Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Małpy

Autor Krystyna Kwiecinski, 26.12.2016


                
Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Małpy


Rok Koguta dla Małpy nie jest łatwym rokiem. Kogut z Małpą niezbyt się lubią, często walczą ze sobą o wpływy i zainteresowanie otoczenia, rzadko się dogadują, dlatego też, rok 2017 dla Małpy będzie trudnym rokiem. 

Kogut ognisty niesie dla Małpy parę ładnych, ciekawych okazji, ale nie zawsze Małpa będzie mogła z nich skorzystać. Ludzie z pod znaku Małpy będą musiały użyć wszystkich swoich możliwości i talentów, by w roku Koguta osiągnąć jakieś sukcesy. Ten rok wymaga od Małpy wysiłku, cierpliwości i wytrwałości, gdyż nic jej łatwo nie przychodzi. Rok 2017 jest dobrym czasem dla Małpy na rozwiązanie jej starych problemów, nawet jeżeli będzie musiała trochę więcej niż przeciętnie zainwestować swojej energii, czasu i pieniędzy. Jeżeli Małpa dobrze nie zaplanuje schematu swoich działań, może ponieść w roku Koguta, duże, nie potrzebne koszty i ponieść nieprzewidywalne straty. Pomimo, że rok Koguta, dla Małpy nie jest łatwym czasem, to Małpa z natury przekorna, potraktuje przeciwności losu, jako nic nieznaczące drobnostki, bo jest ona święcie przekonana o swojej wyjątkowości i nie da się tak łatwo zastraszyć przez Koguta.   

Na rok 2017 Małpa ma wiele planów, które chciałaby koniecznie zrealizować. Niestety energia Koguta utrudni Małpie, jak tylko to będzie możliwe. Dlatego byłoby rozsądne dla Małpy, jakby przeczekała ten czas aż do następnego roku. W roku Koguta, Małpa nie powinna próbować zarabiania pieniędzy na giełdach i innych spekulacjach. Po prostu powinna ona zaniechać całkowicie wszystkich form hazardu. W roku 2017 może zabraknąć Małpie, również środków na podróże urlopowe, ale jeżeli Małpa skoncentruje się na tym, co już wokół siebie ma, na pewno spędzi ona z przyjemnością swój czas wolny w swoim domku. 

Zawodowo nie będzie miała Małpa zbyt dużo szczęścia, zaistniałe okazje, nie zawsze zdarzy ona wykorzystać, więc popadać będzie od czasu do czasu w stany przygnębienia. Coraz więcej porażek może prowokować Małpę do poddania się, jednak Małpa powinna pamiętać, że stan ten, jest stanem przejściowym. Małpa powinna w tym roku skupić się na własnym rozwoju zawodowym, jak i duchowym. Będzie to fundament do odniesienia sukcesów w następnych latach. Pomimo istniejącej dużej Konkurencji Małpa powinna być wytrwała i cierpliwa. Tylko posiadanie doświadczenia zawodowego pozwoli jej na przetrwanie tego niekorzystnego dla niej czasu. Najlepszym czasem dla projektów zawodowych są miesiące: kwiecień, czerwiec, wrzesień i październik. 

W całym 2017 roku Małpa będzie korzystać z pozytywnej energii rodzinnej. Czas spędzony w gronie rodzinnym, będzie dla niej bezcennym. Wiele wspólnych rodzinnych przedsięwzięć spowoduje, że członkowie rodziny Małpy zbliżą się jeszcze bardziej do siebie. Małpa powinna pamiętać, że rok Koguta, to przede wszystkim kontakty międzyludzkie, dlatego też, Małpa nie powinna przegapić żadnego zaproszenia na spotkanie rodzinne lub towarzyskie. Dla spotkań rodzinnych najlepszym czasem są miesiące marzec, maj, wrzesień i grudzień. Małpa odczuje również korzystne emocje w sferze Miłości. Rok Koguta dla Małpy niesie ze sobą energie bardzo dobrych relacji z innymi ludźmi. 

W roku Koguta, Małpa powinna zadbać o swoje zdrowie i dobrą kondycję fizyczną. Małpa powinna zainwestować swój czas, wysiłek i cierpliwość w sport, jak i zdrowe odżywianie. Prawidłowy styl życia i żywienia zapewni Małpie dobrą kondycje ciała fizycznego jak i duchowego.  

Wyśmienitą konstelacją znaków dla Małpy są znaki Szczura i Smoka. Natomiast konflikty dają znaki Tygrys i Koń. Rok 2017 to fantastyczny czas dla Małpy na zdobywanie wiedzy, gdyż zdobyta w tym czasie wiedza będzie procentować w następnych latach. Pod względem zdrowia rok 2017 jest dla Małpy pozytywnym czasem. 

Największym zagrożeniem dla Małpy są ryzyko inwestycji na giełdzie, jak i liczenie na szczęście hazardowe. 

Powyżej przedstawiony Horoskop na rok 2017 jest tylko prawdopodobieństwem, tak zwaną prognozą, która może, ale nie musi się zdarzyć. Osoby, które chciałyby profilaktycznie transformować negatywne energie ze swojego osobistego horoskopu urodzeniowego lub rocznego, zapraszamy do kontaktu mailowego w tej sprawie pod adresem magiauzdrawiania@interia.pl   
 

© 2016 Krystyna Kwiecinski

Certyfikowany nauczyciel SRT
Nauczyciel i trener Ho´oponopono i Huny
life couch - trener rozwoju duchowego

www.hooponoponokursy.pl 
www.magiauzdrawiania.pl  
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Wahadełko dla początkujących! Konkurs!

Wahadełko jest bardzo prostym narzędziem, jednak jego prostota nie powinna kojarzyć się z czymś mało skutecznym. Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób można z niego korzystać? Zobacz! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »