Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Koguta

Autor Krystyna Kwiecinski, 26.12.2016

 

 


                Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Koguta

Rok 2017 jest interesującym rokiem dla ludzi z pod znaku Koguta. W roku ognistego Koguta będą się czuli wyśmienicie, będą pewni siebie i będą uważać, że mają wszystko pod kontrolą. Trzeba jednak zaznaczyć, że Kogut z Kogutem nie jest najlepszą parą, więc rok Koguta z ludźmi z pod znaku Koguta może dawać konflikty. Objawiać się to będzie tym, że, ludzie z pod znaku Koguta mogą doświadczać trudności na każdym poziomie swojego życia. Rok 2017 dla Koguta, to rok wyzwań, zmian i dużo kłopotów. Kogut powinien zaplanować swoje działanie i ustalić strategie podejmowania decyzji, jak i zaplanować technikę postępowania z trudnościami i przeszkodami. Bez takiego postepowania, nie zajdzie daleko i już na samym początku roku zaczną się znaczne kłopoty Koguta.

Ludzie z pod znaku Koguta często są świadomi swoich możliwości i talentów, jak i wiedzą, że rok Koguta często niesie ze sobą wiele ciekawych okazji. Niestety w gonitwie za sukcesami może Kogut się zapomnieć i nie zauważyć nadciągających czarnych chmur, niosących ze sobą dużo kłopotów. Wszystko ma dobre i złe strony, dlatego rok Koguta dla Koguta niesie parę sukcesów, jak i problemów. Niestety nie każdy Kogut potrafi odróżnić nadchodzące „okazje” pod kątem sukcesu i kłopotów. 

Praca zawodowa dla Koguta, w roku 2017, będzie zadawalająca pod warunkiem, że się on za szybko nie zniechęci, pod wpływem doświadczanych porażek. Kogut powinien pamiętać, że jest to sytuacja przejściowa i powinien postępować zgodnie ze swoimi planami. Jeżeli plany Koguta będą dobrze przemyślane, to może on odnieść wiele sukcesów. Ze wzgledu na z góry zaplanowane przez rok Koguta trudnosci, ludzie z pod znaku Koguta powinni zacząć poszerzać swoją wiedzę i w ten sposób przeczekać trudny dla nich czas. Wiedza zdobyta w roku Koguta, będzie procentować w latach następnych. Koguty lubią stawiać sobie wysokie wyzwania, jednak w roku Koguta powinni zminimalizować swoje wymagania względem siebie. Rok Koguta dla Koguta jest dobrym rokiem do zakończenia rozpoczętych wcześniej projektów. Kogut powinien pamiętać, że rok 2017 jest fantastycznym rokiem do pracy zespołowej. Ten atut powinien Kogut wykorzystać do realizacji również własnych planów. 

W sferze towarzyskiej, Kogut korzystając z energii roku Koguta, spotka wiele ciekawych dla siebie osób. Przyniesie mu to satysfakcje i znajomości, które będzie mógł wykorzystać w późniejszym czasie. Niektóre Koguty, wrażliwsze na działanie energii roku, wycofają się częściowo z życia towarzyskiego, będą bardziej zwracały uwagę na jakość spotkań, a nie na ich ilość. Kogut ma szanse w tym roku na spotkanie kogoś interesującego, a jego uczucie do tej osoby może być bardzo burzliwe. Najlepszym czasem są miesiące kwiecień, lipiec i wrzesień. Perspektywy Koguta w roku Koguta na poziomie miłości są dobre. Rok 2017 może być nawet przełomowym rokiem dla życia Koguta. Kogut w roku Koguta zawsze może liczyć na członków swojej najbliższej rodziny. Czuje się on zawsze w rodzinie bezpiecznym, pomimo to, Kogut będzie koncentrować się przede wszystkim na swoich celach.    

W roku Koguta, ludzie z pod znaku Koguta, będą zadowoleni ze swoich finansów. Koguty będą mieć stabilną płynność finansową, a nawet mogą spodziewać się dopływu niezaplanowanej gotówki. Bedzie to forma zadość uczynienia dla Koguta od energii roku. Koguty będą mieć łatwość dorobienia do budżetu rodzinnego, łatwo im będzie znaleźć dodatkowe dobrze płatne zajęcia. Podobnie, jak inne znaki, Kogut również powinien dobrze planować swoje wydatki, by nie popaść w minus finansowy. 

W roku 2017 dobrymi znakami dla Koguta są znaki Bawola, Smoka i Węża. Konflikty mogą zaistnieć w kontaktach ze znakami Koguta, Królika i Psa. 

W roku 2017, Kogut powinien być ostrożny i dobrze się rozglądać, gdyż w gonitwie za dobrymi okazjami, może tą najlepszą okazję przeoczyć. Po mimo dużych trudności i niepowodzeń, Kogut w roku 2017 może liczyć na niespodziewany dopływ gotówki. Dużo wyzwań i trudności zrobią rok 2017 dla Koguta trudnym rokiem, powinien on, uważać prawie na każdym kroku. Natomiast energią zagrożenia dla Koguta, to działanie bez planu, na oślep i zbyt poważne traktowanie przeciwności. Trzeba pamiętać, że są one przejściowe. Z nastąpieniem nowego roku pojawią się dla Koguta nowe możliwości.

Powyżej przedstawiony Horoskop na rok 2017 jest tylko prawdopodobieństwem, tak zwaną prognozą, która może, ale nie musi się zdarzyć. Osoby, które chciałyby profilaktycznie transformować negatywne energie ze swojego osobistego horoskopu urodzeniowego lub rocznego, zapraszamy do kontaktu mailowego w tej sprawie pod adresem magiauzdrawiania@interia.pl   
 

© 2016 Krystyna Kwiecinski

Certyfikowany nauczyciel SRT
Nauczyciel i trener Ho´oponopono i Huny
life couch - trener rozwoju duchowego

www.hooponoponokursy.pl 
www.magiauzdrawiania.pl  
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Pozbywajmy się codziennych napięć - wywiad z masażystą Przemysławem Buczkiem.

Prezentujemy wywiad z Przemysławem Buczkiem - dyplomowanym masażystą, który swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną zdobywał w Szkole Policealnej Integracyjnej Masażu Leczniczego nr 2 w Krakowie. Posiada praktykę zawodową w masażu leczniczym. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »