Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Inaczej podejść do własnego życia - wywiad z Katarzyną Hodorowicz

Autor Natalia Toczek, 10.01.2017


 

       Inaczej podejść do własnego życia - wywiad z Katarzyną Hodorowicz

Poniżej publikujemy wywiad z Katarzyną Hodorowicz - tarocistką, numerolog, autorką Korespondencyjnego Kursu Świadomego Życia.


1. Co zainspirowało Panią, by rozpocząć swoją przygodę z Numerologią i Kartami?
Samo życie i ciekawość skłaniająca mnie do odnajdywania przyczyn różnorodności ludzkich doświadczeń. Ludzkie losy układają się czasami diametralnie różnie i nie zawsze zgodnie z naszym określonym nastawieniem. Numerologia pojawiła się na mojej drodze, jako naprawdę skuteczne narzędzie do zrozumienia przyczyn określonych doświadczeń i zmiennych kolei losu ludzkiego. Karty dołączyły do niej, jako wspaniałe uzupełnienie tego narzędzia, z czasem wykorzystywane przeze mnie z coraz większym zaufaniem, potwierdzanym trafnością udzielanych mi wskazówek.  

2. Jak bardzo numerologia pomaga w codziennym życiu, czy dzięki niej możemy coś zmienić?
Dzięki numerologii możemy zupełnie inaczej podejść do własnego życia i siebie samego. Obdarza nas wielką świadomością własnego losu, umożliwiającą pewne podążanie własną drogą i realizację tego wszystkiego, w jakim celu zjawiliśmy się na tej ziemi. Numerologia ułatwia nam harmonijne współistnienie z własnym losem, zrozumienie motywów postępowania i zachowania określonych ludzi, wskazuje nie tylko najlepsze drogi własnej realizacji, ale i zmienność i charakter czasu, jakiego doświadczamy, dzięki czemu w konstruktywny sposób możemy gospodarować własną energią, potęgując własne działania w czasie, który temu zdecydowanie sprzyja, spowalniając i wyciszając siebie wewnętrznie w momentach temu właśnie służących. Dzięki informacjom płynącym z naszej daty urodzenia, możemy harmonijnie współistnieć z naszym indywidualnym programem wcielenia, tym samym doświadczając poparcia dla własnych działań ze strony samego losu.
Numerologia zdecydowanie ułatwia nam świadome życie i podejmowanie dobrych dla nas decyzji. Dodatkowo jest narzędziem, za pomocą którego możemy dokładnie zobrazować własną osobowość, na jaką głównie wskazują energie noszonych przez nas imion i w razie konieczności, umożliwia nam również wprowadzanie zmian w niekorzystnie oddziałujących na nas energiach, a niwelujących określone konflikty osobowościowe. Numerologia umożliwia nam nabycie większej pewności siebie i podjąć decyzję najlepszego dla nas kierunku drogi w określonym czasie.   

3. Jakich kart Pani używa, z jakiego rodzaju wróżb najczęściej korzystają klienci?
Współpracuję z kartami Cosmik Tarot, kryjącymi w sobie wielką księgę symboli, umożliwiających jak najpełniejsze rozszyfrowanie trapiących nas dylematów. W mojej pracy rozpatruję najróżniejsze rozterki, jakie mogą nas dotknąć. Na tej drodze nie ma przypadków – trafiają do mnie te konkretne osoby, które właśnie w danym momencie mogą otrzymać ode mnie dokładnie to, czego potrzebują. Los nie łączy nas przypadkiem.
Tak to już jest - staramy się rozwiązywać dylematy z różnych dziedzin naszego życia, trapiące nas na tyle, że tak po prostu musimy wreszcie coś z tym zrobić. Pracuje nad konkretnymi tematami, ale i zajmuję się analizą całego życia – kwestia potrzeby i wyboru indywidualnego.
Przygotowuję również swego rodzaju "przepowiednie", zawierające dla nas istotne wskazówki od losu , których sami czasami nie dostrzegamy, a taka podpowiedź w formie określonej przepowiedni, umożliwia nam ukierunkowanie własnej uwagi dokładnie tam, gdzie powinna być skierowana.    

