Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Węża

Autor Krystyna Kwiecinski, 26.12.2016


            Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Węża  


Podobnie jak Smok, tak i Wąż fantastycznie współpracuje z Kogutem, dlatego rok Koguta jest dobrym rokiem również dla Węża. Zgodnie z astrologią chińską połączenie znaków Węża i Koguta daje wręcz idealną parę. Energie tych znaków doskonale się uzupełniają, tworząc korzystne relacje. Rok 2017 będzie dla Węża bardzo pozytywny, gdyż wykorzystując swoje talenty, Wąż będzie skutecznie realizować swoje zamierzenia. Wokół Węża będzie panował podziw otoczenia, zarówno na poziomie zawodowym, jak i prywatnym. Rok Koguta zapewnia Wężowi niepowtarzalne możliwości w osiągnięciach społecznych, rodzinnych, miłosnych, zawodowych i rozwoju duchowym. Wąż, dzięki wiedzy i znajomościach będzie w stanie wyłapać doskonale dla siebie okazje do odniesienia sukcesów. W 2017 roku będą się mnożyć okazje, losowe wydarzenia i niespodziewane oferty przynoszące Wężowi szczęście i sukces. Wąż powinien docenić korzyści roku Koguta i zaangażować się również w zespołowe szkolenia i wyjazdy związane z rozwojem w kierunku wykonywanego zawodu. W roku Koguta nie powinno się rezygnować z pracy zespołowej. 

Wąż powinien aktywnie realizować swoje pomysły, bo rok 2017 jest najlepszym czasem na ich realizacje, a Kogut będzie go chętnie wynagradzał. Najlepszymi miesiącami dla Węża będą luty, kwiecień, lipiec i październik. Najwięcej efektów zadowolenia będą mieć te Węże, których działalność zawodowa jest w dziedzinie twórczości. Zagrożeniem dla Węża w roku Koguta jest fakt, że Wąż w gonitwie między jednym a drugim projektem może zapomnieć o odpoczynku, a przemęczenie może prowadzić do choroby. 

Pomimo, że finanse Węża w roku Koguta są spod szczęśliwej gwiazdy, rok Koguta może być dla Węża bardzo kosztownym rokiem. Częste podróże zawodowe, spotkania rodzinne, realizacja swoich Hobby będą wymagać dużych nakładów finansowych, dlatego Wąż powinien z uwagą planować swój budżet i pilnować by nie stać się rozrzutnym. Rok Koguta oprócz sukcesów, jest rokiem ostrożnego zarządzania i kontroli, bez ponoszenia ryzyka finansowego. 

W domu Węża również będzie wszystko przebiegało, jak sobie wymyślił Wąż. Sytuacja ta, stworzy dobre warunki do umacniania więzi i rozwijaniu się miłości rodzinnej. We wszystkich działaniach, Wąż otrzyma wspieracie rodzinne. Rok Koguta może zwiastować ważną uroczystość rodzinną, np. zaręczyny, ślub, narodziny dziecka lub osobisty sukces, któregoś z członków rodziny. 

Rok Koguta dla Węża jest pełen sukcesów, ale tylko wtedy, gdy podejmując samodzielne decyzje, Wąż słucha rad swoich współpracowników lub swoich bliskich. To nie jest dobry czas na przetrzymywanie swoich myśli tylko dla siebie. 

W miłości, rok Koguta jest dla Węża również rewelacyjny. Samotne Węże, w roku Koguta, na pewno spotkają kogoś interesującego. Jak na poziomie finansów, tak i na poziomie miłosnym, musi być Wąż ostrożnym. Należy pamiętać, że każde zdarzenie, każda rzecz, każda osoba, każda sprawa niesie ze sobą dwie strony. Tą pozytywną i tą negatywną. Dlatego Wąż musi zachować pełną ostrożność do wszystkich zdarzeń, jakie pojawiają się w życiu Węża. Najlepszym czasem miłości dla Węża jest kwiecień, maj, czerwiec i grudzień.  

W roku Koguta, dobrym połączeniem dla Węża są Bawół i Kogut, natomiast dającym konflikty Wężowi jest konstelacja Węża z Tygrysem, Wężem i Świnią. 

Podsumowując, rok Koguta dla Węża będzie rokiem bardzo udanym, ale nie obędzie się bez trudnych sytuacji i wyzwań. Przez cały okres Wąż musi być ostrożnym, czujnym i w aktywnym. 
Istnieje bardzo duża szansa na zdobycie przez Węża dużego majątku, natomiast zagrożeniem dla niego, są kosztowne przedsięwzięcia i cudza zazdrość. Dlatego Wąż nie powinien zbytnio afiszować się swoimi sukcesami. 

Powyżej przedstawiony Horoskop na rok 2017 jest tylko prawdopodobieństwem, tak zwaną prognozą, która może, ale nie musi się zdarzyć. Osoby, które chciałyby profilaktycznie transformować negatywne energie ze swojego osobistego horoskopu urodzeniowego lub rocznego, zapraszamy do kontaktu mailowego w tej sprawie pod adresem magiauzdrawiania@interia.pl  
 

© 2016 Krystyna Kwiecinski

Certyfikowany nauczyciel SRT
Nauczyciel i trener Ho´oponopono i Huny
life couch - trener rozwoju duchowego

www.hooponoponokursy.pl 
www.magiauzdrawiania.pl  
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                                   


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Mnisi i ja

Mnisi i ja to wzruszająca historia kobiety cierpiącej z powodu straty bliskiej jej osoby ? to próba znalezienia własnego domu i spokoju. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »