Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 06.03.2017

 
 
 
 
 
Innym skomplikowanym marcowym układem będzie palec boży trwający między 25 a 31 marca. Utworzą go Mars w Byku, Neptun w Rybach, oraz Jowisz w Wadze. Figura ta przyniesie jakąś kolejną falę fejkowej wojny na fałszywe newsy i postprawdę.
Nieco optymizmu zawdzięczać będziemy zaś trójkątowi syntetycznemu, zwanemu też klinem, który wprawdzie jest nieco nieharmonijny (opozycja) ale niesie raczej pozytywne zmiany (trygon plus sekstyl). Klin wzmocni zwolenników demokracji, przeciwników populizmu i skrajnych postaw społecznych, co niesie nadzieję na pewne uspokojenie sytuacji w Europie, którą czekają za chwilę trzy niezwykle ważne wybory (Holandia, Francja i Niemcy), oraz początek negocjacji z Wlk. Brytanią w sprawie Brexitu.
 
Sytuacja w Europie jest niewesoła, ale to wiemy już od kilku lat. W horoskopie V Republiki Pluton znajdzie się w opozycji do Księżyca, co przynieść może duże zagrożenie antyeuropejskimi tendencjami we Francji przed wyborami. Szanse na zwycięstwo w przypadku Marine Le Pen jest wysokie, choć jej plany może pokrzyżować niezależny kandydat  Emmanuel Macron. Silne stellum w Strzelcu, wysoka obsada żywiołu ognia, ascendent Koziorożca. Macron stał się obiektem ostrego ataku ze strony moskiewskich służb internetowych oskarżany o homoseksualizm. Nie jest wykluczone, że Macron jest homoseksualistą (kwadratura Marsa do Urana, opozycja Księżyca do Urana, Wenus w koniunkcji z Neptunem), ale w tolerancyjnej i liberalnej Francji to nie jest coś, co wywoła zniechęcenie elektoratu. Tranzyt Saturna przez Wenus w jego horoskopie niewątpliwie przyniesie wywlekanie mu tematów seksualnych i uczuciowych w trakcie kampanii wyborczej.
 
To bardzo trudny czas dla kanclerz Niemiec Angeli Merkel. Uran w kwadraturze do Słońca w jej urodzeniowym horoskopie przyniesie jej osłabienie notowań przed wyborami do Bundestagu. Jednak Saturn na MC horoskopu jej zaprzysiężenia daje jej szansę na odzyskanie kontroli nad sytuacją.
 
Sporo problemów pojawi się na Południu. Uran w kwadraturze Słońca Grecji, Saturn w opozycji do Słońca Egiptu, Uran na Marsie w horoskopie Syrii przyniesie kolejną falę niepokojów – zarówno w miotanej od dawna kryzysem Grecji, a także na Bliskim Wschodzie i w północnej Afryce.
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Astrologia i muzyka - Planety Gustawa Holsta

Czy wiecie, że istnieje muzyka, która odzwierciedla astrologiczne charaktery planet naszego Układu Słonecznego? Stworzył ją brytyjski kompozytor muzyki klasycznej - Gustaw Holst. Posłuchajcie sami. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »