Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na luty 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 05.02.2017

 

 

Kolejne przejście Urana przez ascendent horoskopu Anglii z 1066 roku sprawia, że rozstrzygnie się kwestia Brexitu. I choć Brytyjczycy prą do niego desperacko, to nie pójdzie im to tak, jak by sobie tego życzyli i kraj ten czekają potężne zawirowania, co zresztą już widać w notowaniach funta. W Europie uwaga będzie skupiona na Niemczech, w których wybory do Bundestagu to dla Europy być, albo nie być. Saturn na Marsie Angeli Merkel, a także na Słońcu i w opozycji do Księżyca jej zaprzysiężenia, to fatalne dla niej wieści. Jej notowania będą ostro lecieć w dół, ale kanclerz Merkel nie jest jeszcze przegrana, gdyż jesienią czeka ją wędrówka Jowisza przez MC. Prezydent Rosji Władymir Putin idzie jak burza. To doskonały dla niego czas. Progresywne Słońce na Jowiszu jego prezydentury, oraz tranzytujący Jowisz na Słońcu, to być może najlepszy w jego życiu czas. Dużo bardziej niespokojnie zapowiada się jednak II połowa roku. Uran na MC jego III kadencji przyniesie mu szereg wyjątkowo niemiłych niespodzianek. Znów zaczęło się robić głośno o przewodniczącym Rady Europejskiej Donaldzie Tusku. Nie tylko dlatego, że ubiega się o II kadencję, ale również dlatego, że przygotowując się do szczytu na Malcie napisał wyjątkowy, jak na jego temperament, manifest w obronie europejskiej jedności. Uran na zrelokowanym na Brukselę Imum Coeli nie zapowiada mu bynajmniej spokoju. Przeciwnie. Być może czeka go najtrudniejszy od lat polityczny maraton – albo ze względu na wybory przewodniczącego, politykę Trumpa, pochód nacjonalistycznych i populistycznych polityków, albo przez krajowe rozgrywki w ramach komisji d.s. Amber Gold.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Anastazja: istnieje dla tych, dla których istnieje.

Anastazja to pierwsza książka z serii Dzwoniące Cedry Rosji. Opowiada ona historię podróży handlowej przedsiębiorcy Władimira Megre do syberyjskiej tajgi w 1995 roku, gdzie był on świadkiem niezwykłych zjawisk duchowych związanych z dzwoniącymi cedrami. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2020

Czy grozi nam kryzys epidemiczny, jak na południu Europy? Co ze światową i krajową gospodarką. Czy będą wybory prezydenckie w maju? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na kwiecień.
więcej »