4. Czym jest Kurs Świadomego Życia, na czym polega?
Kurs Świadomego Życia kieruje nas w stronę pełnego rozwoju świadomości we własnym życiu – świadomości nie tylko siebie, własnych, prawdziwych potrzeb i oczekiwań wobec życia, ale i daje nam świadomość i umiejętność pokierowania własnym życiem po swojemu.
Na tym świecie jest ogrom różnych informacji, nieustannie nas bombardujących – informacji i nacisków. Kurs Świadomego Życia ma na celu odzyskanie własnej samowładności – przypomnienia sobie prawa do pełnego decydowania o sobie samym, własnym życiu i uaktywnienia własnej zdolności kreowania losu zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Daje nam świadomość i możliwość harmonijnego współistnienia z prawami natury, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej jest nam wprowadzać własne życie na odpowiadające nam tory i umiejętnie wykorzystywać prawo decydowania o sobie samym.
W trakcie kursu uświadamiamy sobie pełniej siebie i własne miejsce w otaczającej nas rzeczywistości, odkrywamy przyczyny określonych doświadczeń i poznajemy sposoby ukierunkowywania ich w odpowiadającą dla nas stronę. Odkrywamy siebie i nabywamy pewności pokierowania własnego życia po swojemu, pozostając w zgodzie z naturalnymi prawami panującymi na Ziemi.
Uaktywniamy własną samowładność z jednoczesnym zachowaniem należytego szacunku wobec wszelkiego istnienia. Kurs Świadomego Życia jest dla każdego, kto tylko jest w stanie zrezygnować z wszelkich postaw bycia ofiarą, biorąc pełną odpowiedzialność za swój własny los i uzyskując możliwość takiej jego kreacji, aby nasze najgłębsze pragnienia dotyczące życia, mogły zamanifestować się w realnej dla nas rzeczywistości, stając się naszym codziennym doświadczeniem.    

Nasze życie jest dla nas i dla naszego rozwoju Wielkim darem, a zbyt szybko pędząc przed siebie, czasami o tym zapominamy. Nie pamiętamy już jak bardzo oczekiwaliśmy przyjścia na ten świat, w celu zrealizowania wszystkiego, co sobie zaplanowaliśmy, stąd nie łatwo o zagubienie. Każdy z nas ma w sobie nadrzędny cel, w jakim zjawił się na Ziemi, jednak nie każdy z nas realizuje go z unoszącą nas radością wypływającą z naszych serc.
Warunki i okoliczności naszego życia nierzadko tłumią w nas wszystko, co w nas najpiękniejsze, jednak tak wcale nie musi być. Możemy nie tylko być sobą, ale i żyć zgodnie z indywidualnym rytmem naszego serca – to jest możliwe dla każdego z nas i w każdym dla nas momencie, jedyne co – musimy tego dla siebie prawdziwie chcieć! Nie musimy szukać w sobie czegoś wielkiego, bo sami jesteśmy jedną, indywidualną Wielkością. Każdy z nas jest Wyjątkowy i prawdziwie wartościowy. Nie potrzeba nam niczego, aby móc zacząć przejawiać własną prawdę, nie trzeba być kimś innym, aby prawdziwie żyć – ale musimy chcieć zawsze być autentycznym sobą, to wystarczy, nic więcej – czego wszystkim nam życzę.

Wszystkiego Dobrego dla każdego

Katarzyna Hodorowicz
 
Zapraszamy do kontaktu:  797 - 205 - 621, www.numerologia-symbolika.pl

Dziękujemy!
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Hooponopono

Hooponopono jest esencją starożytnej psychologii i filozofii hawajskiej, której już od wieków znane było (i stosowane w praktyce) wszystko to, do czego obecnie dochodzi współczesna neurochemia, czy fizyka kwantowa. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Walka o energię - astrologiczny webinar na maj

O tym, co będzie głównym polem rywalizacji, walki, potrzeb, pragnień i zmagań. Co będzie wyzwalać największe tęsknoty i namiętności w nadchodzącej Erze Wodnika? Walka o energię...
więcej »