Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Konia

Autor Krystyna Kwiecinski, 26.12.2016           
Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Konia

Rok Koguta dla każdego Konia jest raczej pozytywnym czasem, ale pomimo, że Kogut z Koniem często się dogadują, nie zawsze się ze sobą zgadzają. W efekcie Koń w roku 2017, będzie ciężko pracować na swoje sukcesy, co spowoduje u Konia jeszcze większą krytyczność wobec własnych nawyków i przyzwyczajeń. Koń musi nauczyć się być bardziej elastycznym w kontaktach z innymi ludźmi. Dla koni, które nie są za bardzo zadowolone z sytuacji, w której się znajdują, rok Koguta przyniesie parę pozytywnych zmian i kilka dobrych okazji. Znając konia, każde jego działanie będzie wymagało od niego wysiłku, dlatego realizacja marzeń u Konia łączy się z dużą pracą. Koń powinien, każde swoje działanie przemyśleć, ustalić strategię działania i dobrze ocenić sytuację, a praca jego nie będzie tak ciężka, jak to Gwiazdy zapowiadają. Osiągając nowe sukcesy i doświadczenia, Koń może zdobyć nowy poziom relacji z innymi ludźmi. Najlepszy czas dla Konia to marzec, kwiecień, czerwiec i listopad. 

Kariera Konia w roku Koguta, jest dość atrakcyjna. To jest dobry czas na docenienie Konia pracowitości i zaangażowania, pomimo, że spadnie na niego wiele obowiązków, Koń wywiąże się z nich wspaniale. 

W roku Koguta, Koń powinien uważać na swoje finanse. Pragnienia Konia są bardzo szerokie, a środki finansowe, jak na razie ograniczone. W roku 2017 środkiem na sukces dla Konia jest pracowitość, drobiazgowość i samokontrola. 

Rok Koguta jest dobrym rokiem dla Konia by skorzystać z podróży zagranicznych do odległych miejsc na ziemi. Koń ma talent do organizowania sobie czasu wolnego, wiele satysfakcji dozna ze spotkań ze swoimi starymi znajomymi. Życie towarzyskie dla Konia będzie bardzo ciekawe i atrakcyjne, pojawi się wiele okazji do spotkań towarzyskich obu płci. Koń powinien słuchać rad i uwag swoich najbliższych, a wyjdzie na tym bardzo dobrze.   

Dobrym polaczeniem dla Konia są znaki Tygrysa, Kozy i Psa. Konflikty mogą dawać znaki Szczura, Bawoła i Konia. 

W 2017 roku, Koń nie będzie miał łatwo. Jego zaangażowanie, pracowitość i samokontrola zostaną docenione dopiero za przynajmniej rok, dlatego powinien on, jako swój atut, poszerzać wielotematyczną wiedzę. W miłości i partnerstwie, Koń dzięki samokontroli zminimalizuje zagrożenia. 

Powyżej przedstawiony Horoskop na rok 2017 jest tylko prawdopodobieństwem, tak zwaną prognozą, która może, ale nie musi się zdarzyć. Osoby, które chciałyby profilaktycznie transformować negatywne energie ze swojego osobistego horoskopu urodzeniowego lub rocznego, zapraszamy do kontaktu mailowego w tej sprawie pod adresem magiauzdrawiania@interia.pl   
 

© 2016 Krystyna Kwiecinski

Certyfikowany nauczyciel SRT
Nauczyciel i trener Ho´oponopono i Huny
life couch - trener rozwoju duchowego

www.hooponoponokursy.pl 
www.magiauzdrawiania.pl
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Równowaga Twoich hormonów. Równowaga Twojego życia

Istnieją dwa typy hormonów, które mają wpływ na zdrowie kobiet: hormony stresu i hormony płciowe. Właściwy ich balans daje dużo energii, głębszy sen, zdrowsze cykle menstruacyjne, szczęśliwsze usposobienie, łatwiejszą menopauzę, silniejsze serce, mocniejsze kości i dużo więcej. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »