Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na luty 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 05.02.2017

20.01, jak zwykle w samo południe, miało miejsce zaprzysiężenie nowego prezydenta USA Donalda Trumpa. Prezydent, jak prezydent. Bywali lepsi, bywali gorsi. Ten jest jednak wyjątkowy. I nawet nie chodzi o jego specyficzną, ekscentryczną osobowość, bo bywali prezydenci naprawdę przedziwni. Nie moją rolą jest ocenianie go, czy jest dobrym, czy złym prezydentem. Być może ma dobre chęci, być może niekonwencjonalne podejście do polityki jest szansą na zmianę. Interesuje mnie jedynie, co przyniosą jego rządy. Horoskop zaprzysiężenia jest całkiem dobry. Słońce wysoko (Pax Americana), ascendent w Byku (biznes), MC w Koziorożcu (mocarstwo), ale tak jest zawsze we wszystkich horoskopach zaprzysiężenia, gdyż zawsze odbywają się 20 stycznia w południe. Ważniejsza jest „reszta”, czyli silny XI dom (Wenus, Mars i Neptun w Rybach), co oznacza te wszystkie jego wariackie, ekscentryczne, typowe dla XI domu wybryki. Horoskop ten ma jednak jeden, ale poważny defekt – Księżyc w Skorpionie, w którym to znaku planeta ta znajduje się w upadku. Przyniesie to Trumpowi cztery poważne problemy. Pierwszy to zbuntowane, wściekłe kobiety, które wielokrotnie zostały obrażane w czasie kampanii wyborczej i które nie darują mu jego szowinistycznych wypowiedzi, które wprawdzie mogły się podobać białym, męskim mieszkańcom amerykańskiego interioru, ale reszcie wyborców już nie. Drugim mrocznym problemem, który przyniesie Trumpowi Księżyc zaprzysiężenia  w Skorpionie, to jego kompromitujące historie z czasów wizyty w Rosji na konkursie Miss Universe w 2013 roku, gdy się zabawiał z prostytutkami, co zaś zostało nagrane przez FSB. I choć Trump się tym specjalnie nie przejął, to będzie mieć z tego powodu sporo problemów. Trzeci powód, dla którego Księżyc w Skorpionie niczego dobrego nie wróży jego prezydenturze, to siła służb specjalnych i wywiadu, którą boleśnie odczuło wielu prezydentów. Jego wybryki, nieprzewidywalność, podejrzanie serdeczne relacje z Rosją i jej służbami, oraz ekscentryczność mogą zacząć irytować CIA, NSA, oraz inne agencje, więc Trump może dostać od nich po łapach. No i czwarty czynnik, którego obecność Księżyca w Skorpionie wzmacnia. To gospodarka. I choć biznes widzi w Trumpie kogoś, kto rozkręci amerykańską gospodarkę, odbuduje przemysł i wzmocni rynek, to efekt może być dokładnie przeciwny. To będzie dla niego bardzo ciężka prezydentura. Już w pierwszym jej roku otrzymuje brutalne ciosy. Opozycja Saturna do Słońca, oraz koniunkcja z Księżycem, nie dadzą mu wytchnąć. Czekają go medialne skandale, międzynarodowe konflikty i spory, oraz wewnątrzkrajowe zawirowania. No i najgorsze. W sierpniu będzie mieć miejsce całkowite zaćmienie Słońca dokładnie na jego ascendencie. To bardzo zły znak, który może oznaczać dla niego nawet utratę władzy. Nie jest zatem wcale takie pewne, że doczeka do końca swojej kadencji. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Fizyka cudów

Myśl jest energią a wszechświat rezonuje z naszymi myślami i pragnieniami. To właśnie na tym opiera się fenomen modlitwy, pozytywnych afirmacji czy skupionej intencji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2020

Czy grozi nam kryzys epidemiczny, jak na południu Europy? Co ze światową i krajową gospodarką. Czy będą wybory prezydenckie w maju? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na kwiecień.
więcej »