Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Odnajdź swojego astrologicznego bliźniaka!

Autor Redakcja, 08.01.2017

 

 

                         
  Odnajdź swojego „astrologicznego bliźniaka”! 

Poniżej przedstawiamy wywiad z Rafałem Skorża - twórcą serwisu Tooort - gdzie można odnaleźć osoby urodzone w tym samym dniu co my.


Czym dokładnie jest Tooort?
Tooort jest portalem społecznościowym, dzięki któremu możemy znaleźć osoby urodzone w tym samym dniu co my. Rejestrując się na stronie dodajemy swoją datę urodzenia do bazy Tooort. Jeśli w serwisie jest już ktoś urodzony w tym samym dniu, wtedy zostaniemy o tym poinformowani w wiadomości. Jeżeli w danym dniu rejestrujemy się jako pierwsi, to w momencie dołączenia kolejnych osób z tego dnia również zostaniemy o tym powiadomieni.

A czym w takim razie jest „astrologiczny bliźniak”?
„Astrologiczny bliźniak” to osoba urodzona w tym samym dniu co my. Wielu z nas wierzy, że może to być nasza „bratnia dusza”, ktoś niezwykle do nas podobny, z kim bardzo łatwo potrafimy znaleźć wspólny język. I faktycznie istnieją przypadki, które to potwierdzają.

Co zainspirowało Pana do stworzenia tego serwisu?
Mam dwóch znajomych urodzonych w tym samym dniu. Rzeczywiście w ich charakterach można znaleźć wiele podobieństw, mają tak samo na imię i co ciekawe, obaj nie mają „serdecznego” palca, i to w tej samej dłoni, gdyż został on utracony w nieszczęśliwym wypadku. Trafiłem też na niesamowitą historię opisaną na stronie http://polki.pl/po-godzinach/z-zycia-wziete,astrologiczny-blizniak,10003739,artykul.html  która opowiada o dwóch mężczyznach urodzonych dokładnie w tym samym dniu, których życie i losy są niemal identyczne.

W jaki sposób się z niego korzysta? Czy podawanie personalnych danych jest bezpieczne?
Rejestracja wymaga podania kilku informacji o sobie - najważniejszą z nich jest data urodzenia. Tej informacji nie można ukryć w profilu i będzie ona widoczna dla użytkownika odwiedzającego nasz profil (oczywiście tylko tego który się zarejestrował). Resztę danych można ukryć, tak by były one widoczne tylko dla naszych znajomych. Dlatego osoba, która znajdzie swojego „astrologicznego bliźniaka” może wysłać mu zaproszenie do grona znajomych lub też prywatną wiadomość widoczną po zalogowaniu się do serwisu. Istotne jest też aby użytkownik podawał jak najwięcej wiadomości o sobie. Nie chodzi tu oczywiście o jakieś dane personalne, a raczej o zainteresowania, hobby, profil zawodowy czyli wszystko to co właśnie nas interesowałoby gdybyśmy oglądali konto innego użytkownika, urodzonego w tym samym dniu. Warto też dodawać zdjęcia, lub przynajmniej główną fotografię nas identyfikującą. Wszystkie te informacje pomogą w łatwiejszym dopasowywaniu. W najbliższym czasie planujemy wprowadzić procentowe dopasowania na podstawie tych właśnie informacji oraz krótkiego testu osobowości, który też się pojawi. Podawanie danych na portalu Tooort jest niemniej bezpieczne aniżeli na innych portalach społecznościowych, mam tu na myśli również najpopularniejszy z nich czyli Facebook.

W jaki sposób widzi Pan przyszłość Tooort?
Na dzień dzisiejszy strona jest na etapie podstawowym. Wiele udogodnień pojawi się niebawem. Naszym celem jest wejście na rynek globalny co daje ogromne możliwości poznania się „astrologicznym bliźniakom” i zawarcia naprawdę wartościowych znajomości. Zwiększa się wówczas prawdopodobieństwo dopasowań i szansa na poznanie naszej „bratniej duszy”.

Myślę, że osoby zainteresowane tematem nie trzeba zachęcać. Wielu z nas już kiedyś próbowało odnaleźć takiego swojego „astrologicznego bliźniaka”. Na jego znalezienie nie było jednak dużych szans bo nigdzie taka baza nie istniała. Miejmy nadzieję, że to się zmieni czego życzę sobie, a przede wszystkim naszym użytkownikom.

Zapraszamy:  http://tooort.com
 
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

O Ho´oponopono

Ho´oponopono jest prostą metodą uzdrawiania. Za jej pomocą, możemy uzdrowić każdą część swojego ciała emocjonalnego i fizycznego. Rozwiązać swoje problemy życiowe, konflikty partnerskie, świat dookoła i wiele innych rzeczy. Ta metoda uznawana jest, za jedną z najbardziej efektywnych metod oczyszczania duchowego, dostępnych obecnie na świecie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »