Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Świni (Dzika)

Autor Krystyna Kwiecinski, 26.12.2016

             Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Świni (Dzika) 


Świnia i Kogut są dla siebie znakami przychylnymi, wspierającymi siebie nawzajem i pomagającymi. Energie tych znaków są względem siebie spokojne, dlatego rok Koguta dla Świni będzie spokojnym, przeciętnym rokiem. Świnia może tak samo liczyć na sukcesy, jak i na porażki. Przez cały ten czas, Świnia powinna dokładnie analizować sytuacje, w której się w danym momencie znajduje. Tylko w ten sposób uniknie ona niemiłych sytuacji w pracy i w domu. Świnia będzie miała zdolności zauważenia część zagrożeń, zanim one zaistnieją w rzeczywistości. Podobnie jak inne znaki, również Świnia powinna zainwestować czas w roku Koguta, do nauki i własnego rozwoju. Da jej to niesamowicie silną satysfakcję.  

Rok 2017 dla Świni jest bardzo dobrym, przełomowym rokiem, jeżeli chodzi o sprawy sercowe. Dla samotnych Świń, to czas spotkania kogoś nadzwyczajnego, to czas ustatkowania się i wejścia w poważne związki partnerskie. Najlepszym czasem na sprawy miłosne dla Świń są miesiące od drugiej połowy marca do pierwszej połowy czerwca i cały sierpień. Rok Koguta jest też rokiem rodzinnej miłości i częstego przebywania z rodziną. W tym czasie nadarzy się dużo okazji do wspólnego świętowania. Podsumowując, wszystkie wydarzenia towarzyskie w roku Koguta, będą robiły Świni niesamowitą przyjemność. 

W roku Koguta, pomimo, że rok ten będzie dla Świni rokiem przeciętnym, również w tym roku Świnia może liczyć na lekki wzrost swoich dochodów. Najczęściej będą to pieniądze z innych źródeł, jak jej praca zawodowa. Mogą to być np. dodatkowe zlecenia, spadek lub wygrana na loterii. Nic nie zapowiada, że będą to duże pieniądze, ale fakt ten, sprawi Świni dużo radości.

Jeżeli Świnia szuka nowego miejsca pracy, nowego stanowiska lub nowego zawodu, to jest to dobry dla niej czas, na tego typu zmiany. W tym temacie prawie każda Świnia w roku Koguta, odniesie pełny sukces. Ogólnie rzecz biorąc, Świnię w tym roku, może spotkać wiele różnych ciekawych okazji, które sprawią pozytywne zmianę w życiu Świni na jej wszystkich poziomach życia. 

W roku Koguta dla Świni korzystnymi znakami są ludzie z pod znaków Królika i Kozy, natomiast znaki dające Świni konflikty, to znaki Węża i Małpy.  
Rok 2017 jest dla Świni bardzo dobrym czasem na rozwój miłości, znalezienie swojej drugiej połówki, a wszystko, co robi Świnia powinno być w harmonii z ukochaną osobą. Szansą dla Świni, w roku Koguta, jest możliwość dorobienia trochę pieniędzy. Natomiast w tym czasie, Świnia powinna uważać na swoje zdrowie.


Powyżej przedstawiony Horoskop na rok 2017 jest tylko prawdopodobieństwem, tak zwaną prognozą, która może, ale nie musi się zdarzyć. Osoby, które chciałyby profilaktycznie transformować negatywne energie ze swojego osobistego horoskopu urodzeniowego lub rocznego, zapraszamy do kontaktu mailowego w tej sprawie pod adresem magiauzdrawiania@interia.pl   
 

© 2016 Krystyna Kwiecinski

Certyfikowany nauczyciel SRT
Nauczyciel i trener Ho´oponopono i Huny
life couch - trener rozwoju duchowego

www.hooponoponokursy.pl 
www.magiauzdrawiania.pl  
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Medytacja dla początkujących Stephanie Clement

Czy wiesz, jak w łatwy sposób sprawić, aby twój umysł był bardziej skoncentrowany? Jak nauczyć się skupiać uwagę i widzieć wyraźniej cele, które chcesz osiągnąć? Czy istnieje metoda na skuteczne obniżenie poziomu stresu? Odpowiedź na te i podobne pytania mieści się w jednym słowie: medytacja. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »