Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Kozy (Owcy)

Autor Krystyna Kwiecinski, 26.12.2016

 
        
 Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Kozy (Owcy)


Rok 2017, podobnie jak dla Konia, będzie i dla Kozy rokiem dość pracowitym i pełnym wysiłku. Bez względu na dziedzinę, zadania czy cele, bez prawdziwego zaangażowania się i wysiłku, Koza nie ma, co liczyć na sukcesy. Zagrożeniem dla Kozy, może być jej kapryśna natura i spontaniczne podejmowanie decyzji, które mogą psuć efekty jej dotychczasowej pracy. Koza wbrew swojej naturze, w roku Koguta, powinna drobiazgowo planować swoje postępowanie. Koza powinna przemyśleć jak wdrożyć w życie przemyślany schemat postępowania tak, by mogła rozwijać się nie tylko sportowo, ale i duchowo. Umiejętności te, może Koza wykorzystać nawet w rozwoju własnego biznesu.

W roku Koguta, Koza będzie bardzo towarzyska i utrzymywała kontakty międzyludzkie na szeroką skalę. Towarzystwo to będzie pomagało Kozie w rozwiązywaniu jej codziennych problemów, co ułatwi Kozie przebrniecie przez rok ognistego Koguta. 

W przeciwieństwie do spontanicznego charakteru Kozy, miłość jej będzie rozwijać się bardzo powoli, z małymi problemami, ale stabilnie. Rok ognistego Koguta przyniesie Kozie sporo trosk i zachwieje jej pewność siebie na poziomie miłości. Najtrudniejszymi miesiącami dla Kozy są marzec, kwiecień i maj. Jeżeli chodzi o rodzinę Kozy, to w roku Koguta będzie u Kozy pełna harmonia rodzinna. Koza chętnie będzie spędzała czas z rodziną i pomagała najbliższym. Może się zdarzyć, że Koza rozpocznie ważny projekt dotyczący domu, np. remont, zmiana umeblowania, dekoracji itp. Bez względu na to, co to będzie za pomysł, Koza powinna dokładnie przemyśleć swoje finanse. 

W pracy może Koza spodziewać się też parę zmian, może nawet nastąpić zmiana miejsca pracy, zmiana stanowiska lub firmy. Jeżeli taka sytuacja nastąpi w życiu Kozy, to powinna ona nie zastanawiać się za długo, tylko pójść za energią zmian. Najlepszym czasem dla Kozy są miesiące czerwiec i wrzesień. Osoby z pod znaku Kozy, zajmujące się sztuką, powinny w tym czasie, promować swoje dzieła. Jeżeli Koza nie zrezygnuje przedwcześnie, to na pewno odniesie, najpóźniej za rok, swój sukces. 

Tak jak i dla innych znaków, tak i dla Kozy rok 2017 będzie rokiem kosztownym, szczególnie w wydatkach domowych i rodzinnych. Najtrudniejszym miesiącem dla finansów Kozy będzie grudzień. Dlatego zalecane jest, dla ludzi z pod znaku Kozy, by bardzo dokładnie planowali swoje wydatki w roku ognistego Koguta. W każdym wypadku, Koza powinna wykluczyć sytuacje ryzykowne i hazardowe. 

W roku Koguta pozytywnymi znakami dla Kozy są Królik, Koń i Świnia. Natomiast dającymi konflikt są znaki Szczur, Bawół i Pies. 

W roku 2017, Koza powinna dokładnie kontrolować swoje plany działania, jak i finanse. Nie powinna działać pod wpływem emocji, spontanicznie i nieprzemyślanie. Takie działanie może ją drogo kosztować. W tym roku może pojawić się szansa na zmiany zawodowe, której Koza nie powinna przegapić. Do zagrożeń dla Kozy mogą należeć niespodziewane wydarzenia, na które Koza zareaguje spontanicznie, nieprzemyślanie i gwałtownie, co może skutkować negatywnie na poziomie miłości i finansów. 

Powyżej przedstawiony Horoskop na rok 2017 jest tylko prawdopodobieństwem, tak zwaną prognozą, która może, ale nie musi się zdarzyć. Osoby, które chciałyby profilaktycznie transformować negatywne energie ze swojego osobistego horoskopu urodzeniowego lub rocznego, zapraszamy do kontaktu mailowego w tej sprawie pod adresem magiauzdrawiania@interia.pl   
 

© 2016 Krystyna Kwiecinski

Certyfikowany nauczyciel SRT
Nauczyciel i trener Ho´oponopono i Huny
life couch - trener rozwoju duchowego

www.hooponoponokursy.pl 
www.magiauzdrawiania.pl  
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                                   


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

8 część Diagnostyki karmy!

W połowie maja ukaże się kolejna 8 część cyklu Diagnostyka karmy Siergieja Łazariewa! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »