Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Kilka słów na rok 2017

Autor Paweł Karwat, 31.12.2016

 

 

 

 

 

                                                       Kilka słów na rok 2017

Każdy rok to dla wielu z nas początek nowych zmian. Podejmujemy bowiem postanowienia noworoczne, które potrafią zmienić kierunek naszego życia w wielu sferach.
Kilka korekt dotyczących zdrowia i sposobu bycia może odbić się bardzo pozytywnie na wszystkim. Warto usiąść z kartką i zrobić listę postanowień – tych ogólniejszych, jak i codziennych,  które potem będziemy wprowadzać w czyn i monitorować.
Poza postanowieniami niektórzy wypisują cele na nadchodzący rok. Co chciałbyś w nim osiągnąć? W jakim miejscu się znaleźć? Ile zarabiać? Co zrobić dla swojego związku? Zdrowia? Dla rodziny? Dla duchowego rozwoju?
Cele mają moc wzbudzania w nas energii i samo ich zapisanie w formie dokonanej poprawia jej pracę w naszym ciele, udrażnia pewne kanały energetyczne i czakry.
Są osoby zorganizowane, które używają organizerów czasu i zakupują je rokrocznie. Niektóre pozwalają wypisać cele roczne a potem miesięczne, w każdym razie posługiwanie się organizerem osobistym (czy to w postaci elektronicznej, czy tradycyjnej, którą sam preferuję) bardzo ułatwia różnego rodzaju dążenia i sukcesy. Zdecydujmy, że w tym roku będziemy zdyscyplinowani, że będziemy zarządzać swoimi sprawami i planować działania zanim rzucimy się w wir zdarzeń.
Bywa, że za bardzo interesujemy się światem zewnętrznym. Ostatecznie nie służy to ani światu, ani nam. Tracimy z oczu nasze wnętrze, w którym rodzą się doświadczenia i zapadają decyzje. Śledzimy gazety, portale internetowe i wiadomości telewizyjne w poszukiwaniu newsów ze świata, podczas gdy nasze własne ciało i psychika pozostają bez opieki i „leżą odłogiem”. Warto w nadchodzącym roku zmienić tę tendencję.
Jeśli chodzi o „przepowiednie”, które wypisuję rokrocznie, to podzielę się skromnie jedynie wrażeniem (sprzed kilku dni) ostatecznego rozrachunku z tzw. Państwem Islamskim i jego upadku.
Przyszłości nie ma, ale istnieją przyczyny, które można intuicyjnie wyczytać i przetworzyć na obrazy, jak to dzieje się bez naszego wysiłku w marzeniach sennych.
Bądźmy otwarci na głos intuicji, jest to najważniejsza lekcja, którą powinniśmy odrobić. Tylko ona może bezpiecznie przeprowadzić nas przez życie.
Przebywajmy tu i teraz, nie zaś w przeszłości i przyszłości, ponieważ istnieje tylko chwila obecna a wiele przyczyn karmicznych można zmienić. 
Gdyby bowiem było inaczej i nic od nas nie zależało, to życie byłoby absurdem a my aktorami w jego teatrze.
Odkrywajmy i praktykujmy władzę samostanowienia oraz odpowiedzialność tak za sukcesy, jak za porażki, za własne ciało, emocje i myśli, tego życzę nam wszystkim w Nowym Roku 2017. Poza tym zdrowia – zdrowego ciała i zdrowego rozsądku, jako że „ryba psuje się od głowy” i „lepiej zapobiegać niż leczyć”.

==
Uzdrawianie Psychotroniczne - profesjonalne tygodniowe sesje energoterapii na odległość Uzdrowienie dla ciała, energii i umysłu. Pomoc psychotroniczna w problemach życiowych, fizycznych i psychicznych, www.UzdrawianiePsychotroniczne.pl 
Autor zaprasza na Naturonet.pl - serwis poświęcony zdrowiu i suplementom naturalnym
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Kenneth Anger - thelemiczne oblicza

Gdy Słońce w 1927 roku figurowało na 13 znaku wodnika świat przywitał Kenneth Wilbur Anglemeyer. Prezentując się pod gniewnym nazwiskiem ? Anger, podpięty do roli producenta i reżysera filmowego przekraczał wytyczone granice w audiowizualnej estetyce. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2019

Zdecydowany zwrot kwietniowych układów na niebie zapowiada ciekawy, dynamiczny i przełomowy miesiąc - zarówno dla świata, Europy, jak i dla Polski. Co nas czeka w kwietniu? O tym pisze Piotr Gibaszewski w swojej astrologicznej prognozie na kwiecień.
więcej »