Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika

O szkodliwym oddziaływaniu cieków wodnych

Autor prof. Zbigniew Królicki, 08.05.2012


Promieniowanie cieków wodnych jest, istnieje i będzie zawsze. Zawsze będą istnieli ludzie, którzy potrafią je wykrywać, wskazywać miejsca na studnie i przestrzegać przed budową w tym miejscu domu. Niezależnie od obowiązujących teorii naukowych, doktryn religijnych czy regulacji prawnych. Poszukiwanie dobrej wody i zdrowego miejsca do życia jest potrzebą tak starą jak dzieje człowieka na Ziemi.
Zawsze będą też ludzie, którzy w sposób dramatyczny będą musieli się przekonać , że oddziaływanie cieków istnieje niezależnie od tego, że nasza wiedza o ich oddziaływaniu nie jest wystarczająca.

Parę lat temu na wczasy radiestezyjne organizowane przez Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu przyjechał pewien znany dziennikarz z bardzo poczytnego dolnośląskiego tygodnika. Nie ukrywał, że jest bardzo sceptycznie i wręcz negatywnie nastawiony do wszelkich tego typu zjawisk uważając je za totalne bzdury. Przyjechał , czego też nie ukrywał zebrać na ten temat materiał ośmieszający i dyskredytujący. Brał udział w zajęciach, chodził na wykłady i ćwiczenia w terenie. Rozmawiał z wykładowcami i uczestnikami wczasów. Niczego nie odczuwał, niczego nie doświadczał. Jak się państwo domyślacie wahadło w jego rękach pozostawało w bezruchu, różdżka ani drgnęła a różdżki hiszpańskie nie miały ochoty się krzyżować. Na tej podstawie siebie uznał za „normalnego” a pozostałych uczestników i prowadzących za bandę nawiedzonych szaleńców. Gdy po raz kolejny na ćwiczeniach praktycznych poszukiwania cieków wodnych kwestionował fakt istnienia jakichkolwiek zdolności i oddziaływania cieków wodnych, wtedy prowadzący zajęcia radiesteta poprosił go, aby podszedł do niego i przez chwilę stanął we wskazanym przez niego miejscu. Nic nie robił, niczego nie brał do rąk tylko przez chwilę stanął. Dziennikarz podszedł i stanął z bardzo lekceważącą i nonszalancką miną. Już po paru chwilach zniknął drwiący uśmiech i pojawiło się pytanie – i co mam robić? Nic – stać. Po mniej więcej pięciu minutach radiesteta spytał i jak się pan czuje, ale wszyscy widzieli że źle, bo dziennikarz wyraźnie zbladł i miał problem z utrzymaniem pozycji pionowej. Bardzo boli mnie głowa –odpowiedział. Proszę stać dalej .Po około dziesięciu minutach słaniający się na nogach, blado-zielony , tłumiący wyraźnie odruch wymiotny dziennikarz, zabrany już z tego miejsca, pytał: co pan mi zrobił? Nic – odpowiedział radiesteta- doświadczył Pan na sobie jak działają skrzyżowania cieków wodnych . Działają niezależnie od tego czy Pan wierzy w ich istnienie czy nie.

Warto zaznaczyć, że ów dziennikarz okazał się bardzo uczciwym człowiekiem i pisząc obszerny artykuł dokładnie i rzetelnie opisał całe zdarzenie , swoje nastawienie do zjawiska i to wszystko czego doświadczył.
Niech tę historię przemyślą wszyscy, którzy uważają że nie warto ochraniać człowieka przed tym czego nie ma.

 


 Autor  - prof. dr hab. Zbigniew Królicki - jest wykładowcą i współzałożycielem Studium Edukacji Ekologicznej oraz Akademii Feng-Shui we Wrocławiu

 

 

 

http://www.see.edu.pl/

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wpływ kultury na nasz umysł

W tybetańskiej tradycji Bon mówi się o dwóch rodzajach ignorancji: naturalnej i kulturowej. Ignorancja naturalna jest wrodzona, rodzimy się w niewiedzy o tym, kim jesteśmy, dokąd zmierzamy, o reinkarnacji itd. Ignorancja kulturowa natomiast jest tym, co wytwarzamy i co umacnia nas w ignorancji naturalnej, ponieważ na niej się opiera. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »