Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 06.03.2017

 
 
 
 
 
Świat w marcu
 
To już trzeci miesiąc pod znakiem półkrzyża znaków kardynalnych: Urana w Baranie, Plutona w Koziorożcu, oraz Jowisza w Wadze. Układ ten od początku roku niesie ostre napinanie muskułów w polityce, nowe rozdanie, nowy układ sił, siłowanie się mocarstw, testowanie wzajemnych relacji. Ta rozgrywka między USA pod wodzą nowego prezydenta Donalda Trumpa, a szykującym się do reelekcji w przyszłym roku przewodniczącym Chińskiej Partii Komunistycznej prezydentem Xi Jinpingiem. Identycznie sytuacja wygląda z prezydentem Rosji Władymirem Putinem, który też szykuje się do wyborów w roku 2018. A zatem kwestia prestiżu, znaczenia, budowania swojej pozycji w kontekście ostatnich zmian będzie miała dla tych trzech polityków istotne znaczenie, czego właśnie sygnałem jest ten ostry, konfrontacyjny półkrzyż. W tym układzie pojawi się potężne napięcie. Trump zaskakiwać będzie nowymi niespodziankami, Putin zaś negocjuje zniesienie sankcji, czego elementem była zimowa kampania wojenna na wschodzie Ukrainy. Wcale nie jest wykluczone, że Putin poświęci Donbas i Ługańsk w imię zniesienia sankcji, ale oczywiście z chęci odzyskania kontroli nad Ukrainą nie zrezygnuje. Dużo bardziej poważnie wygląda sytuacja w Chinach, które chcą „odbić” Stanom Zjednoczonym wpływ na otoczenie Państwa Środka. Jednak w kraju tym narasta poważne niebezpieczeństwo, o którym piszę już od kilku lat. Puchnie tam bańka spekulacyjna, na wzór amerykańskiej i hiszpańskiej z lat 2005-2008. Niezamieszkałe miasta-duchy, ogromne zadłużenie państwowych firm, sztucznie rozkręcony rynek inwestycji napędzany państwowymi funduszami, oraz amerykańska polityka rywalizacji z chińskim protekcjonizmem i manipulacją kursem juana – to wszystko sprawia, że wielki krach w Chinach jest tylko kwestią czasu. Nastąpi to falami, począwszy już od tego roku, poprzez 2018 i 2019 rok. 
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Żyj każdą chwilą życia bo ważne jest Tu i Teraz

Wywiad z Heleną Knapczyk-Trzmielewską, certyfikowanym psychoterapeutą Instytutu Psychologii Stosowanej, uczestnikiem wielu warsztatów terapeutycznych m.in. Wewnętrzne Dziecko, Trening Interpersonalny , Ustawienia Systemowe B. Hellingera. W spotkaniu z drugim człowiekiem traktuje go jako jedną złożoną z umysłu, ciała i duszy całość. To co ludzkie nie jest jej obce. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »