Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Ogłoszenia

Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!

Autor Jorge Sanz Moreno, 20.02.2017


 Światowa Medytacja
WIERZYMY W INNY ŚWIAT, RAZEM MOŻEMY GO STWORZYĆ 
Przyłącz się do nas już 12 marca 2017!

Mamy wpływ na nasze życie i świat w którym chcemy żyć poprzez zmianę wibracji na naszej planecie. Wśród nas są nauczyciele, szamani, mistrzowie, ale przede wszystkim zwykli ludzie pragnący zmiany. Jesteśmy już obecni na wszystkich kontynentach.

Akcja nie jest objęta patronatem żadnej organizacji jest inicjatywą zwykłych ludzi, którym leży na sercu ŚWIAT PEŁEN TOLERANCJI, MIŁOŚCI, RÓWNOŚCI, POKOJU, WSPÓŁCZUCIA DO DRUGIEGO     CZŁOWIEKA!

A to choć w części możemy osiągnąć tylko gdy odpowiedni procent ludzi 2%populacji ziemi w danym momencie będzie medytowal z tą samą intencją...koncentrując się na tym co chcemy w naszym życiu a nie na tym czego nie chcemy. Przez WALKĘ Z TYM CO NAM NIEODPOWIADA TYLKO ZASILAMY TO ENERGIĄ. TAM GDZIE IDZIE UWAGA TAM IDZIE ENERGIA PUŚĆMY WSZYSCY INTENCJĘ W KIERUNKU LEPSZEGO ŚWIATA...POMEDYTUJMY RAZEM..NIEWAŻNE w której części świata żyjemy.

Każdy medytuje lub modli się tak jak potrafi. Najważniejsze jest połączenie się z sercem i szczera intencja podwyższenia wibracji na ziemi.

CHCEMY ŚWIATA PEŁNEGO MIŁOŚCI, TOLERANCJI, WSPÓŁCZUCIA, RÓWNOŚCI, POKOJU GDZIE liczy się dobro i życie każdego człowieka, gdzie garstka ludzi nie podejmuje decyzji za nas. Chcemy świata w którym polityka stworzona jest dla dobra ludzi,a każdy człowiek pamięta że jest częścią przyrody. Gdzie serca otwierają się na wszystkich ludzi bo jesteśmy połączeni jedną energią i chcemy tego samego...globalizacji GDZIE NIE DZIELĄ NAS MURY TE WEWNĘTRZNE I TE BUDOWANE NA ZEWNĄTRZ NIE TYLKO W MEKSYKU.

Nie patrzymy biernie pozwalając by energia agresji, wojny, chciejstwa, szaleństwa, 
złości, izolacji i lęku nami zawładnęła.

MAMY WPŁYW NA NASZE ŻYCIE..A RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.

Światowa Medytacja - 12 marca 2017
Paryż godz. 20:00
New York godz. 14:00!!!
 
Zapraszamy!

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Holograficzny wszechświat

Hologram to trójwymiarowy obraz projektowany za pomocą lasera. Autor, na bazie wyników badań dwóch wielkich myślicieli, Davida Bohma ? fizyka z Uniwersytetu Londyńskiego, protegowanego Einsteina i jednego z najbardziej uznanych fizyków kwantowych na świecie oraz Karla Pribrama ? neurofizjologa z Uniwersytetu Stanford, architekta współczesnego rozumienia mózgu ? prezentuje nowy sposób patrzenia na świat i życie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »