Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Inaczej podejść do własnego życia - wywiad z Katarzyną Hodorowicz

Autor Natalia Toczek, 10.01.2017


 

       Inaczej podejść do własnego życia - wywiad z Katarzyną Hodorowicz

Poniżej publikujemy wywiad z Katarzyną Hodorowicz - tarocistką, numerolog, autorką Korespondencyjnego Kursu Świadomego Życia.


1. Co zainspirowało Panią, by rozpocząć swoją przygodę z Numerologią i Kartami?
Samo życie i ciekawość skłaniająca mnie do odnajdywania przyczyn różnorodności ludzkich doświadczeń. Ludzkie losy układają się czasami diametralnie różnie i nie zawsze zgodnie z naszym określonym nastawieniem. Numerologia pojawiła się na mojej drodze, jako naprawdę skuteczne narzędzie do zrozumienia przyczyn określonych doświadczeń i zmiennych kolei losu ludzkiego. Karty dołączyły do niej, jako wspaniałe uzupełnienie tego narzędzia, z czasem wykorzystywane przeze mnie z coraz większym zaufaniem, potwierdzanym trafnością udzielanych mi wskazówek.  

2. Jak bardzo numerologia pomaga w codziennym życiu, czy dzięki niej możemy coś zmienić?
Dzięki numerologii możemy zupełnie inaczej podejść do własnego życia i siebie samego. Obdarza nas wielką świadomością własnego losu, umożliwiającą pewne podążanie własną drogą i realizację tego wszystkiego, w jakim celu zjawiliśmy się na tej ziemi. Numerologia ułatwia nam harmonijne współistnienie z własnym losem, zrozumienie motywów postępowania i zachowania określonych ludzi, wskazuje nie tylko najlepsze drogi własnej realizacji, ale i zmienność i charakter czasu, jakiego doświadczamy, dzięki czemu w konstruktywny sposób możemy gospodarować własną energią, potęgując własne działania w czasie, który temu zdecydowanie sprzyja, spowalniając i wyciszając siebie wewnętrznie w momentach temu właśnie służących. Dzięki informacjom płynącym z naszej daty urodzenia, możemy harmonijnie współistnieć z naszym indywidualnym programem wcielenia, tym samym doświadczając poparcia dla własnych działań ze strony samego losu.
Numerologia zdecydowanie ułatwia nam świadome życie i podejmowanie dobrych dla nas decyzji. Dodatkowo jest narzędziem, za pomocą którego możemy dokładnie zobrazować własną osobowość, na jaką głównie wskazują energie noszonych przez nas imion i w razie konieczności, umożliwia nam również wprowadzanie zmian w niekorzystnie oddziałujących na nas energiach, a niwelujących określone konflikty osobowościowe. Numerologia umożliwia nam nabycie większej pewności siebie i podjąć decyzję najlepszego dla nas kierunku drogi w określonym czasie.   

3. Jakich kart Pani używa, z jakiego rodzaju wróżb najczęściej korzystają klienci?
Współpracuję z kartami Cosmik Tarot, kryjącymi w sobie wielką księgę symboli, umożliwiających jak najpełniejsze rozszyfrowanie trapiących nas dylematów. W mojej pracy rozpatruję najróżniejsze rozterki, jakie mogą nas dotknąć. Na tej drodze nie ma przypadków – trafiają do mnie te konkretne osoby, które właśnie w danym momencie mogą otrzymać ode mnie dokładnie to, czego potrzebują. Los nie łączy nas przypadkiem.
Tak to już jest - staramy się rozwiązywać dylematy z różnych dziedzin naszego życia, trapiące nas na tyle, że tak po prostu musimy wreszcie coś z tym zrobić. Pracuje nad konkretnymi tematami, ale i zajmuję się analizą całego życia – kwestia potrzeby i wyboru indywidualnego.
Przygotowuję również swego rodzaju "przepowiednie", zawierające dla nas istotne wskazówki od losu , których sami czasami nie dostrzegamy, a taka podpowiedź w formie określonej przepowiedni, umożliwia nam ukierunkowanie własnej uwagi dokładnie tam, gdzie powinna być skierowana.    

