Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Oczyszczanie energetyczne - pamiętajmy o tym!

Autor Redakcja, 11.02.2017

 
Oczyszczanie energetyczne - pamiętajmy o tym!


Poniżej przedstawiamy wywiad z Natalią Toczek - czeladnikiem bioenergoterapii, absolwentką Studium Psychotronicznego im. Ochorowicza w Krakowie, właścicielką firmy Nostalgia. Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni.

Skąd nazwa Nostalgia - nie kojarzy się ona stricte z obszarem bioenergoterapii?
Owszem. Słowo Nostalgia oznacza tęsknotę do własnej ojczyzny, własnej krainy, swojego poletka. Każdy z nas ma takową - nie tylko na poziomie fizycznym, rzeczywistym, ale także w obszarze duchowym czy psychicznym. Gdy jesteśmy zmęczeni, smutni, rozdrażnieni świadomie lub podświadomie dążymy do zmiany tego stanu i powrotu do równowagi i harmonii. Nostalgia to stan ducha i pewien proces.

Jak u Pani przebiega proces widzenia, odczuwania pola energetycznego u ludzi, zwierząt?
Każdy bioenergoterapeuta widzi na swój sposób. Ja w aurze - oprócz kolorów, jej konsystencji i zabrudzeń energetycznych odczuwam żywioły - wodę, ogień, kamienie. Są to dla mnie symbole oznaczające blokady w przepływie energii spowodowane m.in. emocjami czy nagromadzeniem myśli. Skanując odpowiednią blokadę odnajduję te emocje. Kwestią jest to, by do nich dotrzeć i rozpracowywać. Klątwy czy tzw. uroki to też są emocje i myśli - przesłane przez inne osoby.
Zabieg polega na przeskanowaniu aury zewnętrznej oraz jedenastu ośrodków energetycznych tj. czakr i oczyszczenie ich z blokad, doładowanie i zharmonizowanie ich działania. Dotyczy to ludzi i zwierząt.

Pani Małgosia (także Czeladnik Bioenergoterapii) - druga osoba działająca ze mną bardziej koncentruje się na organach fizycznych i w nich dostrzega poblokowania energii Qi. Bardziej skupia się więc na schorzeniach cielesnych. Zazwyczaj przed chorym czy osłabionym organem odczuwa szarą plamę, w ten sposób „widzi”. Niektórzy żartują nawet, że ma wgląd w kartotekę ośrodków zdrowia :). Jej zabiegi też polegają na zniwelowaniu blokad w przepływie energii w organizmie - zazwyczaj wykorzystuje ona przy tym bardzo skuteczny Zabieg Ojca Klimuszko.

Oczyszczacie Panie też przestrzeń.
Tak. Oczyszczamy domy, mieszkania, lokale. W przestrzeni fizycznej też gromadzą się różne zabrudzenia w przepływie energii - mogą być związane z nagromadzeniem naszych emocji, energii wynikających z relacji z ludźmi, innych oddziaływań energetycznych na miejsce. Często w danych miejscach doczuwamy niepokój, brak sił witalnych, niechęć do podejmowania różnych aktywności czy np. rozdrażnienie - często ma to związek z energetyką jaka tam panuje. Chodzi więc o usunięcie ewentualnych zabrudzeń, elementali, rozrzedzenie prany, zniwelowanie ubytków energetyznych czy  dziur, a później doprowadzenie energii do takiego stanu, aby swobodnie można było funkcjonować w danym miejscu - mieszkaniu czy lokalu.

Ten zakres obejmuje nie tylko miejsca ale także przestrzenie w nas samych. np. przestrzeń zawodowa czy rodzinna, tam też gromadzą się zabrudzenia energetyczne. 

Jak wyglądają zabiegi?
Zabiegi mogą przyjmować formę stacjonarnych - w gabinecie w Krakowie lub zdalnych - na odległość, energia podąża bowiem za intencją i myślą. Trwają około godziny. Kiedy są wykonywane zdalnie po zabiegu przesyłamy obszernego maila z informacją jak przebiegała sesja lub dzwonimy. Podczas naszych działań można odczuwać czy to ciepło, mrowienia i inne.
Po zabiegach osoby dostają konkretne informacje: w jaki sposób mogą sami w domu pracować nad przepływem energii w swoim organizmie, czuć się lepiej, ze zwiększoną ilością sił witalnych.

Prosimy o kilka słów dla naszych czytelników:
Chociaż obecny świat dostarcza nam wielu rozrywek i przyjemności, na których skupiamy swoje myśli (i często ciało) pamiętajmy o tym, że energia jest, istnieje, opływa i przenika nas. Nie jest to tylko prana atmosferyczna, przenikają nas energie innych ludzi, środowiska. Same nasze myśli, emocje, działania wytwarzają konkretne wibracje wpływające na nas bezpośrednio. Jak możemy się domyśleć nie zawsze są one korzystne - często nas zabrudzają, powodują osłabienie, rozdrażnienie, złość, wyciek energetyczny, smutek, mamy np. problemy ze znalezieniem pracy, konflikty w związkach. Im więcej ich się gromadzi w naszym systemie energetycznym tym bardziej to odczuwamy (psychicznie i fizycznie). 
Dlatego oprócz codziennych czynności higienicznych i kąpieli pamiętajmy także o tym, że i nasz system energetyczny wymaga oczyszczenia czy to poprzez medytacje, relaksacje, kąpiele w dźwiękach gongów...czy zabiegi bionenergoterapeutyczne!

Dziękuję za rozmowę.


Zapraszamy na stronę Nostalgii: https://nostalgiaenergoterapie.wordpress.com/
Facebook: https://www.facebook.com/nostalgiabioenergia/
 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

WESPRZYJ UZDRAWIAJĄCĄ ENERGIĘ TWOJEGO CIAŁA

W medycynie chińskiej naturalna, uzdrawiająca energia ciała określana jest mianem chi, w homeopatii zaś jest to Siła Witalna, ożywiająca ciało, siłę życiową, która nim porusza, oraz ducha, dzięki któremu nie jest ono po prostu martwym organizmem. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »