Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na luty 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 05.02.2017

 

 

 

 

Kraj
W horoskopie polskiej akcesji do Unii Europejskiej Saturn wchodzi na ascendent, oraz tworzy opozycję do Marsa. I choć Bruksela wydawała się bezradna wobec ekscesów krajowej władzy, to tym razem dojdzie do ostrego zwarcia.

Napięciowy aspekt widać również w horoskopie rządu Szydło, gdzie Pluton wędruje przez Księżyc. Jest to zapowiedź dużego wstrząsu, co zresztą widać również w horoskopie samej premier (Uran na urodzeniowym Słońcu). Pozycja Prawa i Sprawiedliwości i jej prezesa Jarosława Kaczyńskiego pomimo różnych wstrząsów i medialnych skandali jest mocna i stabilna przy nadal solidnych wynikach notowań. Mogłoby się zatem wydawać, że nikt i nic nie zatrzyma pochodu „dobrej zmiany”. Jednak już w lutym w horoskopie Kaczyńskiego zaczyna się bardzo trudny aspekt, jakim jest opozycja Saturna do Słońca, co trwać będzie aż do października. Tranzyt ten połączony z progresją Słońca przez Saturna oznacza duże problemy u prezesa PiS. Kaczyński odczuje te aspekty na polu zdrowotnym, do których dołączą spadki notowań poparcia dla partii i rządu. Sprawy zaczną się więc Kaczyńskiemu wymykać z rąk, a w politycznym walcu, jaki przetaczał się po kraju, zaczną się ujawniać poważne usterki. I choć zapewne Kaczyński przeprowadzi swoje rewolucyjne zmiany w sądownictwie, samorządach, a potem w mediach, szkolnictwie, kulturze i nauce, to jednak efekty będą fatalne. Niezadowolenie z narastającego chaosu zacznie odbierać Prawu i Sprawiedliwości elektorat i poparcie. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Poczucie winy

Każdy upadek jest okazją do nauki, do zdobycia cennego wglądu w siebie, do wzięcia większej odpowiedzialności za swoje życie. A jednak to, że tak często doznajemy rozczarowań z powodu naszych upadków moralnych, sprawia, iż poczucie winy nie opuszcza nas, i potępiamy siebie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2020

Czy grozi nam kryzys epidemiczny, jak na południu Europy? Co ze światową i krajową gospodarką. Czy będą wybory prezydenckie w maju? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na kwiecień.
więcej »