4. Czym jest Kurs Świadomego Życia, na czym polega?
Kurs Świadomego Życia kieruje nas w stronę pełnego rozwoju świadomości we własnym życiu – świadomości nie tylko siebie, własnych, prawdziwych potrzeb i oczekiwań wobec życia, ale i daje nam świadomość i umiejętność pokierowania własnym życiem po swojemu.
Na tym świecie jest ogrom różnych informacji, nieustannie nas bombardujących – informacji i nacisków. Kurs Świadomego Życia ma na celu odzyskanie własnej samowładności – przypomnienia sobie prawa do pełnego decydowania o sobie samym, własnym życiu i uaktywnienia własnej zdolności kreowania losu zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Daje nam świadomość i możliwość harmonijnego współistnienia z prawami natury, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej jest nam wprowadzać własne życie na odpowiadające nam tory i umiejętnie wykorzystywać prawo decydowania o sobie samym.
W trakcie kursu uświadamiamy sobie pełniej siebie i własne miejsce w otaczającej nas rzeczywistości, odkrywamy przyczyny określonych doświadczeń i poznajemy sposoby ukierunkowywania ich w odpowiadającą dla nas stronę. Odkrywamy siebie i nabywamy pewności pokierowania własnego życia po swojemu, pozostając w zgodzie z naturalnymi prawami panującymi na Ziemi.
Uaktywniamy własną samowładność z jednoczesnym zachowaniem należytego szacunku wobec wszelkiego istnienia. Kurs Świadomego Życia jest dla każdego, kto tylko jest w stanie zrezygnować z wszelkich postaw bycia ofiarą, biorąc pełną odpowiedzialność za swój własny los i uzyskując możliwość takiej jego kreacji, aby nasze najgłębsze pragnienia dotyczące życia, mogły zamanifestować się w realnej dla nas rzeczywistości, stając się naszym codziennym doświadczeniem.    

Nasze życie jest dla nas i dla naszego rozwoju Wielkim darem, a zbyt szybko pędząc przed siebie, czasami o tym zapominamy. Nie pamiętamy już jak bardzo oczekiwaliśmy przyjścia na ten świat, w celu zrealizowania wszystkiego, co sobie zaplanowaliśmy, stąd nie łatwo o zagubienie. Każdy z nas ma w sobie nadrzędny cel, w jakim zjawił się na Ziemi, jednak nie każdy z nas realizuje go z unoszącą nas radością wypływającą z naszych serc.
Warunki i okoliczności naszego życia nierzadko tłumią w nas wszystko, co w nas najpiękniejsze, jednak tak wcale nie musi być. Możemy nie tylko być sobą, ale i żyć zgodnie z indywidualnym rytmem naszego serca – to jest możliwe dla każdego z nas i w każdym dla nas momencie, jedyne co – musimy tego dla siebie prawdziwie chcieć! Nie musimy szukać w sobie czegoś wielkiego, bo sami jesteśmy jedną, indywidualną Wielkością. Każdy z nas jest Wyjątkowy i prawdziwie wartościowy. Nie potrzeba nam niczego, aby móc zacząć przejawiać własną prawdę, nie trzeba być kimś innym, aby prawdziwie żyć – ale musimy chcieć zawsze być autentycznym sobą, to wystarczy, nic więcej – czego wszystkim nam życzę.

Wszystkiego Dobrego dla każdego

Katarzyna Hodorowicz
 
Zapraszamy do kontaktu:  797 - 205 - 621, www.numerologia-symbolika.pl

Dziękujemy!
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jak się uchronić przed braniem na siebie czyjejś winy?

Każdy z nas ponosi odpowiedzialność za swoje życie. Ale nie dowiesz się tego, że ktoś odpowiada za swoje życie, jeżeli nie odkryjesz najpierw, że ty odpowiadasz za własne. Najpierw poznaj własną odpowiedzialność. Dzięki temu nie będziesz miał problemów, aby rozpoznać odpowiedzialność innych i nie winić się za ich porażki. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »