Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Od wybaczania do śmiechu - Ala Wiktoria Kummer Gaja o sobie

Autor Ala Kummer, 02.03.2017

    


           Od wybaczania do śmiechu - Ala Wiktoria Kummer Gaja o sobieAlina Wiktoria Kummer Gaja - bioterapeutka, terapeutka w zakresie różnych metod rozwoju osobistego i duchowego, Certyfikowana Terapeutka Radykalnego Wybaczania, Certyfikowana Trenerka Jogi Śmiechu metodą dr. Kataria School of Laughter Yoga; wizjonerka, malarka auryczna serc.

Ala Kummer tak mówi o sobie: "Przeszłam drogę od wybaczania do śmiechu, ha, ha! Jako trener radykalnego wybaczania uczyłam się kochać wszystkich ludzi i postrzegać ich jako moje lustra. Nie zawsze było mi lekko i radośnie, ale nauczyłam się wtedy wszystkie moje nisko - wibracyjne uczucia transformować w możliwie jak najlepiej odczuwalną przeze mnie miłość. Przerabianie przeszłości jest niezwykle ważne, bo odkrywamy swoje uśpione rany po to, żeby uzdrowić swoją duszę, ciało i umysł. Ale kiedy już to zrobimy, przychodzi lekkość i zaczynamy jeszcze mocniej tęsknić za radością. I tak w mojej tęsknocie do radości pojawiła się nagle joga śmiechu. Zrobiłam możliwie jak najszybciej kurs liderski, byłam też w Indiach u twórcy tej cudownej metody, dr Madan'a Katarii i dziś po niemalże czteroletniej praktyce własnej jak i prowadzeniu cotygodniowych warsztatów stwierdzam, że to śmiech jest najlepszym lekarstwem na świecie - śmiech, płynący prosto z serca. Jednak w codziennym życiu, nie zawsze bywa to takie proste. Czasem nieoczekiwanie przychodzi do nas jakaś trudna sytuacja, nie koniecznie fajna osoba i w rezultacie pozostaje w nas tylko sama złość. Nie możemy jej rozśmiać od razu, bo czujemy tą naszą złość, a nawet wściekłość. Dobrze jest wtedy posłuchać prawdziwie siebie i ją wyrazić, wyrzucić, rozpuścić, bo inaczej ukryje się głęboko w ciele i wcześniej czy później zacznie się choroba. Oczywiście trzeba wyrzucić ją tak, żeby przy tym nie zranić nikogo. I kiedy już to zrobimy (potupiemy czy pobijemy w poduszkę), pozostanie na koniec naprawdę już tylko śmiech! Tak to już się samoistnie dzieje, kiedy zaczynamy śmiech rozumieć jako naszą codzienną praktykę. I chociaż na początku nasz śmiech jest stymulowany, to wcześniej czy później otwieramy się i zaczynamy śmiać się prawdziwie z przestrzeni naszego serca. To naprawdę jest proste, tylko trzeba trochę poćwiczyć i powrócić do tego dziecka w sobie. A kluczem do szczęścia jest ciągłe dbanie o swoje wysokie wibracje. Tego właśnie uczy joga śmiechu. 
Robię też inne proste rzeczy: maluję aury serc, gram na gongu, misach tybetańskich i wielu innych podobnych instrumentach, tworzę medytacje, uzdrawiam na poziomie duszy, ciała i umysłu. Jestem wizjonerką, oczyszczam i transformuję system z traum, często też z poprzednich wcieleń. Jest to skuteczna metoda, ponieważ zmienia nasze DNA, a w całym systemie pozostaje nowa, pozytywna informacja. Wprowadzam też klienta w stan alfa za pomocą dźwięków wysoko - wibracyjnych i poprzez kierowaną medytację samoistnie tworzą się w umyśle nowe synapsy. Klient rozpoczyna więc swoją nową drogę. Budzę go tak, żeby sam w sobie zobaczył Mistrza. Sama też ciągle się uczę - obecnie szamanizmu i wszystkiego, co mi wszechświat podpowiada. Moja droga w pracy z klientem, to droga ku radości. To naprawdę jedyna słuszna droga."

Zapraszamy: www.uzdrawiajacewibracje.pl


Wywiad Redakcji Ezoter z Alą Wiktorią Kummer Gaja >>>

Dziękujemy!
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie holistyczne. Technika nadi dla ciała i umysłu - Billy Roberts

Idealne zdrowie to marzenia każdego z nas. Oto szansa, aby to pragnienie się zrealizowało. Poznaj prosty i skuteczny system uzdrawiania holistycznego za pomocą techniki nadi. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »