Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 06.03.2017

 
 
 
 
 
Gdy dana era się kończy, ujawniać się będzie jej najbardziej toksyczna, destrukcyjna, ciemna, ponura natura. Przypomina to przedśmiertne przesilenie, gdy umierający już człowiek na chwilę odzyskuje siłę, świadomość, energię. Wodnikowy postęp doświadcza zatem chwilowego zatrzymania. Wielu ludzi się pogubiło w szybko zmieniającym się świecie i chce wrócić do dawnych czasów, gdy wszystko było jasne: państwo, granice, władza, religia, moralny porządek i prawo. Ale te czasy już nie wrócą. Nie będzie powrotu do państw narodowych, nie powstaną na nowo budki strażnicze na granicach, nie upadnie idea europejskiej (globalnej) jedności i otwartości. Przeciwnie. Unia Europejska pójdzie jeszcze dalej niż jest obecnie, w stronę federalizacji, wspólnego rządu. Znaczenie religii i tradycyjnych kościołów będzie słabnąć. Nie zatrzyma tego żaden Trump, Putin lub ktokolwiek. No, ale czy nas nie zaleją muzułmanie, biedne ludy, których przyciągać będzie bogactwo północy? Nie unikniemy migracji, ale wcale nie musi się zrealizować scenariusz rządów islamskich fundamentalistów w Paryżu, Berlinie lub Sztokholmie. Islam czeka na swojego Lutra, swoją reformację i oświecenie, co nastąpi wcześniej lub później. Globalizacji też nikt nie zatrzyma, bo to naturalny trend. 
 
To zatem, co się dzieje na świecie, to po prostu krótki przystanek na drodze, której cel się nie zmienia. I choć ten radykalny zwrot w tył może potrwać jakiś czas, kilka, kilkanaście, może kilkadziesiąt lat, ale nic nie zatrzyma nadciągającej śmierci Ery Ryb, nic nie zatrzyma nadciągającej Ery Wodnika. 
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Duchowa ścieżka jest zawsze indywidualna

Mamy za sobą czasy, w których prawie wszyscy chodzili w takich samych butach, jedli takie same pokarmy, zachowywali się i wyglądali ogólnie mówiąc tak samo. Wszystko z powodu idei, jaka zrodziła się w głowach ludzkich, której na imię socjalizm. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »