawiają się nagle, co jakiś czas. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2018

Częściowe zaćmienie Słońca, brak pełni Księżyca, dwa trójkąty losu, oraz konsekwencje tranzytu Plutona przez Imum Coeli horoskopu III RP, a także potężne zawirowania na rynku kryptowalut. Zapraszam do lektury mojej prognozy na luty 2018
więcej »