Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Od wybaczania do śmiechu - Ala Wiktoria Kummer Gaja o sobie

Autor Ala Kummer, 02.03.2017

    


           Od wybaczania do śmiechu - Ala Wiktoria Kummer Gaja o sobieAlina Wiktoria Kummer Gaja - bioterapeutka, terapeutka w zakresie różnych metod rozwoju osobistego i duchowego, Certyfikowana Terapeutka Radykalnego Wybaczania, Certyfikowana Trenerka Jogi Śmiechu metodą dr. Kataria School of Laughter Yoga; wizjonerka, malarka auryczna serc.

Ala Kummer tak mówi o sobie: "Przeszłam drogę od wybaczania do śmiechu, ha, ha! Jako trener radykalnego wybaczania uczyłam się kochać wszystkich ludzi i postrzegać ich jako moje lustra. Nie zawsze było mi lekko i radośnie, ale nauczyłam się wtedy wszystkie moje nisko - wibracyjne uczucia transformować w możliwie jak najlepiej odczuwalną przeze mnie miłość. Przerabianie przeszłości jest niezwykle ważne, bo odkrywamy swoje uśpione rany po to, żeby uzdrowić swoją duszę, ciało i umysł. Ale kiedy już to zrobimy, przychodzi lekkość i zaczynamy jeszcze mocniej tęsknić za radością. I tak w mojej tęsknocie do radości pojawiła się nagle joga śmiechu. Zrobiłam możliwie jak najszybciej kurs liderski, byłam też w Indiach u twórcy tej cudownej metody, dr Madan'a Katarii i dziś po niemalże czteroletniej praktyce własnej jak i prowadzeniu cotygodniowych warsztatów stwierdzam, że to śmiech jest najlepszym lekarstwem na świecie - śmiech, płynący prosto z serca. Jednak w codziennym życiu, nie zawsze bywa to takie proste. Czasem nieoczekiwanie przychodzi do nas jakaś trudna sytuacja, nie koniecznie fajna osoba i w rezultacie pozostaje w nas tylko sama złość. Nie możemy jej rozśmiać od razu, bo czujemy tą naszą złość, a nawet wściekłość. Dobrze jest wtedy posłuchać prawdziwie siebie i ją wyrazić, wyrzucić, rozpuścić, bo inaczej ukryje się głęboko w ciele i wcześniej czy później zacznie się choroba. Oczywiście trzeba wyrzucić ją tak, żeby przy tym nie zranić nikogo. I kiedy już to zrobimy (potupiemy czy pobijemy w poduszkę), pozostanie na koniec naprawdę już tylko śmiech! Tak to już się samoistnie dzieje, kiedy zaczynamy śmiech rozumieć jako naszą codzienną praktykę. I chociaż na początku nasz śmiech jest stymulowany, to wcześniej czy później otwieramy się i zaczynamy śmiać się prawdziwie z przestrzeni naszego serca. To naprawdę jest proste, tylko trzeba trochę poćwiczyć i powrócić do tego dziecka w sobie. A kluczem do szczęścia jest ciągłe dbanie o swoje wysokie wibracje. Tego właśnie uczy joga śmiechu. 
Robię też inne proste rzeczy: maluję aury serc, gram na gongu, misach tybetańskich i wielu innych podobnych instrumentach, tworzę medytacje, uzdrawiam na poziomie duszy, ciała i umysłu. Jestem wizjonerką, oczyszczam i transformuję system z traum, często też z poprzednich wcieleń. Jest to skuteczna metoda, ponieważ zmienia nasze DNA, a w całym systemie pozostaje nowa, pozytywna informacja. Wprowadzam też klienta w stan alfa za pomocą dźwięków wysoko - wibracyjnych i poprzez kierowaną medytację samoistnie tworzą się w umyśle nowe synapsy. Klient rozpoczyna więc swoją nową drogę. Budzę go tak, żeby sam w sobie zobaczył Mistrza. Sama też ciągle się uczę - obecnie szamanizmu i wszystkiego, co mi wszechświat podpowiada. Moja droga w pracy z klientem, to droga ku radości. To naprawdę jedyna słuszna droga."

Zapraszamy: www.uzdrawiajacewibracje.pl


Wywiad Redakcji Ezoter z Alą Wiktorią Kummer Gaja >>>

Dziękujemy!
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Nowa książka Roberta A. Monroe

Książka o najbardziej ekscytujących przeżyciach, jakie zdarzyły się człowiekowi. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »